Teade

Collapse
No announcement yet.

Soovitage mp3 mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovitage mp3 mängijaid

    Tere,
    Otsin siis mp3 mängijat endale. Mahtuvus võiks olla sinna üle 1gb kindlasti. Rääkige erinevate firmade kvaliteedist ja mugavusest jne. Endale hetkel silma jäänud ipod ja creative jms tuntum kaup, mõlemad on suht kallid asjad... Hind võiks jääda kusagile 2000.- ringi, nats rohkem, vähem, vaatab.

    Võib pakkuda ka korras kasutatud kraami. :P

    EDIT: kui palju maksab üks ipod`i aku + vahetus? sain aru, et seda ise vahetada ei saa.

    #2
    keegi ei viitsi vastata? h34r:

    Comment


      #3
      Ise oman ipod minit( seda enam ei toodeta).
      kvaliteet on igati kõva.aku kestab,ja kõvasti, isegi üle lubatuse.on õeldud, et 18 tundi järjest muusika mängu, aga mul mängis isegi kauem.
      lisa vidinaid on ka kõvasti.
      ma arvan,et ipod mini pole ainuke ipodi seerjast,mis jätab mällu laulust selle koha, mida sa viimati kuulasid. ntx 2 tundi hiljem paned playeri jälle tasku ja kuulasd täpselt samade sekundite pealt edasi.
      Elionis maksis vist ipod Nano 2000 ja ülegi.ma arvan,et on suht hea kraam.Teiste playerite võrreldes on ipodid igati kiired ja kenad asjad.
      ainuke,mis mind häirib,on lauluda lisamine ipodi, pole eriti uurinud,aga suht tihti on ta mul lampi 500+ laulu maha lasknud, kui ma olen juhtme taha pannud,ja siis hakkab uuesti laule peale laskma,koos uute lauludega.
      teeb suht ise päid kõike=P.
      paljud vinguvad,et ipod nano läheb kergesti katki, et unustavad tasku,istuvad peale,ja imestavad,et player keskelt pooleks. missugune player taga taskus peale istudes terveks jääks?.
      ja menüüs liikumine on ka igati kerge.
      igatahes,mulle meeldib.
      ega tglt,mai oleks seda elusees ostnud 3k eest, tuli lihtsalt hea võimalus uus asi odavalt saada.
      edit: akude kohta uurin ise ka, keegi kuskil väitis,et saab vahetada.

      Comment


        #4
        Originally posted by Robska@Apr 7 2006, 21:50
        ma arvan,et ipod mini pole ainuke ipodi seerjast,mis jätab mällu laulust selle koha, mida sa viimati kuulasid. ntx 2 tundi hiljem paned playeri jälle tasku ja kuulasd täpselt samade sekundite pealt edasi.
        Elionis maksis vist ipod Nano 2000 ja ülegi.ma arvan,et on suht hea kraam.Teiste playerite võrreldes on ipodid igati kiired ja kenad asjad.
        ohoh see on ju kõva et jätab sama koha meelde. Siin ipodide hinnad. Nano maksab üle 2000 krooni ja on aint 1gb aga müüakse kasutatud ipod minit 2000 krooniga ja sinna mahtus vist 4gb... kasulikum oleks vast kasutaud asi osta siis, sa kiitsid ka minit nii, et hetkel jäi suht hea mulje

        EDIT: näiteks 4gb mahub suht palju muusikat, kas on ka mugav mingit teatud lugu sealt otsida või võibki ketrama jääda?

        Comment


          #5
          Omal ka noname 1 gb mängija ja see jätab kaa loo meelde kui aku sees on
          Suht normaalne asi
          nõrk koht on jostik nupp(juba peab oskama ümber käia)
          vanust 1 a.
          Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

          Comment


            #6
            omal oli just 512mb ipod shuffle ja ei kiida.kasutaja interface on allapoole igasugust.keeruline,raske ja paras tuumafüüsika.umbes nagu win mediaplayer 10.
            peale stuffi panna on lihtne,aga kui ipodis kuulata ka midagi tahad,siis pead ainult itunesti kasutama või alternatiive ja sry one-need on tõesti rasked ja keerulised.
            leain,et brandi tootjad võiksid tunduvalt kasutajasõbralikumad olla :P
            ei soovita seega Ipodi!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !
            Jajahh!

            Comment


              #7
              sul oli suffle.
              ülejäänud ipodidel on ekraanid ka.
              Alles keegi kiitis toru foorumis sufflet,et hea kerge, play nupp, edasi,tagasi,stop.
              mis seal rasket saab olla?
              minu arust pole ipodi juures miskit rasket.

              Comment


                #8
                Originally posted by ferrum@Apr 8 2006, 00:29
                omal oli just 512mb ipod shuffle ja ei kiida.kasutaja interface on allapoole igasugust.keeruline,raske ja paras tuumafüüsika.umbes nagu win mediaplayer 10.
                peale stuffi panna on lihtne,aga kui ipodis kuulata ka midagi tahad,siis pead ainult itunesti kasutama või alternatiive ja sry one-need on tõesti rasked ja keerulised.
                leain,et brandi tootjad võiksid tunduvalt kasutajasõbralikumad olla :P
                ei soovita seega Ipodi!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !
                loogiline et kui ekraani pole ei saa midagi aru ju...

                Comment


                  #9
                  Mul 6 gigane Sony Walkman, disaini ja heli poolest üle prahi- i-Pod´idest ja muust jurast. Heli väga hea. Menüüs liikuda kerge, kasutada lihtne. Kiire menüüs liikumine 6 gigase mälumahu kohta. Hind keskmine~3500.-eek

                  Miinuseks tuuakse välja kehva uuemat softi ja raskesti arusaadavat kaasa olevat tarkvara. Omal pole probleeme olnud veel.


                  http://www.mobilewhack.com/images/sony_nw_a1000_1.jpg
                  http://img2.zol.com.cn/product/1_450x337/6...4BwC31u3eok.jpg

                  edit:
                  Unustasin, veel negatiivset- kõrvaklapid suht keskmised. Madalat otsa ei edasta hästi, kõrged on head.
                  Vahetasin oma Sony kuularid vanast ajast jäänud AIWA nööpkuularite vastu välja. Kõrged suts kannatasid aga madal ots on märksa parem ja helipilt ühtlasem.
                  Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
                  Denon PMA700V/ st.võim
                  Pioneer PD-S705/CD keerutaja
                  Käsitööna valmistada lastud monovõim
                  Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by S.S.@Apr 10 2006, 09:36
                    Mul 6 gigane Sony Walkman, disaini ja heli poolest üle prahi- i-Pod´idest ja muust jurast. Heli väga hea. Menüüs liikuda kerge, kasutada lihtne. Kiire menüüs liikumine 6 gigase mälumahu kohta. Hind keskmine~3500.-eek

                    Miinuseks tuuakse välja kehva uuemat softi ja raskesti arusaadavat kaasa olevat tarkvara. Omal pole probleeme olnud veel.


                    http://www.mobilewhack.com/images/sony_nw_a1000_1.jpg
                    http://img2.zol.com.cn/product/1_450x337/6...4BwC31u3eok.jpg

                    edit:
                    Unustasin, veel negatiivset- kõrvaklapid suht keskmised. Madalat otsa ei edasta hästi, kõrged on head.
                    Vahetasin oma Sony kuularid vanast ajast jäänud AIWA nööpkuularite vastu välja. Kõrged suts kannatasid aga madal ots on märksa parem ja helipilt ühtlasem.
                    kenam näeb välja küll jah aga kust sellist müüakse?

                    edit: ipodil ka need klapid just kiita pole ju...

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by keeRISTOrm+Apr 10 2006, 15:31--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (keeRISTOrm @ Apr 10 2006, 15:31)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-S.S.@Apr 10 2006, 09:36
                      Mul 6 gigane Sony Walkman, disaini ja heli poolest üle prahi- i-Pod´idest ja muust jurast. Heli väga hea. Menüüs liikuda kerge, kasutada lihtne. Kiire menüüs liikumine 6 gigase mälumahu kohta. Hind keskmine~3500.-eek

                      Miinuseks tuuakse välja kehva uuemat softi ja raskesti arusaadavat kaasa olevat tarkvara. Omal pole probleeme olnud veel.


                      http://www.mobilewhack.com/images/sony_nw_a1000_1.jpg
                      http://img2.zol.com.cn/product/1_450x337/6...4BwC31u3eok.jpg

                      edit:
                      Unustasin, veel negatiivset- kõrvaklapid suht keskmised. Madalat otsa ei edasta hästi, kõrged on head.
                      Vahetasin oma Sony kuularid vanast ajast jäänud AIWA nööpkuularite vastu välja. Kõrged suts kannatasid aga madal ots on märksa parem ja helipilt ühtlasem.
                      kenam näeb välja küll jah aga kust sellist müüakse?

                      edit: ipodil ka need klapid just kiita pole ju... [/b][/quote]
                      Sony Center näiteks Narva mnt-e või siis vaata hinnavaatlus.ee-st toote järgi kus kõige soodsamalt saab
                      Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
                      Denon PMA700V/ st.võim
                      Pioneer PD-S705/CD keerutaja
                      Käsitööna valmistada lastud monovõim
                      Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

                      Comment


                        #12
                        seda 6 gigane Sony Walkmani olen näinud ka müügil K-arvutisalongis. aga ise võtaks kindlasti IPod mini. Liiguvad siin 1700-2000kr.- kasutatult.

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by hentz@Apr 15 2006, 14:58
                          seda 6 gigane Sony Walkmani olen näinud ka müügil K-arvutisalongis. aga ise võtaks kindlasti IPod mini. Liiguvad siin 1700-2000kr.- kasutatult.
                          miks ipod mini eelistad?

                          Comment


                            #14
                            MP3 kuulan vaid autos(10Gb I-pod),kuna seal niikuinii palju kõrvalist müra.Pühapäevaautoks on soetatud MB560SE mis suht vaikne.Sinna see sobibki.CD ja Mp3 kisub nagu ratsionaalsemas mõttes mp3 kasuks kuna tänu kõrvalistele müradele nagunii ei kuule kõike helinüansse.Isiklikult arvan,et autosse küllaltki sobiv mingi enam-vähem korralik Mp3 mängija.Kodus vedelenud Denver-i mängija ja I-pod vahel erilist vahet ei märganud.Kodus reeglina MP3-e ei kuula kuna kvaliteet nigel&#33; B-)
                            Kõik meeldiv tuleb lambist...

                            Comment


                              #15
                              Kasutan isiklikult MP3 mängijaks PocketPC e750-t. Mahamängimiseks kasutan WinamPAQ-d, kvaliteediga olen täitsa rahul
                              Kuigi iPodide vastu ta vavealt saab, AC97 helikaart pole lihtsalt nii hea. Äkki annaks USb helikaardi juurde keevitada? (Masin oskab USB hosti mängida h34r: )

                              Comment

                              Working...
                              X