Teade

Collapse
No announcement yet.

oomid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    oomid

    kas 6oomise muskakeskuse järel võib olla 4oomine subwoofer.?

    #2
    eile just oli mitu teemat kus vend toppis 4 oomise elemendi 6 oomise keskuse taha ja hädaldas miks keskus ei tööta enam.

    Comment


      #3
      Ei ja veelkord ei...Küll aga võib rahulikult sobitada 8(ja enam) oomise riistapuu B-)
      Kõik meeldiv tuleb lambist...

      Comment


        #4
        Originally posted by traktorist@Apr 9 2006, 10:13
        eile just oli mitu teemat kus vend toppis 4 oomise elemendi 6 oomise keskuse taha ja hädaldas miks keskus ei tööta enam.
        mina see loll olin

        Comment


          #5
          Originally posted by t6nis1234+Apr 9 2006, 12:27--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (t6nis1234 @ Apr 9 2006, 12:27)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-traktorist@Apr 9 2006, 10:13
          eile just oli mitu teemat kus vend toppis 4 oomise elemendi 6 oomise keskuse taha ja hädaldas miks keskus ei tööta enam.
          mina see loll olin [/b][/quote]
          ise nii uhke ka veel...

          Comment


            #6
            ka takistust kuidagi suurendada ei saa? Mul philipsi muusikakeskus FW-C55 mini hifi system(6oomised kõllid).

            Comment


              #7
              Võid ju alati panna 2 elementi järjestikku.
              Transistor - Seadeldis, mis kaitseb sulavkaitset läbipõlemise eest.
              Ostan Goldstar MODEL 760 Ressiiveri. Ükskõik, mis seisus.

              Comment


                #8
                kas see teeb muusikakeskusele liiga kui ma seda 4 oomist woofrit kasutan?

                Comment


                  #9
                  Originally posted by basspower@Apr 9 2006, 16:41
                  kas see teeb muusikakeskusele liiga kui ma seda 4 oomist woofrit kasutan?
                  loomulikult. sa võid taha panna aga samas võiksid ju poest juba uut vaatama hakkata või parandusse aja kinni panna.

                  Comment


                    #10
                    õige vastus oleks, et vaikselt võib kuulata. Vool on poolteist korda suurem, st kahe kolmandiku võimsuse peal läheb asi kriitiliseks.
                    täpsustaks veel... et kahe kolmandiku võimsuse peal. See EI tähenda kahte kolmandikku volüümi nupu asukoha järgi. Seda piiri on väga raske kindlaks teha ja kui üle lähed, siis võib pahasti minna.

                    Comment


                      #11
                      Mis siis juhtuda võib? ma olen juba volume poole peale pannud aga ei midagi ei juhtu.

                      Comment


                        #12
                        Mängi veel volüümiga, ja ära siis uut teemat tee,et keskus jäi vait.
                        keskused ei ole woofrite jaoks.
                        vaatad,kõik normaalne, aga korraga on vait, ja ei oska midagi arvata.
                        õeldi,et keerab nässu,nii,et ple vaja suskida.

                        Comment


                          #13
                          aga muusikakeskuse taga on väljund SUBWOOFER OUT ka sinna võib 4oomise ühendada?

                          Comment


                            #14
                            juhendis kirjas pole seda infot ?

                            Comment


                              #15
                              juhendis kindlasti kõik kirjas, sub out siis võib panna küll, aga takistus peab ikkagi kattuma või siis võimu omast suurem olema.

                              Comment

                              Working...
                              X