Teade

Collapse
No announcement yet.

muusikat koju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    muusikat koju

    Sooviks koju (36m2) mingit muusikat panna, kuid ei tea tootjatest eriti midagi. Sooviks receiverit, kõlareid ja bassikat ( ka kodukino vaatamiseks ). Et siis kas mingi 25K eest saab üldse miskit. Poes pakutavatest jäid silma Yamaha asjad ( kõlarid ilusa viimistlusega ), soovitati veel Denoni receiverit. Ehk viitsiks keegi aidata mingit tootja eelistust leida või laita keda kindlalt ei ole mõtet edasi vaadata.

    Tervit ja tänud ette,

    #2
    Vs: muusikat koju

    Yamaha on just üks nendest mida edasi ei tasu vaadata, eriti kõlareid. Neil ainult välimus ongi ja see ka selline hiinlaste disainiga, sisemus on aga väga nutune.

    Comment


      #3
      Vs: muusikat koju

      no misket ikkagi saab
      tootjatest siis niipalju et
      Marantz, Harman/kardon, denon ka vast
      kõlarite poole pealt audes, B&W, focal ega suurt rohkem ei teakski ma mida poest saaks üldse.
      Samas ma pole tallinna poodides pakutava kaubaga kusis, eks seal ikka on vast üht teist mida vaadata

      Comment


        #4
        Vs: muusikat koju

        25Kilokrooni...khm...midagi ju saaks selle eest. Niipalju kui suudan meenutada hinnatasemeid, siis järgnevalt:
        1) Kõlarid - poekõlaritest ilmselt ikkagi vana-hea Audes - esikõlarid (Maestro line) 134 v. 135 - ca 7000.- kr, 2 surround-kõlarit Audeselt ca 2x3000=6000.-Kr, keskkõlar ka miski 3000.- kr ning woofer mingi 4000-5000.- kr. Kõik see kokku miski 21 000. kr
        2) Ressiiver - no järgijäänud 4000 kr eest miskit korralikumat ei saa. Madalama hinnaklassi juures kõige paremat kvaliteeti pakub meil saadaolevatest ressiivritootjatest ikka Yamaha - AV RDS-457 jms - hind ca 6000.- Kr. (Kenwoode, Sony't ja Panasonic-t vast väga ei soovitaks, kuid reklaami-watt'e saad nendelt ka 4000.- kr eest )

        Niiet kokkuvõtteks kipub see ettevõetud eelarve 25 K-kr siiski lõhki minema - tulemus ikka seal kuskil 27-28 K.- Kr

        Comment


          #5
          Vs: muusikat koju

          Esmalt postitatud Enn poolt
          2) Ressiiver - no järgijäänud 4000 kr eest miskit korralikumat ei saa. Madalama hinnaklassi juures kõige paremat kvaliteeti pakub meil saadaolevatest ressiivritootjatest ikka Yamaha - AV RDS-457 jms - hind ca 6000.- Kr. (Kenwoode, Sony't ja Panasonic-t vast väga ei soovitaks, kuid reklaami-watt'e saad nendelt ka 4000.- kr eest )
          Ma aru ei saa miks see 4000.- maksev yamaha parem on kui teised, ehk pisut põhejndad oma seisukohta. nagu yamahal poleks "reklaami-watte"

          Comment


            #6
            Vs: muusikat koju

            Esmalt postitatud MK poolt
            Ma aru ei saa miks see 4000.- maksev yamaha parem on kui teised, ehk pisut põhejndad oma seisukohta. nagu yamahal poleks "reklaami-watte"
            Kõigepealt rääkisin, et Yamaha maksumus on alates 6000.- Kr (mitte 4000.-), kus hakkab kuulma paremat heli. Nüüd küsimus, et mille poolest Yamaha parem on - sellele on tõesti mingite manuali-tehnonäitajate baasil raske vastata. Eks see heli-värk ole paljus emotsioonides kinni - ja vat see on koht, kus lihtsalt Yamaha pakub selle raha eest rohkem kui Sony'd, Pioneerid ja muud. Carloz küsiski soovitusi ning mina annan omapoolse soovituse, mis saadud oma kogemuste baasil. Eks ta peab sellest pakutud infohulgast siis ise otsuse tegema, mida eelistada mida mitte. Vbl oskab ta siis teatud asjadele täehelepanu pöörata, mida niisama lambist muidu ei oskaks. Kõik

            Comment

            Working...
            X