Teade

Collapse
No announcement yet.

Arvuti kõlarid.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Arvuti kõlarid.

    Probleem siis seles, et sai ostetud Logitech x230 kõlarid. Täitsa head on aga probleem arvatavasti arvutis. Eelmistel kõlaritel oli ka jama, et laulu ei kuule hästi, muusika on üle. Vend, kes ise muusikat kirjutab, kurdab, et kõrged ragisevad ja plärisevad. Midagi saab aru aga filme vaadates käib tsiselt pinda, kui keerad kõlarid kõvemaks, et juttu kuulda oleks ja siis käib filmis mingi ilge pauk ja vaja jälle vaiksemaks keerata kuni järgmise jutuni. Olen proovinud kruttida seadeid aga midagi ei aita. Erinevate mängijatega(winamp, mediaplayer 10, - classic)

    Aitäh.

    #2
    maadlesin kunagi sama jamaga.
    alguse oli kõik korras, siis näppisin mingieid seadeid ja tulemuseks oli see, et kõne filmides muutus väga raskesti jälgitavks.
    pärast pikka kaevamist selgus, et olin valinud mingi määrangu, mis surub kõne osas helis alla ja kui selle normaalseks tagasi panin siis oli kõik ka ok.
    minu arvutis on asja nimeks "toggle voice" (võib kuidagi seotud olla mingite karaoke seadetega).

    Comment


      #3
      vaata et volume controlis 3D depth volume maas oleks

      Comment


        #4
        aga VLC playeril kuidas ? mul on täpselt sama asi, et kõne ei kostu läbi taustheli

        Comment

        Working...
        X