Teade

Collapse
No announcement yet.

Soovitage mp3 mängijaid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by hentz@Apr 15 2006, 14:58
    seda 6 gigane Sony Walkmani olen näinud ka müügil K-arvutisalongis. aga ise võtaks kindlasti IPod mini. Liiguvad siin 1700-2000kr.- kasutatult.
    Nii oli juba plaanis osta ipod mini 4gb 2200 krooniga, aga mees ei pidanud sõna ja müüs selle kellegile teisele maha.
    Sa võiksid mulle näidata kus need 1700-2000 krooniga liiguvad, oleks nagu huvitatud.

    Comment


      #17
      Originally posted by keeRISTOrm+Apr 17 2006, 18:32--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (keeRISTOrm &#064; Apr 17 2006, 18:32)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-hentz@Apr 15 2006, 14:58
      seda 6 gigane Sony Walkmani olen näinud ka müügil K-arvutisalongis. aga ise võtaks kindlasti IPod mini. Liiguvad siin 1700-2000kr.- kasutatult.
      Nii oli juba plaanis osta ipod mini 4gb 2200 krooniga, aga mees ei pidanud sõna ja müüs selle kellegile teisele maha.
      Sa võiksid mulle näidata kus need 1700-2000 krooniga liiguvad, oleks nagu huvitatud. [/b][/quote]
      Mitte, et oma olemasolevat stuffi üliväga kiidaks aga keegi võiks mulle sellesama 4GB i-Podi eelised 6GB Sony Walkmani ees välja tuua. Mina neid ei leia. Hinnalevel ju sama, lihtsalt endal (ja ka teistel) oleks huvitav lugeda. Kindlasti ei hakka ma "fleimi" tekitama a la minu oma ikka parem jne. Huvitav oleks lihtsalt argumente i-Podi poolt kuulata.

      edit:kirjavead
      Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
      Denon PMA700V/ st.võim
      Pioneer PD-S705/CD keerutaja
      Käsitööna valmistada lastud monovõim
      Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

      Comment


        #18
        Originally posted by S.S.+Apr 17 2006, 19:13--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (S.S. @ Apr 17 2006, 19:13)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
        Originally posted by keeRISTOrm@Apr 17 2006, 18:32
        <!--QuoteBegin-hentz
        @Apr 15 2006, 14:58
        seda 6 gigane Sony Walkmani olen näinud ka müügil K-arvutisalongis. aga ise võtaks kindlasti IPod mini. Liiguvad siin 1700-2000kr.- kasutatult.

        Nii oli juba plaanis osta ipod mini 4gb 2200 krooniga, aga mees ei pidanud sõna ja müüs selle kellegile teisele maha.
        Sa võiksid mulle näidata kus need 1700-2000 krooniga liiguvad, oleks nagu huvitatud.
        Mitte, et oma olemasolevat stuffi üliväga kiidaks aga keegi võiks mulle sellesama 4GB i-Podi eelised 6GB Sony Walkmani ees välja tuua. Mina neid ei leia. Hinnalevel ju sama, lihtsalt endal (ja ka teistel) oleks huvitav lugeda. Kindlasti ei hakka ma "fleimi" tekitama a la minu oma ikka parem jne. Huvitav oleks lihtsalt argumente i-Podi poolt kuulata.

        edit:kirjavead [/b][/quote]
        Mind ennast huvitaks ka see. Aga kui on valida 2200.- ipod või 3530.- sony siis see hinnavahe suht suur ju. Muidugi ipod siis kasutatuna ja sony uuena, aga ma pole kusagil seda sony mängijat ka kasutatult näinud...

        Comment


          #19
          Originally posted by keeRISTOrm@Apr 17 2006, 19:41

          Mind ennast huvitaks ka see. Aga kui on valida 2200.- ipod või 3530.- sony siis see hinnavahe suht suur ju. Muidugi ipod siis kasutatuna ja sony uuena, aga ma pole kusagil seda sony mängijat ka kasutatult näinud...
          Ega häid asju ei müüdagi tavaliselt odavalt ja kiirelt ära aga aegajalt "näkkab"
          Omal õnnestus see Walkman saada 1 nädal kasutatuna 2000.- eek eest osta.ee-st. :P
          Müüjal oli lihtsalt raha vaja, kõik toimib ja töötab perfektselt, garantii ja kõik olemas.
          Tuleb lihtsalt silmad lahti hoida

          Edit. netist selle Sony Walkmani ülevaateid lugedes tuleb välja ,et kõik negatiivne on seotud tarkvaraga mille abil arvutist lugusid mängijasse saata ja vastupidi. Üldiselt on probleem kindlasti nendel, eks arvutist suurt midagi ei jaga. Kui vähegi midagi teha oskad siis mingit muret pole. Ise sain kõik selgeks mingi pooletunnise katsetamise järgi.
          ps) kindlasti vaja ka high-speed 2.0 USB olemsolu 1.1 USB-ga ei toimi.
          Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
          Denon PMA700V/ st.võim
          Pioneer PD-S705/CD keerutaja
          Käsitööna valmistada lastud monovõim
          Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

          Comment

          Working...
          X