Teade

Collapse
No announcement yet.

suur küsimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    suur küsimus

    Ostsin siis nyyd Noor Tehnikust endale kõlari. Kõlar siis firmalt XE.Andmed:
    CW1202A
    * 12" woofer
    * 40 hm Impedance
    * 150 Watts RMS
    * 300 Watts Max Power
    * 2" Aluminium Voice Coil
    * 50 Oz Ferrite Magnet

    tahaks sellele kasti ümber ehitada aga oleks vaja õigeid mõõtmeid.Tahaks ehitada liivakasti ( http://www.ghost.ee/ ) Aga kes oleks nyyd nii tore ja arvutaks sellele mingeid mõõtmeid. Ja kas keegi üldse on proovind seda ehitada.Ette tänades Kristjan

    #2
    tee sama suur kui see liivakast, streetrace.org foorumis oli sellest kastist juttu ka kui oli KA kastivõistlus
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      viska mingi link.ma vaatasin aga ei leidnud

      Comment


        #4
        Kas sa ksl vaatasid juba järgi, mis häält asi tegema hakkab või panid umbes ? selline tunne küll jäi !.

        Väike küssa minupoolt. Palju selline XE maxab uuena noores t-s ?
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          maksab ta 625 eek. aga veel ei oska öelda mis häält ta teha võik sest kasti veel pole. tahakski just teada et kas see liivakast on siis hea ka või ei ole mingit vahet .ja kumb parem kas kinnine või lahtine kast?

          Comment


            #6
            maksab ta 625 eek. aga veel ei oska öelda mis häält ta teha võik sest kasti veel pole. tahakski just teada et kas see liivakast on siis hea ka või ei ole mingit vahet .ja kumb parem kas kinnine või lahtine kast?
            liivakast oleks hea lahendus küll. tervelt 80 kilo subwooferit mõelda vaid kui stabiilne see kast olla võib.
            see kas teha kast kinnine või inverter sõltub juba suures osas sinust. mis muusikat kuulad jne. aga ega kinnist kasti pole vaja ka karta päris jõhkrat pauku võib teha.

            Comment


              #7
              Mina soovitan inverterkasti, natuke rohem tööd, aga minu arust parem. Matsu nagu natz rohkem! ;D
              Muusikahull!

              Comment


                #8
                kas saaks keegi mulle öelda siis mõõdud.pikkus, laius, kõrgus.nii sisemise kui ka välimise kasti omad.ja kas vatiin on vajalik sinna? ja kui pikk see toru peab olema?

                Comment


                  #9
                  Mees liiguta väheke ka oma ajusid! Krt see ju kõik puhas matemaatika! Ja vatiini paned oma kõrva järgi.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #10
                    Mees liiguta väheke ka oma ajusid! Krt see ju kõik puhas matemaatika! Ja vatiini paned oma kõrva järgi.
                    mate neh. kui nii palju püsivust pole, et bassboxi helpi lugeda, et mõista kuidas programm töötab, siis on vast tõesti tarvis käsitsi teha. mahu poolest võib sind tõesti aidata aga mõõtude paika panemine on ju tõesti imelihtne.
                    V=abc. V on siis kasti maht ja abc külgede pikkused. lihtne ju. või pole? häälestamine on jah juba veits keerulisem küsimus aga muu on ju täiesti ise tehtav

                    Comment


                      #11
                      no sry et ma loll olen ja eriti ei jaga seda asja.aga ma lihtsalt tahtsin teada külgede pikkust.kui keegi ei viitsi öelda siis ple vaja mölisema ka kohe hakkama

                      Comment


                        #12
                        Homme millalgi saaks sulle siis miskit ehk öelda, hetkel pole BB6te käepärast.
                        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                        indrek@sac.ee, +3725174765

                        Comment


                          #13
                          eiei. siin pole mölisemist kuskil aga kahe külje pikkused võid ju ise valemisse panna ja siis saad ka kolmanda külje pikkuse. väga handy variant kui on kast vaja näiteks kuskile kahe kapi vahele pista need on muidugi sisemiste külgede paksused. välimised mõõdud pead vastavalt materjali paksusele liitmise/lahutamise teel leidma

                          Comment


                            #14
                            Kellegil olex XE thiele/small parameetreid siia kirjutada, siis saaxin sulle kasti mõõdud ka ära arvuatada , kui vaja !
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #15
                              Homme millalgi saaks sulle siis miskit ehk öelda, hetkel pole BB6te käepärast.
                              oleks sulle väga tänulik.

                              Comment

                              Working...
                              X