Teade

Collapse
No announcement yet.

CD mängija mis sobib estoniaga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    CD mängija mis sobib estoniaga

    Missugune tänapäevastest või vanematest cd mängijatest sobiks kokku panna estonia komplektiga? Mõtlen just värvi ja laiust (46 cm). Estonia cd mängijat kuskilt eriti vast enam ei saa

    #2
    Originally posted by jurigagarin@Mar 6 2006, 17:15
    Missugune tänapäevastest või vanematest cd mängijatest sobiks kokku panna estonia komplektiga? Mõtlen just värvi ja laiust (46 cm). Estonia cd mängijat kuskilt eriti vast enam ei saa
    46 Cm on ebastandartne mõõt ja vavealt, et midagi sellist peale originaalse leidub, kui just ise ei ehita

    Comment


      #3
      Kui hästi otsida, võid isegi Estonia õige mängija saada. Arvestades, et tegu on suht väärtusliku (ajaloolises mõttes ) asjaga, võidakse küsda suht soolast hinda.
      Siin üksvahe müüdi sellist.

      Põhimõtteliselt peaks Sulle sobima ka Sharp Optonica vidinad.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Estonia CD-d pakuti vahepeal suisa 500 raha eest nägi päris ilus välja aga laser oli juba üsna väsinud, kui plaadil ikka mõni tugevam kriimustus leidub, siis enam välja ei lugenud.A muidu huvipärast küsimus, et milliste numbrite juures nende hinnad kusagil vanakraamipoodides ka on või "Kuldses Börsis", kui seal neid viimasel ajal üldse on?

        Comment


          #5
          kuldses börsis pole neid üldse olnud. Kui midgai estonialt on siis ainult kas võim tuuner või vinüül aga mitte cd. Oleks ise ka huvitatud nendest vanakraamipoodidest kus võib nõukaaegset helitehnikat leida.

          Comment


            #6
            Kõige parem on ikka laialt uurida... ka siis, kui selleks tuleb mõnes muus foorumis offtopicut panna-on selliseidki foorumeid, kus elektroonikaga üldse ei taheta jamada-, aga mul on see vilja kandnud. Või siis pane linnas kuulutusi, teata ajalehtedes, uuri tuttavatelt ja ka võõrastelt, kas kellelgi vedeleb (julgelt-olen tähele pannud, et sellise küsimuse esitajale suu pihta ei lööda). Ja mitte ainult eluhoonetes, vaid ka mõne firma laonurgas, kontori tagaruumis vms kohas võib miskit vedeleda.

            Mäletan, kui millalgi kelgu peal järjekordset elektroonikakraamihunnikut kodu poole tirisin, loovis üks võõras vant mulle külje alla ja tundis huvi, et kuhu ma seda kraami viin. Peale minu vastust siis avaldas, et tal on kah keldris... ja saingi need sadakond makilinti pluss veel üht koma teist.

            Nii et uuri-ikka 360 kraadi igas suunas! Kui näkkab, võib ka väga häid asju TASUTA saada-omal ajal sain Brig 001 näiteks... ja Priboi lampvõimu (mille siiski odavalt ära ärisin, sest selgus, et ta oli vildakalt tehtud, ostja vajas aga lõputrafot).

            Comment


              #7
              Õigus eelpoolkõnelejal. Isegi nii omal ajal palju asju saadud.

              Comment


                #8
                http://www.tevalo.ee/foorum/index.php?show...=0&#entry182418
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  Nii minul seda teemat vaja ei lähe, sain oma estonia cd mängija kätte .

                  Comment

                  Working...
                  X