Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlar 50gd-2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlar 50gd-2

    Kas kõlar 50gd-2 sobib kvaliteetse kõlari jaoks. Arvatavasti välismaakõlarid on ikkagi paremad, aga see on ka ju ikka normaalne. Võimsus on küll üli kõva

    Äkki oskate midagi selle kohta öelda.

    Hea võimendi on ja nüüd kõlareid ka vaja.

    #2
    kas selle läbimõõt on 315mm? ma otsisin endal ühelt lehelt ja leidsin sellise 50gd-2-25.. kas see on see sama? selle andmed on sellised: fs-25hz,30-1000hz,4om,90db

    Comment


      #3
      Täpselt nii! Sellised andmed?Kas on mingeid pretensioone?

      Comment


        #4
        mul seda valjukat pole,aga mul on kodus väike andmekogu vene valjukatest..

        Comment


          #5
          mida täendab sinu jaoks kvaliteet ???
          kas hifi high-end või siis nii palju tümpsu kui võimalik on ???

          Comment


            #6
            Heh ega see kõll nii keeruline ka pole. Mootori tööpõhimõte juba pea sajandi sama. Ainuke mis on muutunud on täiustatud koonused ja arvutiga optim(is)eeritud mootor. See eelpoolnimetatud vene kõll pole lairiba järelikult sobiks ta 3 ribalisse. Kui hea see kõll tuleb sõltub täiesti kui hea kasti teed ja kui hea filtri(HEAD filtrit on muide ropult raske teha, eriti 3 ribalisele, kuna väga raske on toatingimustes sageduskõvera 500!Hz allapoole mõõta).

            Kui sa viitsiksid ise sellel T/S parameetrid ära mõõta võib ka konkreetseid plaane pakkuda. Vaja läheb: 1 takisti, signaaligeneraator(näit arvuti), voltmeeter ja üks suvaline kinnine kast.

            Comment


              #7
              Kui küsida tohib, siis kust see 50GD2 välja võetakse? Paljusid vene imesid pole Eestimaa pinnale kunagi juhtunud. Igaljuhul on valjukas ägedate andmetega, kuid enda praktikas pole veel sellist isendit kohanud.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #8
                Tahaks ise kah seda näha.JA mitte ainult näha....
                muusika on kuulamiseks

                Comment


                  #9
                  mina ei tahaks mitte näha, mina tahaks suisa kasti ehitada sellisele imevigurile . muide, kui antud valjukat võrrelda ka12", kumb jääb peale?

                  Comment


                    #10
                    oleneb, millisest aspektist vaadata :
                    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                    t-linespeakers.org

                    Comment

                    Working...
                    X