Teade

Collapse
No announcement yet.

vana hea S90 kõll..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    No kui filteid tahad, siis räägime meili teel või privaatsõnumitega.
    Aga eks ma siis püüa sulle mingid kasti mõõdud teha. Ja kasti mahust sõltuvalt siis ka inverterid.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #17
      kõlli parameetrid millega martiini alustas on täpselt minu jkõlli oma ....selleks on S-90 4-oomine kauss....igatahes ma sain hiljuti just oma kasti valmis...kastiks sain 55L....tihedalt vattiga täidetud ja lisatud ka filter....sellise asja sain mina isiklukult poest ostetud...maksis 136.- ja pidi olema S-90-le mõeldud....igatahes asi teeb enam-vähem normaalset bassi.

      Küsiks kas ei juhtu mu gilter olema sättidud 8-oomile, aga kõll 4-oomine...krt...ei taha nagu eriti välja vedada niisama, nagu lootsin et 4-oomine peaks..
      Igatahes nüüd hakkan endale autosse võimu ostma ;D

      Comment


        #18
        kle koljat, kas sul on üks element?? kuda ta üksi müttab? äkki saad mulle oma kasti mõõtmed orgunnida? saan äkki veiz malli ka võtta.. ;D

        Comment


          #19
          woofer on mul ehitatud 1-le kõllile....tegin endale tavalise kasti....neljakandiline....kõll...inverter....filt er...unnik vatti...juhtmeid ka natsa .....ruumala on mul 55,35L tihedalt täidetuna....inverter on mul 22cm pikk ja läbimõõt 5cm.....selleks toruks sai olema solgitoru....üsnagi edulakt sobis sinna sisse....vattiks valisin klaasvatti...üsnagi ühuline ja edukalt saab kasutada....et vatt pilla-palla sees ei oleks panin võrgud igale poole ette kus oli see tarvilik....toppisin nii täis kui vähegi sain....tulemust ei oska veel peris täpselt öelda kuna pole veel täielikult läbi testinud....aga bassid sain peris madalad....vahel mõtlen et isegi liiga palju madalaks.
          nüüd hakkan endal autosse võimu ostma.
          tulemus autosse sai norm....kõll müdistab piisavalt plekki.

          küsimus targematele...kuda teha S-90 3-ribalise kõlli filtri 8-lt üle 4-oomiseks

          Comment


            #20
            5cm diameetriga vent?!? ma kyll sellist solgitoru pole poes n2inud... olen n2inud ainult 4cm diam-ga. kas sul see vent vilistama ei hakkand? mul küll selliste andmetega just kõigeilusam graafik ei tulnud :-/ tundus nagu häälestus sagedus oleks olnud kuskil 100Hz peal :-[ kui ta sul niihästi mängib nagu sa räägid siis ma küll ei tea mida/keda uskuda... aga võib-olla panin BB6's ise midagi sassi....
            Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
            DeeJay Catass

            Comment


              #21
              küsimus targematele...kuda teha S-90 3-ribalise kõlli filtri 8-lt üle 4-oomiseks
              Filtrid peaks minu arusaamise järgi olema täpselt välja arvutatud vastavatele elemendidele(4- või 8-oomi). Sellest tulenevalt peaks nad olema konstrueeritud kindlate väärtustega komponentidest. Ehk see mida sa taotled, eeldab teisi filtri komponente.

              Comment


                #22
                ma ei tea mis teil seal valesti läks, aga bass on küll tasemel mida see kast välja põmmutab...ma ise ka proovisin mitu korda seda BB6-te sättida, et annaks normaalsed mõõdud...erinevad teed viisid mind erinevate mõõtmeteni...valisin parima ja loogilisema varjandi välja ja tulemus on pro ;D
                Inverter mul küll ei vilise..Nocats: mina ei saa aru miks sa pole poes näinud 5cm solgitoru...see ju standardmõõt...4cm, seda ma pole elus kohanud....tegelt vahet pole...peamine et mütsub ...respect ;D

                Comment

                Working...
                X