Teade

Collapse
No announcement yet.

Lamptehnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lamptehnika

    Olen viimasel ajal pidanud tegema üpris palju võime ja kidraplokke endatarbeks just ainult lampidega, sest esiteks, korraliku lampvõimu kõla on nagu öö ja päev võrreldes transidega. Viimasel ajal olen pidanud tegema ka paar toavõimu mis kukkusid välja päris korralikud. Ka võiksin teha mingite mrshallide või fenderite copy'sid vähemalt elektroonika poolelt. Kui kellegi soovi siis andek märku.

    #2
    Oh.Kuule el kidrale äkki tahakski midagi.Plokki oleks vaja ja väimu ka just ülearu pole.Fender on minu jaoks liiga rahulik.Pigem marshhall.No metal soundi jaoks pole vist lambi tehnika päris omas elemendis?Mis sul need hinnad ka tulevad?
    muusika on kuulamiseks

    Comment


      #3
      kuule suhtleme edasi maili(akarro@hot.ee) või messengeri teel (alx.karro@mail.ee). Põhimõtteliselt võiks ju ka proovida lampidega metalsoundi ära teha. Kuid Marhsallist saada mingi mudel mida võiksid eelistada või siis mida ta täpselt tegema pea ..reverb tremolo overdrive jne siis oskab ka hinnast rääkida.

      Comment


        #4
        pane oma kuulutus ostu-müügi foorumisse! seal leiab see vast suuremat vastukaja!

        Comment

        Working...
        X