Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas uus või kasutatud.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas uus või kasutatud.

    Tere.
    Vaja omale üks kodukinoressiiver muretseda. Nüüd on küsimus et kas osta poest tutikas ja mingi odavama seeria oma, või mõned aastad kasutatud kuid kallimast seeriast. Hind on sama. On ju teada et tihtilugu uus ei pruugi parem olla ja ressiiveritel ei tohiks ju midagi väga ära kuluda. Ütleme et 5a. on vanusevahe.
    Tänud.
    Tuleb lihtsalt täiega panna!

    #2
    Ressiivritel on igasugused helidekoodrid, nendes ongi vahe, võimendiosa on ikka sama...
    -

    Comment


      #3
      mingi vanem kasutatud aga hea maksab ju sama palju kui uus natuke halvem.
      no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

      Comment


        #4
        No selles ongi point ju et kas uus ja kehv või vana ja hea. Eks ole ka võimendiosas väikeseid erinevusi kallitel ja odavatel mudelitel. Krt küll, pea täitsa sassis juba, ei suuda valida...
        Tuleb lihtsalt täiega panna!

        Comment


          #5
          vali välja paar mudelit mis meeldiks,ja siis küsi et millist nende hulgast osta.siis on palju kergem nõu anda.

          Comment


            #6
            Ise suht selle poolr et vana ja kõvem asi ikka kui ennem mingi uus ja niru kvaliteediga.

            Comment


              #7
              No sai vahepeal poolteist aastat kõvasti tööd rügatud ja mõni sendike kõrvale pandud. Nüüd vaikselt tahaks hakata ideid rakendama. Väga kõva häälega ei taha kõike välja lubada, eks siis kui midagi valmis siis sellest ka oma teemas kirjutan. Aga põhimõtteliselt, oletame: kui mul on heli algallikaks arvuti ja seal heli mingi helikaart valmis keevitab. võtan siis helikaardist 5.1 välja ja saadan võimu (ressiiverisse). Sellisel juhul pole mul ju vaja igasugu dts, dolbysid jne?? Ja järelikult peaks mul olema võimendi, mis hästi heli võimendab, mitte ei tegele igasugu protsessimisega. Seega ei pea mul olema väga uus ressiiver vaid võib vabalt börsist otsida mõnda vanemat, millel näiteks pole kõige uuemaid dekoodreid??? Saaks allesjäänud papi näiteks kõlaritesse suunata. On mu mõttekäik õige või peaks seda muutma?
              Tuleb lihtsalt täiega panna!

              Comment


                #8
                Minu arvates täiesti õige mõttekäik. Kui kõik protsessingud niigi tehakse tarkvaraliselt või helikaardis eneses, pole mõtet kulutada raha "uusima ja "parima"" peale, pigem vana kvaliteetpill. Saab sama raha eest rohkem. Ning vaevalt, et vähegi korralikuma helikaardi dekoodrid kehvemad on kui ca 4000.- ressiivril.
                Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                Comment


                  #9
                  Mis sul rahaline eelarve on?
                  Osta kolm vana head stereo võimu ja vii 5.1 helikaartist laiali Saad kõige parema tulemuse!
                  Ega need 5.1 võimud pole ükski suuremad asjad kui 20000kr pole võtta.
                  Stereodega saaks 7000kr ehk hakkama!

                  C.
                  http://www.album.ee/user/16860279

                  Comment


                    #10
                    No mul subbareid toidab praegu üks vana yamaha ja teeb ikka sigahead häält küll, kui tavalised kõlarid sinna järgi ühendan. Olen mõelnud selle peale küll, et eraldi võimud osta, kuid eelarve paneb mingid piirid praegu ikka veel. Tahaks korralikud ja HEAD kõlarid enne valmis saada ja siis ehk võimendite kallale minna. Ja samas kui ma arvutist heli võtan, siis nagunii sealt nüüd mingit tippkvaliteeti ei saa. Arvuti toiteplokk juba seab piirangud, plus veel igasugu muud segamised. Ja mul on üks nõudmistest PULT. Nii et mingi ressiiver sobiks MOMENDIL mulle rohkem.
                    Tuleb lihtsalt täiega panna!

                    Comment


                      #11
                      Kui kvaliteet pole oluline,miks siis üldse selline teema? Osta mingi sony receiver kasutatud 2000kr. ja asi vask! Kui katki peaks minema ostad teise! Aga see on väike võimaus(et ta 6a.vastu ei pea).
                      Siis ikkagi,osta mingi vana receiver&#33; Ja ülejäänud raha eest..Õlut&#33;&#33;&#33; <_<

                      Parimat.
                      C.
                      http://www.album.ee/user/16860279

                      Comment


                        #12
                        OK. Asi otsustatud ja teema lõppend. Lähen täna ja ostan ühe kasutatud sony ressiiveri ära. (Lihtsalt enne seda teemat juba üks sony silmapiiril oli). Tnx mehed, kes vastata viitsisid
                        Tuleb lihtsalt täiega panna&#33;

                        Comment


                          #13
                          Krt ilma jäin sellest pika mõtlemise peale...
                          Tuleb lihtsalt täiega panna&#33;

                          Comment

                          Working...
                          X