Teade

Collapse
No announcement yet.

Yamaha või Kenwood

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Yamaha või Kenwood

    Tahan osta kodukuno resiiverit.
    Valik on kas:
    Yamaha RX-V457, Yamaha RX-V459 või Kenwood KRF-V7090D
    Mida soovitate, mida mitte?

    #2
    mis sa sellega kavatsed teha ?

    mul endal on yamaha rx-v450 - väga rx-v459 sarnane ja olen väga rahul nii asja võimsusega kui ka heliga

    Comment


      #3
      40/60 - film/muusika

      Just lugesin testi, kus Kenwoodit kiidavad. Võrdlevad Yamaha RX-V557

      Comment


        #4
        Mul oli yamaha resiiver.Muusika kuulamiseks ei soovita, basse pole nagu üldse aga 5.1 heli pidi neil tasemel olema.

        Comment


          #5
          Kordaks juba varemgi tõdetud soovitust - stereovõim stereoks ja 5.1 esikõlaritele ning odav/keskpärane ressiiver kinoks. See oleks siis optimaalne raha/kvaliteedi, stereo/5.1 valik. Kindlasti võib raskeks osutuda välimuse kokkusobitamine kui on tegemist esteediga .
          -

          Comment


            #6
            Yama peaks ka 4 oomise kõlariga toime tulema (lülitit muidugi ei paista), kennust ei lugenud kohe välja. Omal on yama 450
            Kennul ka vinüüli sisend, kui mu mälu mind ei peta, ta on veel 7.1, yama 6.1.
            Ei tea, kui suur tähtsus sellel sulle on?
            Kennul bass boost, mis võibolla annab miskit juurde, oma yama ei anna seda madalamat otsa nii hästi muusika puhul välja (black metal tahaks ikka ohkem ja ohkem seda basstrummi põrinat).
            Aga proovi kuulamiseks neid välja kaubelda, siis saad ise näppida.

            Comment


              #7
              Võtsin Kenwood'i.
              Miks? Kuulates meeldis rohkem.

              Mis arvate, kuidas sellele AUDES 105 sobivad? Kuulasin Täna neid poes, kenwoodi 9090 küljes, ei avaldanud eriti muljet. Aga ütlen kohe, et kuulasin raadiot , + poe kuulamis tingimused ei ole kõige paremat.

              Comment


                #8
                See on selline karm asi, et pead ikka ise kuulama. Mis sulle endale rohkem meeldib. Mine audiocentrisse või hifi klubisse ja küsi nõu, (võta võim kaasa ja) kuula või vii koju kuulamiseks. Soovitada ei julge ilmselt keegi, maitseasi.

                Comment


                  #9
                  nad jah mõlemad küllaltki võrdsed =)
                  minu arust on Yamahal parem heli muidu aga eks ta olene muidugi kõlaritest ja resiivrist endast ja soovitan soojalt ise mõlemaid testid,kuulata vms :unsure:

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by mario89@Apr 28 2006, 23:22
                    nad jah mõlemad küllaltki võrdsed =)
                    minu arust on Yamahal parem heli muidu aga eks ta olene muidugi kõlaritest ja resiivrist endast ja soovitan soojalt ise mõlemaid testid,kuulata vms :unsure:
                    Yamaha`l võib basside koha pealt nuriseda küll jah.

                    Comment


                      #11
                      vana sõjaaegse yama r-30 küll bassi üle ei nurise, ja analoog skaalaga digimäludega raadio on ka omaette vaatamisväärsus.

                      mul muidugi 4oomised s30 järgi(kuigi lubatud alates 8st panna aga kuulan ainult väga vaikselt, siis ilmselt ei teki "ohuolukordi" kuna teised tahavad ka tööl elada)

                      Comment


                        #12
                        meibi juba vana teema, aga pane suts raha juurde võta ONKYO või DENON, sa ei kahetse.

                        Comment

                        Working...
                        X