Teade

Collapse
No announcement yet.

Helikaardist digi > ressiiverisse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Helikaardist digi > ressiiverisse

    Et siis mure selline, et mitte korterit juhtmetega üle küllastada siis on plaanis tekitada nende kahe isendi vahele digitaalne ühendus 1 juhtmega kolme asemel.

    Helikaart on siis selline ja resiiver ise selline
    Nüüd aga probleem, et milline peaks see olema see pistik mis läheb helikaarti :unsure: resiiveril on digi sisendiks koaksiaal ja optiline. Eelduste kohaselt peaks see ühendus käima koaksiaali kaudu kuna optiline läheb digi setup boxi all kasutusse

    #2
    Helikaarti läheb vist sul selline http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...?artnr=210-002 ja teisel pool on RCA. Selle saad poest või tinutad ise või lased teha kellelgi.
    Tuleb lihtsalt täiega panna!

    Comment


      #3
      no selle jootmisega saan ma vabalt hakkama. Enim ongi just küsimus, et milline on selle helikaardile minev pistik.

      kas kindel et see 2,5mm pistik sinna läheb kui reaalselt saab seal augus kasutada ka 3,5mm pulka :unsure:
      Samas see ots ei maksa palju, et katsetada ja proovida

      Comment


        #4
        Originally posted by Cass@Mar 23 2006, 11:14
        no selle jootmisega saan ma vabalt hakkama. Enim ongi just küsimus, et milline on selle helikaardile minev pistik.

        kas kindel et see 2,5mm pistik sinna läheb kui reaalselt saab seal augus kasutada ka 3,5mm pulka :unsure:
        Samas see ots ei maksa palju, et katsetada ja proovida
        ei no kui auk on 3.5 siis on pistik ka! ja ma millegipärast arvan et stereo pistik mitte mono

        Comment


          #5
          Stereo pulga puhul peaks kindlaks tegeam millised otsad ühendama peaks sest ressiiverile koaksiaali läheb RCA pistik
          Ons seda väljundit võimalik testriga mõõta äkki, et kust tuleb signaal vms.?! vist peaks kui miinus peaks üks kindel olema siis jääb plussi puhul 2 valikut

          Ok ma lähen katsetan igatahes.

          Comment

          Working...
          X