Teade

Collapse
No announcement yet.

8"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    8"

    Mul selline lihtne kysimus! Et tahaxin teha sellist väikest supakat, õigemini kax tykki! Mul on S90 kõllid 8" Kui teen yhele kõllile kasti siis kui suur peab olema aeropord agu diameeter ning selle taga oleva toru pikkus???

    #2
    S90 supakate kohta on mitu teemat ju
    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

    t-linespeakers.org

    Comment


      #3
      Oled kindel on sul on ikka S90d ja 8"? Emb kumb on vale - kas 8" või S90, sest päris S90 on ikka 10".
      Ja tõesti päris mitu teemat on, soovitan sealset jägida. Ja kui siiski tekib arusaamatuid küsimusi, siis anna teada.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        tead intz, sul täitsa õigus need polegi S90, aga siin kõlli peal templis on nagu S90, krt ära kulunud, ei loe eriti välja, kuid nyyd võtsin teise välja, siit loeb paremini välja!
        Ma kriban siia mis on templis kirjaa:
        ymberringi on 684GD28gost901067
        Siis templi sees on kõlli märk ning kõrval on nr 7 ja all 63 ning kõlli ise on 8"

        Kas nendest saab midagi teha yldse, mingise väikese supaka taolise asja?

        Comment


          #5
          Kuule kas neil kummimansett üldse on? Servas on selline laineline papp? Keskel tolmukübar on?
          Minu arust on tegu `68 aasta 4GD28 väljalaskega ja kui see nii peaks olema, siis kahjuks ei saa sealt mingit subbat, vaid heal juhul paari korralike mid`e mängivaid valjukaid, millest võid teha kõvasti paremad arvutikõlarid kui poes müüdavad.
          Seda kõik muidugi juhul kui sa tahad ja kui on tegemist 4GD28ga.
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #6
            jah intz, sul täiesti õigus! Aga njah, ex ma siis teen nendest midagi niisama :P
            Teema lõppenud :P

            Comment

            Working...
            X