Teade

Collapse
No announcement yet.

d-fruit 2.1 kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    d-fruit 2.1 kõlarid

    nii aidake mind, mul on d-fruit firma 2.1 arvuti kõlarid ja ma soovin neid oma rollerile paigaldad/yhendada. et mure siis selline et kudas ma nad yhendan akule, saan aru et pean võtma trafo vahelt ära aga mure siis nii et trafosse jookseb 2 juhet aga teiselt poolt välja 6 juhet. millised juhtmed ja kuhu ma nad akul yhendan ?

    #2
    Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

    Palju rolleri aku on - 6V ? Karta on et sellest jääb väheks. Kui kõlar juba lahti tehtud, siis ütle mis kivi seal sees on. Kivi täpse nime ja datasheeti järgi näed kohe ära, mis pinge ja kas kahe- või ühepolaarne.




    Esmalt postitatud bluebird poolt
    nii aidake mind, mul on d-fruit firma 2.1 arvuti kõlarid ja ma soovin neid oma rollerile paigaldad/yhendada. et mure siis selline et kudas ma nad yhendan akule, saan aru et pean võtma trafo vahelt ära aga mure siis nii et trafosse jookseb 2 juhet aga teiselt poolt välja 6 juhet. millised juhtmed ja kuhu ma nad akul yhendan ?

    Comment


      #3
      Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

      rolleri aku on 12V aga kuule ats kas sul msn on siis saab seal edasi rääkida ?

      Comment


        #4
        Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

        niisiis võtsin trafolt need 6 juhet lahti (2 punast, 2 sinist ja 2 valget juhet).
        panin siis 2 punast juhet +poolele, 2 sinist juhet - poolele ja 2 valget juhet omavahel kokku ja akkas tööle aga see bassi kõlar ja subwoofer ei tee peaaegu mingit häält :S see et naq arvuti kyljes tampis mõnuga aga seal peaaegu et ei teegi midagi

        Comment


          #5
          Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

          kas sa arvuti ikka võtsid kaasa?

          Comment


            #6
            Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

            mille jaoks ma selle arvuti kaasa võtan

            Comment


              #7
              Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

              aga kust sa siis lootsid saada signaali bassi ja subwoofri jaoks?

              Comment


                #8
                Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

                mp3 pleierilt

                Comment


                  #9
                  Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

                  seal ei ole ju vastavaid väljundeid.võib ju juurde ehitada täiendava võimendi ja filtrid,sel juhul õnnestuks teha kolme kanaliga süsteem.vastasel juhul pead leppima ainult stereoga.

                  Comment


                    #10
                    Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

                    aga kreeklane saad oma msni öelda ? ja kudas seda kolme kanaliga systeemi tehakse ?

                    Comment


                      #11
                      Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

                      2.1 arvutikõlarites ju jagab bassikas olev võimendi ise signaali bassika ja satelliitide vahel ära? Sisendiks on ju 3,5 mm pulk? Või mis imevarianti hr. Kreeklane mõtleb

                      Mp3 pleieri järel toimivad need kõlarid täpipealt samamoodi nagu arvuti järel, mingit vahet pole...

                      Comment


                        #12
                        Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

                        aga miks mul siis bassi kõlar ja subwoofer palju tasemini mängivad kui arvuti kyljes, supakast ei ole arugi saada et midahgi tuleb ja bassi kõlaril on nii et kui näpu vastu paned on aru saada aint et õrnalt vibreerib. ja chime sul on msn vä ?

                        Comment


                          #13
                          Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

                          küsime nii,et milline pistik on komplektil taga .kui tavaline stereo,siis on nii nagu Chime mõtleb.kui aga kontakte rohkem,siis on iga sisend eraldi.

                          Comment


                            #14
                            Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

                            Creativel on nii et sisendis on bassikas ja satelliidid eraldi. Sellegipoolest on neil ka filter sees olemas, niiet kui ainult stereosignaali sisse lased siis mängib bassikas ka, aga vaiksemalt. Ma pakun et nendel d-fruitidel on samamoodi. Kui bassi tugevust saab eraldi reguleerida siis pole vahet, keerad bassi lihtsalt rohkem peale. Kui ei saa, siis võid proovida lasta bassika sisendisse sama signaal mis satelliitidesse, ehk lahendab sisene filter selle olukorra ära.

                            PS. Minu msni sa ei saa :P

                            Comment


                              #15
                              Vs: d-fruit 2.1 kõlarid

                              Kle, mul nüüd üks küsimus. Kuidas on võimalik, et sa saad 220 voldil töötavad kõlarid 12 volduse aku peal tööle? See aku ei tooda ju rohkem kui 12 volti.

                              Comment

                              Working...
                              X