Teade

Collapse
No announcement yet.

Kes toob maale NAD kaubamärki?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kes toob maale NAD kaubamärki?

    Kes toob maale NAD kaubamärki?
    Ega vist väljastpoolt Eestit tellida mõtekas pole.
    Beers of Estonia

    #2
    Vs: Kes toob maale NAD kaubamärki?

    Kui "teaduslikult" läheneda siis saab niimoodi teada:
    http://nadelectronics.com/distributors#estonia
    -

    Comment


      #3
      Vs: Kes toob maale NAD kaubamärki?

      tänud. Siis järelikult on ka garantii tugi olemas.
      Beers of Estonia

      Comment


        #4
        Vs: Kes toob maale NAD kaubamärki?

        Esmalt postitatud littleant poolt
        Kes toob maale NAD kaubamärki?
        Ega vist väljastpoolt Eestit tellida mõtekas pole.
        Sai ostetud endale Audiocenteri kaudu NAD DVD-mängija. Mulle nende lahendus meeldis. Anti tagatise (letihind) vastu koju proovida, et kas täidab nõudmised. Paber vormistati ka selleks. Pärast prooviaega läksin tagasi, ütlesin, et on OK. Vormistati ost-müük ja mingil imelikul põhjusel anti osa raha tagasi... (loe: lehti soodukat). Mina igatahes olen selle firmaga rahul.
        Tark ei torma!

        Comment


          #5
          Vs: Kes toob maale NAD kaubamärki?

          Mulle saadeti 2 toodet koju ilma transa kuluta - elukoht Tartu. Inimesed on oma toodete müügist huvitatud.
          Pealegi pakun, et vähemalt NADi ei saa väljamaalt odavamalt(toode+transa) kui Audiocentrist, mõnda teist kaubamärki võibolla küll.
          -

          Comment


            #6
            Vs: Kes toob maale NAD kaubamärki?

            julgeks ka kiita sealseid tegijaid
            Vastik audiofiil

            Comment


              #7
              Vs: Kes toob maale NAD kaubamärki?

              Ostsin ka sealt võimendi ja lubati lahkelt sealse arvuti kaudu ülekanne ära teha ning sain kauba kohe kätte. (+)

              Kuigi anti kinnine pakend siis kodus selgus, et kaasas polnud mitte ainsatki paberit (manuali ega garantiitingimusi jne). (-)
              Beers of Estonia

              Comment


                #8
                Vs: Kes toob maale NAD kaubamärki?

                Tõmba vile üles, nende viga.
                Tegelikult on see nii ostja kui müüjapoolne huvi, et müügihetkel karp lahti teha ja vaadata, kas kõik vidinad on olemas.
                Peale mõningaid jamasid kaubandusvõrkudes tahan , et müüja annaks ilusti müügitšeki, garantiipaberi ja allkirjad/templid.
                (Näide:reklaamis oli segistil 2 aastat garantiid - kui 13 kuu pärast katki läks siis avastasin müügitšekilt kirja - 1 aasta...neid viletsaid kokkupuuteid on veelgi)
                -

                Comment


                  #9
                  Vs: Kes toob maale NAD kaubamärki?

                  Müüja andis ostuarve ja lisas et see on garantii aluseks. Manuali järgi ei viitsi minna, kahtlane kas neil see nii võttagi on ja elab ka selleta üle. Aga selline mittekomplektsus ikkagi varjutab usaldust.
                  Beers of Estonia

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kes toob maale NAD kaubamärki?

                    Ma usun, et nad on piisavalt viisakad ning panevad selle sulle tasuta posti. Saada meil neile.
                    Teine võimalus - mine NAD-i lehele ja prindi välja...
                    -

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kes toob maale NAD kaubamärki?

                      Esmalt postitatud peetersch poolt
                      Anti tagatise (letihind) vastu koju proovida, et kas täidab nõudmised.
                      vaadake seal koha peal üle, mida teile karpi pannakse. ise oleksin äärepealt saanud eksemplari, mis väljanägemise järgi oli juba paljudes kodudes käinud

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kes toob maale NAD kaubamärki?

                        Avastasin, et ka Viru kaubanduskeskuses ülemisel "IT korrusel" on sellest Stanfordi pillireast edasi üks Hi-Fi pood. Kahe kuulamistoaga ja puha, käisin ja uurisin, mitu NAD oli reas, võimendeid ja kõlareid muidki. Müüjat ainult ei näinud kuskil.

                        -EDIT-
                        Vabandan!
                        Kuna pole Tallinna inimene, siis kui ma juba Kauplust külastan, vaatan kõik läbi.
                        St. ma lugesin Viru Keskust ja Kaubamaja üheks ja samaks poeks.
                        Kuna nad on omavahel ühendatud jne. Sellega tekitasin juba foorumi lugejas väikest hämmingut.

                        Eelmainitud pood asub tõesti Kaubamaja kõige ülemisel korrusel. Kus on paiknevad arvutid, osa fototehnikat jms.
                        Vabandan segaduse pärast.
                        viimati muutis kasutaja j2nx; 03 m 2006, 20:13.

                        Comment

                        Working...
                        X