Teade

Collapse
No announcement yet.

Soovitage odavamat mp3-playerit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    mul on sandisk sansa e130.mängib hästi.paterisid võtab vähe.üks aaa patarei.kui lasta pidevalt mängida,siis kuskil 10 tundi jutti mängib kindlasti.patareide pluss on ka see,et sa saad neid igalt poolt ja aaa akud maksavad ka heal juhul 30 krooni tükk,ipodil on sisseehitaud akud ja neid saab laadida vaid arvuti usb august.laadija novaluksis või t-marketis 70-120 krooni.raadio mängib kohalikke jaamu probleemiteta.nõrgemad jaamad on monos.mälu 512 mb on piisavalt,90-120 laulu.kaasasolevad kõrvaklapid on kõige mugavamad in-ear plugid mida näinud,proovinud olen.aparaadil on ka mõned vead: ei tea kas asi on minu aparaadis või üldse antud aparaadis,siis esitajaid ta ära ei tunne.laulu nimi,album on õige,aga esitaja täiesti suvaline.natuke nõme,aga täiesti savi tegelikult,kui sa oma lemmik laule tead.kaasasolevad kõrvakad on mugavad,aga mängivad tagasihoidlikult.bassid on väga head,kuid kõrged muutuvad tugevama volüümi puhul šusisevateks ja väga tugeva volüümi puhul lausa talumatuks.suurte hifi kõrvakatega sony xd200 seda probleemi polnud,nii-et mängija ise mängib väga hästi.mida veel...pole võimalik lugude järjekorda programeerida,puudub lindistamise võimalus.sisseehitatud ekvalaiser ja srs wow töötab ainult mp3-dega.või äkki töötas ekva ka raadioga.ma ei kuula eriti raadiot.kokkuvõttes:soovitan täiesti.minu aparaat on umbes 4 kuud vana ja on ennast juba viie kordselt ära tasunud meelelahutuslikkuse seisukohalt.

    Comment


      #17
      Originally posted by silvert@May 14 2006, 16:36
      mul on sandisk sansa e130.mängib hästi.paterisid võtab vähe.üks aaa patarei.kui lasta pidevalt mängida,siis kuskil 10 tundi jutti mängib kindlasti.patareide pluss on ka see,et sa saad neid igalt poolt ja aaa akud maksavad ka heal juhul 30 krooni tükk,ipodil on sisseehitaud akud ja neid saab laadida vaid arvuti usb august.laadija novaluksis või t-marketis 70-120 krooni.raadio mängib kohalikke jaamu probleemiteta.nõrgemad jaamad on monos.mälu 512 mb on piisavalt,90-120 laulu.kaasasolevad kõrvaklapid on kõige mugavamad in-ear plugid mida näinud,proovinud olen.aparaadil on ka mõned vead: ei tea kas asi on minu aparaadis või üldse antud aparaadis,siis esitajaid ta ära ei tunne.laulu nimi,album on õige,aga esitaja täiesti suvaline.natuke nõme,aga täiesti savi tegelikult,kui sa oma lemmik laule tead.kaasasolevad kõrvakad on mugavad,aga mängivad tagasihoidlikult.bassid on väga head,kuid kõrged muutuvad tugevama volüümi puhul šusisevateks ja väga tugeva volüümi puhul lausa talumatuks.suurte hifi kõrvakatega sony xd200 seda probleemi polnud,nii-et mängija ise mängib väga hästi.mida veel...pole võimalik lugude järjekorda programeerida,puudub lindistamise võimalus.sisseehitatud ekvalaiser ja srs wow töötab ainult mp3-dega.või äkki töötas ekva ka raadioga.ma ei kuula eriti raadiot.kokkuvõttes:soovitan täiesti.minu aparaat on umbes 4 kuud vana ja on ennast juba viie kordselt ära tasunud meelelahutuslikkuse seisukohalt.
      muide K-arvutisalongis olemas sellele mp3.le kah sellised akud mis usb kaudu laetavad..
      Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
      * Toitelüüdid
      * Kõlari kummilõdvik
      * Elekter
      * Kõrvad
      * Naabri närvid

      Comment


        #18
        Väike palve...

        Kes seda asja on näppinud, tooge välja palun asja head ja vead

        Comment


          #19
          Originally posted by keeRISTOrm@May 17 2006, 21:54
          Väike palve...

          Kes seda asja on näppinud, tooge välja palun asja head ja vead
          Sain selle sünnipäevaks täna
          No mida ma oskan ütelda, minuarust väga hea, menüü on lihtne ja hea..

          Aga see on halb, et siin maal raadioga eriti vist midagi teha pole..Nagu vahel mängiks, aga ikkagi kehvasti..Võibolla siin lihtsalt ei kehti eriti need 99.8 jne..vist on muud numbrid..Ma uurin veel, ehk saan targemaks :P Kuigi eks nendel kõikidel peaaegu ole see viga..

          Linnas pole proovinud..

          Eks sa küsi mida teada tahad täpsemalt, eks ma proovi vastata

          Esmamulje on hea

          edit: Mul on 512mb musta värvi..
          Vaesel ajal on kärbes ka liha.

          Comment


            #20
            Originally posted by andreas123+May 18 2006, 15:27--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (andreas123 @ May 18 2006, 15:27)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-keeRISTOrm@May 17 2006, 21:54
            Väike palve...

            Kes seda asja on näppinud, tooge välja palun asja head ja vead
            Sain selle sünnipäevaks täna
            No mida ma oskan ütelda, minuarust väga hea, menüü on lihtne ja hea..

            Aga see on halb, et siin maal raadioga eriti vist midagi teha pole..Nagu vahel mängiks, aga ikkagi kehvasti..Võibolla siin lihtsalt ei kehti eriti need 99.8 jne..vist on muud numbrid..Ma uurin veel, ehk saan targemaks :P Kuigi eks nendel kõikidel peaaegu ole see viga..

            Linnas pole proovinud..

            Eks sa küsi mida teada tahad täpsemalt, eks ma proovi vastata

            Esmamulje on hea

            edit: Mul on 512mb musta värvi.. [/b][/quote]
            kuidas klappide ja helivaljususega lood on?

            Comment


              #21
              Originally posted by keeRISTOrm+May 18 2006, 15:44--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (keeRISTOrm &#064; May 18 2006, 15:44)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
              Originally posted by andreas123@May 18 2006, 15:27
              <!--QuoteBegin-keeRISTOrm


              Sain selle sünnipäevaks täna
              No mida ma oskan ütelda, minuarust väga hea, menüü on lihtne ja hea..

              Aga see on halb, et siin maal raadioga eriti vist midagi teha pole..Nagu vahel mängiks, aga ikkagi kehvasti..Võibolla siin lihtsalt ei kehti eriti need 99.8 jne..vist on muud numbrid..Ma uurin veel, ehk saan targemaks :P Kuigi eks nendel kõikidel peaaegu ole see viga..

              Linnas pole proovinud..

              Eks sa küsi mida teada tahad täpsemalt, eks ma proovi vastata

              Esmamulje on hea

              edit: Mul on 512mb musta värvi..
              kuidas klappide ja helivaljususega lood on?[/b][/quote]

              hmm..klapid iseenesest on stiilikad :P
              Helivaljususega, ma ütelda ei oska aga tunnis on volume mul tavaliselt 1/25 peal..Aga kodus ja niisama siis umbes 10/25..
              Ekvalaiser peal on ka muidugi väga hea :P

              Kuulen nendega paljusi helisi, mida ma ei teadnudgi mis laulus on, nt sülitamine :P

              Ühesõnaga, võib rahule jääda..Ning kui heli lahjaks mulle jääb, panen kõrvaklapi võimendi tasku[Aga pole mõtet ajusi piinata](2 tükki saavad kohe täiesti valmis, ootan paari juppi)
              Vaesel ajal on kärbes ka liha.

              Comment


                #22
                Vs: Soovitage odavamat mp3-playerit

                Ise pole küll näppida saanud, aga väga hea mulje on A-Data MyJoy igatahes jätnud. Suureks plussiks SD/MMC kaardiga mälu lisamise võimalus. Hind on üpris soodne.

                Comment

                Working...
                X