Teade

Collapse
No announcement yet.

kõllid 25AC-311

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõllid 25AC-311

    Tere

    kas keegi oskab öelda kõlarite 25AC-311 kohta miskit head/halba... kui võimsad need on yldse, pial pole nagu kirjas, mõlemal on muidu võimendid sees ka..mul kapis seisavad....palju nende eest kysida kui myya neid tahax.. ???

    #2
    Kui need on need mida ma mõtlen on need päris hääd asjad.Kas tal firmat pole pääle kirjutatud.Nood peaksid estoniad minu arust olema.Bassikas 8".Üldiselt on nom võimsus 25W max50w.
    muusika on kuulamiseks

    Comment


      #3
      just just....estonia omad....mingi RET on ka veel piale kirjutatud...40-18000hz..aga palju võix nende eest ikkegi sis kysida..?

      Comment


        #4
        Oleneb kui korralikud on.Mina neid alla tonni ära ei annaks.Jäta kasvõi nurka seisma kui midagi peale pole hakata.
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #5
          Kui äkki kellelgi on huvi kirjeldatud kraami vastu siis pakkumised on teretulnud ...asjad asuvad tln...kastid on suht päevi näinud, aga tehniliselt on heas korras, võimendid töötavad jne..
          Tee oma pakkumine..

          rx@hot.ee

          Comment


            #6
            Tegemist on txepoolest estonia kxlaritega. Aktiivsed nom 25W ja max35W, kolmanda klassi aparaat ehk teisisxnu kvaliteeti sealt eriti loota pole, kuigi kunagi ammu, kui neid omasin (komplekt estonia 009 komplekti kuulus raadio/eelvxim yhes korpuses ja plaadimangija) tundusid paris vihased olevat.
            http://foto.ussrhi-fi.ru/Galery_estonija-009_jpg.htm

            Comment


              #7
              Mina isiklikult neid maha ei müüks. Kunagi sai ise noore ja lollina S90 kõlarid ära müüdud ja nüüd kahetsen seda nii hullult, et ei saa enam aru, kui loll ma olla sain. Aga loomulikult kui sul pappi palju mingite vingemate asjade ostmiseks, siis müü maha pealegi, mis nad seisavad, aga jah odavalt ei maksa ära anda, nagu eelnevalt sulle juba soovitati, ostaks ise ära, aga vaja veits raha koguda ... :
              Muusikahull!

              Comment


                #8
                HM, no need kyll eriti väärt kastid pole, a mult just üks tahtis neid, vahest leian ta kontakti üles ...
                Teeme ise 1000 asja !

                Comment


                  #9
                  tore olex kui sa leiax jah...

                  Comment


                    #10
                    Kas bassiwuufreid kastist ealdi ple nõus maha myyma ?
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      Ei nii nagu ei tahax ikke myya, pole siis nende kastide ja võimudega pärast endal miskit piale hakata...aga ostke siis ära...500..aga allapoole ei annax.. :proovida saab ka....
                      kui huvi siis kirjutage siia vai rx@hot.ee

                      Comment


                        #12
                        Niih, sain tolle mehega jälle kontakti, kes selliste kastide vastu huvi tundis ja pajatasin talle, et vat siit saab ... eks näis ...
                        Teeme ise 1000 asja !

                        Comment


                          #13
                          Romiga nõus,et võimendi kvaliteet suht kehva aga kastid ise on tip-top.Kui korraliku võimu järgi panna teevad päris head häält.Niiet soovitan kasutada passiivkõlaritena.

                          Comment


                            #14
                            ;Dostaks ää ;D
                            kui veel nad alles un ???
                            miskit ei tohi valesti kirjutada

                            Comment


                              #15
                              ;Dsain su kõtte.....tulen sis see nädal läbi... ;D
                              miskit ei tohi valesti kirjutada

                              Comment

                              Working...
                              X