Teade

Collapse
No announcement yet.

Uus tehnika radiotehnikalt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Uus tehnika radiotehnikalt

    Tervitus!

    Niisiis, on selline küsimus: Kas need asjad, mis radiotehnika praegu toodab, on head ka? on kellelgi kogemusi?

    http://www.soundshop.ee/index.php?ac...w=radiotehnika



    Ei teadnudki ennem, et eestis ka on edasimüüja.

    PS. Pealkirja ei saa muuta, hakkasin kirjutama ühte asja, aga läks kuidagi imelikult teiseks lasuseks üle.
    viimati muutis kasutaja likoor; 28 m 2006, 20:35.

    #2
    Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

    Odavamad asjad on nagu ikka Radiotehnika, kuid X-line seeria on juba päris asjalik, selle hinna eest.

    Comment


      #3
      Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

      Aga mida arvata sellest võimendist?
      http://www.soundshop.ee/index.php?ac...details&id=114

      Üks küsimus ka: Mis asi on Hi-Filter?

      Comment


        #4
        Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

        Võim on kahtlselt u 7111 moodi. Tolle saund küll OK polnud. Ei usu et sellel võimul midagi muudetud on kui need sisendi pesad DIN5 st RCA ks.
        Maailm oleks puhas ja süüta
        kui poleks õllejogurtit
        - Õ.Õ.

        Comment


          #5
          Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

          Mis sellel U-7111 siis nii väga viga oli?
          Võimu ostaks selle jaoks, et kasutada S90-tega, nii et pole vist väga vahet, mis võimendi ostan või on? Tahaks just uut võimu osta, sest kasutatult ei pruugi head kaupa saada.

          Comment


            #6
            Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

            Esmalt postitatud Matis poolt
            Võim on kahtlselt u 7111 moodi. Tolle saund küll OK polnud. Ei usu et sellel võimul midagi muudetud on kui need sisendi pesad DIN5 st RCA ks.
            Sellest oli vast aastake tagasi juttu, et ongi sama asi. Ainult rca pesad asemele pandud.
            Philips FA-960 + 2x Korvet 150AC001

            Comment


              #7
              Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

              Ma olen nii praeguse foorumi kui ka arhiivi läbi kamminud, aga mitte ei jäänud seda teemat silma
              Okei, on siis 7111 või mitte...See peaks ju 2xS90 (4 oomi) ilusti ära toitma? Kas 7111 on parem kui U101? Ma mõtlen just kvaliteedi poolest.

              Comment


                #8
                Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

                7111 on minu mäletamist mööda 8 oomine(4 vist ei kannata).Võin ka eksida.
                otsija

                Comment


                  #9
                  Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

                  Esmalt postitatud käsna-kalle poolt
                  Odavamad asjad on nagu ikka Radiotehnika, kuid X-line seeria on juba päris asjalik, selle hinna eest.
                  5 palli süsteemis kuhu see X-line seeria jääb?
                  Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
                  Denon PMA700V/ st.võim
                  Pioneer PD-S705/CD keerutaja
                  Käsitööna valmistada lastud monovõim
                  Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

                  Comment


                    #10
                    Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

                    Esmalt postitatud likoor poolt
                    Mis sellel U-7111 siis nii väga viga oli?
                    Võimu ostaks selle jaoks, et kasutada S90-tega, nii et pole vist väga vahet, mis võimendi ostan või on? Tahaks just uut võimu osta, sest kasutatult ei pruugi head kaupa saada.
                    Keskmise kõrged madalad helid ei ole hea balanseeritusega omavahel, müratase suur, vokaal " upub" taustamuusikasse, jne- seep see " viga " ongi.

                    Ma ise riskiks siiski pruugitud kaubaga, paneks 1000-1500 veel juurde ja ostaks eBay`st mõne korraliku omal ajal palju kordi rohkem maksnud hästi säilunud korraliku maineka tootja võimu. Aga eks me kõik ole kusagilt alustanud Lihtsalt see Radiotehnika on minu arust suurt raharaiskamine, peatselt tahad nii või naa midagi paremat ja hea hinna eest sa RT maha ei müü pärast
                    viimati muutis kasutaja S.S.; 31 m 2006, 14:13.
                    Luxman LV-105/ st.hübriid-lampvõim
                    Denon PMA700V/ st.võim
                    Pioneer PD-S705/CD keerutaja
                    Käsitööna valmistada lastud monovõim
                    Peerless/Vifa elemantidega kaheribalised

                    Comment


                      #11
                      Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

                      Noh, see kiri räägib vb nii mõndagi:


                      Tere.

                      Väikesi muudatusi on ikka tehtud. Tehase andmetel on tehtud mõningasi "vigade
                      parandusi" ja on lisatud nelja kõlari ühendamise võimalus ning kaasajastatud
                      ühendusi. Suuri muudatusi tehtud ei ole. Kuid võimendi iseenesest on täiesti
                      korraliku kvaliteedi ja võimsusega selle raha eest. Puuduseks võiks lugeda
                      kindlasti, puldi puudumist ja vanamoelist välimust. Peale toitejuhtme muid
                      juhtmeid kaasas ei ole.

                      Lugupidamisega,
                      Jaanus Kaldmaa


                      mail@soundshop.ee
                      tel. 5513099



                      Tsiteerin sass@syg.edu.ee:

                      > Tere!

                      > Kuidas on selle võimendi kvaliteediga? Näeb ta ju välja nagu oli vanasti
                      > Y-7111 võimendi (kloon). Kas seest on siis midagi muudetud ka või mitte? Kas
                      > ostes saab mingid juhtmed ka kaasa?
                      >




                      ----------------------------------------------------------------
                      This message was sent using IMP, the Internet Messaging Program.
                      Mul on tekkinud ka küsimus, kuna tahtsin mingi aeg osta omale uut võimendit: http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...rtnr=615-11517 - Kas see kõlbab ka kuskile?

                      Comment


                        #12
                        Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

                        Kui otsingut kasutad saad teada kuid kvaliteedist on asi kaugel. Kas sinu jaoks peab võimendi olema uus, võid korraliku ja hästi hoitud kasutatud võimendi ka osta?!

                        Comment


                          #13
                          Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

                          Asi selles, et ma ei liigu eriti mandrile ning postiga ka nagu jamada ei tahaks. Kuid ma võin uurida ka kasutatud asju

                          Comment


                            #14
                            Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

                            RRR Y101 on ka esinduslikuma välimusega kui see "uus" mudel
                            Ebay puhul moodustab transa ~600.- Ehk kui sul eelarve on 1500 siis pigem vaata kohalikul turul liikuvat kraami.
                            -

                            Comment


                              #15
                              Vs: Uus tehnika radiotehnikalt

                              Seda ma teengi juba
                              Odissey 010 on ju hea asi eks?

                              Comment

                              Working...
                              X