Teade

Collapse
No announcement yet.

K: Bassikõlar tuppa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: K: Bassikõlar tuppa

    No filmivaatamisel võiks ju 10" mahedalt müdistada? Lisaks on tavaliselt ressiivri puhul arvestatud, et supikas on järgi ja bassiotsa pealt on koonerdatud (olenemata sellest, et on igast Pure Stereo jne rešhiimid).
    -

    Comment


      #17
      Vs: K: Bassikõlar tuppa

      tehnofriigil on tegelt õigus endal ka visatonide tornid ja juba päris pikka aega seisab vuuhver niisama, harva kui ilget möllu vaja siis panen taha. Sest tornid teevad ikka väga head häält. Ja muide ma kuulan sellist muusikat kus bassile vägagi rõhutud aga puudu ei jää näed...

      Comment


        #18
        Vs: K: Bassikõlar tuppa

        Ausalt öeldes, see tornkõlarite mõte on väga hea. Heli kvaliteet peaks kõvasti paranema võrreldes praeguste kõlaritega. Üks asi on kas ma oskan neid teha, aga äkki on mingeid häid kõlareid juba müügis? Mida odavam seda parem.

        Comment


          #19
          Vs: K: Bassikõlar tuppa

          Esmalt postitatud Hypper poolt
          Ausalt öeldes, see tornkõlarite mõte on väga hea. Heli kvaliteet peaks kõvasti paranema võrreldes praeguste kõlaritega. Üks asi on kas ma oskan neid teha, aga äkki on mingeid häid kõlareid juba müügis? Mida odavam seda parem.
          Ikka on poes ka aga ise valmistamisel on hinna/kvaliteedi suhe minu arust parem...? Soovitan ise ehitada... viimistlus pole see mis heli mõjutab... ei tohiks olla nii raske ju väikest kasti kokku klopsida

          Comment


            #20
            Vs: K: Bassikõlar tuppa

            Üks asi on välimus. Mingid vineerist torni vastu küll erilist huvi ei ole Pealegi ma ei tegele selliste asjadega ei ei tea mida tegema peabki.

            Comment


              #21
              Vs: K: Bassikõlar tuppa

              Kui ise ei tee, siis kasutaja Intz, Hipi ja veel mõned, teevad tellimuse peale.
              Hind sõltub elementidest ja viimistlusest (kasvõi ehe mahagon spoon ). Kui valmistoodangut vaadata, siis välimuselt on vaid kvaliteettootja läikiv embleem puudu (endal oligi mõttes lasta teha 2 väikest graveeritud plaadikest "BUFU" ).
              -

              Comment


                #22
                Vs: K: Bassikõlar tuppa

                Niipalju kinnituseks enda poolt, et ku olemas 3...4 ribalised korralikud kõllid , siis pole subakaga midagi peale hakata. Testisin enda peal ära ja subakal kohta minu kodus pole.
                Forget the net. Switch on the set. Warm it up slow and go. Light the tubes, bask in the glow. Surf shortwaves on your old radio.

                Comment


                  #23
                  Vs: K: Bassikõlar tuppa

                  Esmalt postitatud Hypper poolt
                  Tekkis selline küsimus, et kas oleks võimalik panna mingisugune bassikõlar tuppa tavalise kodu ressiiveri taha, millel on tavalised kõlari väljundid? Sooviks panna mõnda vähem võimsamat auto woofrit, aga ei tea millised sujtmed sellel on ja kas se laseb võimu läbi või mitte.
                  Sobivad muidu ka kõik kodu aktiivsubwoofrid, millel on hi-level sisend.

                  Comment

                  Working...
                  X