Teade

Collapse
No announcement yet.

Radikad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radikad

    Mis aparaadile need kuuluvad äkki keegi teab?
    pilt1

    pilt2

    pilt3

    pilt4

    #2
    No nende piltide järgi suht raske otsustada, kuid mina kaldun arvama, et need võimendi radikad, marki nende piltide järgi suht keeruline ütelda.Jama, et need kole perforeeritud on, kui neist midagi teha siis peab transid neile nurgikutega kinnitana või kasutada mingisuguse TO-126 korpusega transse. Tegu võib siiski olla ühe Majak-ivõimu radikaga, selle vastuse eest pead ei anna aga kuidagi tuttav tundub.

    Comment


      #3
      neile käib Kaheksateist to-3 transi ühele radikale.

      Comment


        #4
        Ehk siis tõesti-Majak Super, PA süsteem.Kus selle ülejäänud osad on?

        Comment


          #5
          Emexis sealt ma nad sain.

          Comment


            #6
            Kuule kuskandis asud, ega mitte Tartus, loodan-ehk saan siis ise Kuusakoskisse hüpata ja uurida, seal ikka maru huvitavaid asju olnud, olen sealt täitsa töötavaid mõõteriistu ka leidnud, on ikka inimesed küll-paned Börsi või kuhugi kuulutustelehte kuulutuse, et soovid midagi OSTA, inimene aga veab selle hoopis ILMA tasu saamata Emexisse, kunagi küsisin sealt, et kui ise toon neile mittetöötavat kola, et mis kg hind on, vastati, et tood TASUTA, et ei viska kuhugi metsa alla reostama-saaks poest ka tasuta asju nii, no milles siis probleem?A selle ostuvärgiga veel niipalju, et kord oli kuulutus mul lausa poolteist aastat vahelduva eduga üleval-lõppkokkuvõte, et ei miskitki!

            Comment

            Working...
            X