Teade

Collapse
No announcement yet.

Kitarrile tooni filter.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kitarrile tooni filter.

    Tere.
    Kas oleks mõtekas ehitada kitarrile mingeid filtreid, et teen eraldi karbi kuhu panen need skeemid sisse, ja lülitan neid, tulemus peaks olema siis erinev toon. Ma ei mõtle päris neid efektiprotsessoreid, mis käristavad ja wahivad ja teevad kaja.

    #2
    Vs: Kitarrile tooni filter.

    Elektroakustilistel kitarridel on selline asi kohe küljes.Ja elektrikitarirl võimu küljes.

    Comment


      #3
      Vs: Kitarrile tooni filter.

      Oleneb vast ikka võimust. Mul on lampvõim ja sellel ei on ainult volumi nupp (Y)

      Comment


        #4
        Vs: Kitarrile tooni filter.

        Ma olen tavalistel transvõimudel näinud.

        Comment


          #5
          Vs: Kitarrile tooni filter.

          Selle programmiga saad ideid...Ning soovitan uurida ka Fender Timeline lehelt skeemilahendusi...
          The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
          Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
          Projektide pildid
          Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
          http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

          Comment


            #6
            Vs: Kitarrile tooni filter.

            Esmalt postitatud Cheopps poolt
            Selle programmiga saad ideid...Ning soovitan uurida ka Fender Timeline lehelt skeemilahendusi...
            Tänud! Ideed juba tekkinud.

            Comment


              #7
              Vs: Kitarrile tooni filter.

              Ehk pakub huvi selline aparaat:


              Ise müün just üht. Hind 2500.-

              Comment


                #8
                Vs: Kitarrile tooni filter.

                See nagu on signaali protsessor, mitte tämbriplokk.Ning kitarri mängitakse ikke korralikel seadmetelNo kodus võib sellega ju tinistada...

                Selle müügisooviga pöördu Ost/Müük foorumisse...
                The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                Projektide pildid
                Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                Comment


                  #9
                  Vs: Kitarrile tooni filter.

                  Esmalt postitatud Cheopps poolt
                  See nagu on signaali protsessor, mitte tämbriplokk.Ning kitarri mängitakse ikke korralikel seadmetelNo kodus võib sellega ju tinistada...

                  Selle müügisooviga pöördu Ost/Müük foorumisse...
                  Päri jah, et tegemist ei ole tämbriplokiga (ei tea mis see õieti ongi ), aga ei ole päri sellega, et tegemist ei ole korraliku seadmega. See aparaat on kitarri eelvõimendi, millesse on seadistatud mitmete tuntud ja hinnatud kitarrivõimendite jäljendatud soundid ning läbi lõpp võimu lastes võib sellega ka kontserdile minna. Ise olen just too magamistoa rockstar :P ning kasutan seda läbi stuudio monitore ning olen asjaga väga rahul. Müümise põhjus on vahetamaks selle uuema põlvkonna toote vastu välja. Aga jah ... nagu öeldud, ei ole see müügi teema. Mainisin lihtsalt sellepärast et siin kitarri teemalisi teemasi eriti ei kajastu.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kitarrile tooni filter.

                    Teemaalgatajale küsimus - hankisid endale Epi Valve Juniori?
                    Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kitarrile tooni filter.

                      EI hankinud. Oli lihtsalt katsetamise isu. Praeguseks panin Cheopps-i poolt pakutud programmi järgi mõne skeemi kokku. Nüüd saab suurema maa peal mängida, saab tuju järgi tooni vahetada.

                      Comment

                      Working...
                      X