Teade

Collapse
No announcement yet.

muusikakeskus Pioneer  XR-A100EE toiteproblee

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    muusikakeskus Pioneer  XR-A100EE toiteproblee

    lugu selline.
    ei võtnud pilti ette kruttisin kaane maha ja avastasin, et toitetrafo primaarmähis maha põlend.sokutaks mingi teise trafo asemele kuid ei tea väljundpinget joonistasin kähku skeemi ka sellest.


    oleks siis vaja teada mis pinge on punktide 6 ja 7 vahel.
    ise oletan, et 25V või siis äärmisel juhul 40V kui vaadata seda kondet mis seal on (50V).

    Any ideas ?
    ei taha suvalisi pingeid peale andma hakata.
    kärssab veel päris läbi :/.

    uurin seda edasi alaldusdioodsilda ja seda kondet seal.
    asi tahab ennem väikest lahtipakkimist saada.
    Andke andeks mulle minu lollid küsimused
    nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

    #2
    ma ise mõtlesin, et paneks sinna 6 ja 7 punkti 12 V prooviks.

    ei julge krt äkki juhtub midagi või mis te arvate
    Andke andeks mulle minu lollid küsimused
    nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

    Comment


      #3
      vaata mida selle 6 ja 7 punkti vahelt toidekase, kui on näit mingi võimukivi siis uuri kivi max pinge datasheetilt, ning saad u. teada mis toide peaks seal olema.
      muidugi proovi leida sele musa keskuse skeem, sealt saad kõik vajaliku teada. Aega läheb aga küll asja saab kui skeem leitud

      Comment


        #4
        kõik on korras
        nagu norras
        nüüd
        Andke andeks mulle minu lollid küsimused
        nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

        Comment


          #5
          vaata mida selle 6 ja 7 punkti vahelt toidekase, kui on näit mingi võimukivi siis uuri kivi max pinge datasheetilt, ning saad u. teada mis toide peaks seal olema.
          muidugi proovi leida sele musa keskuse skeem, sealt saad kõik vajaliku teada. Aega läheb aga küll asja saab kui skeem leitud
          skeemi ma otsisin aga ainus mida leidsin oli see et mingid venkud üritasid cd peal seda skeemi ärida.

          hmm leidsin sellise lahenduse et pistsin 20 voldi trafo sinna.
          isegi kui on liiga palju siis seal on ju stabilisaatorid jms. vidinad nagunii mis hoiavad õige pinge.
          Andke andeks mulle minu lollid küsimused
          nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

          Comment


            #6
            Kui need stabikad vaid liialt ei kuumene. Võim aga saab toite ilmselt otse, vool on liiga suur et stabiliseerida.
            Mis pingega mähise otste 6&7 külge käiva alaldussilla järel olev lüüt on - selle järgi saad kohe nõutava pinge teada.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              No need on seal kõik 50 V sed
              a ma 20 lasin ja töötab nagu suht korralikult.
              Andke andeks mulle minu lollid küsimused
              nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

              Comment


                #8
                kui seal on veel stabikad siis eii tohiks ju probleeme olla
                vaatad mis stabikad on ning teadki pinget :

                Comment


                  #9
                  hmm kahtlane lugu ikkagi. kas on võimalik et trafo liiga nõrk ( voolu jääb väheks) ??

                  on selline asi et kui on võimsad kõlarid taga ja keerata volüümi siis hakkab tausta valgus vilkuma ja kui veel keerata siis võimendi lülitab ennast välja.

                  tõstsin siis veel pinget 36 voldi peale. kannatas ainult natuke rohkem nuppu keerata muidu sama probleem.

                  tuleb panna võimsam trafo ?

                  kas ma olen asjast õieti aru saanud ?

                  ja kui palju selline trafo maksab tevalos sealt hinnakirjast ei saa kahjuks aru

                  hmm keskusel endal on taha kirjutatud muidu 200 W
                  paneks siis seega miski 300 W trafo mingi 36 V oleks asi kindel ?
                  Andke andeks mulle minu lollid küsimused
                  nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

                  Comment


                    #10
                    Äkki see lihtsalt ei ole nii võimas keskus?
                    Valguse vilkumine jms. viitab küll nõrgale toiele ehk siis trafole.
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #11
                      Tavaliselt on primaarmähisel termokaitse sees ja selle kaitsme otsad peaks enamus juhtudel näha olema. Sinna tavaline kaitse peale ja asi peaks jälle toimima.

                      Comment


                        #12
                        Tavaliselt on primaarmähisel termokaitse sees ja selle kaitsme otsad peaks enamus juhtudel näha olema. Sinna tavaline kaitse peale ja asi peaks jälle toimima.
                        Vabandust ma ei saanud aru. Keskuses on teine trafo sees mis on katkise vene maki seest välja kougitud a mis nagu näha jääb lahjaks (Vana on peetis).

                        äkki vedeleb kellegil kuskil mõne võimendi trafo teeks deali.

                        tevalos krt küsivad liiga palju sellise trafo eest.
                        Andke andeks mulle minu lollid küsimused
                        nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

                        Comment


                          #13
                          See trafo tundub lahja olevat. Nagu ma aru sain, taheti öelda et su originaal trafo võib olla taastatav kui leiad tema sest läbi põlemud termokaitsme. Selline on tõesti paljudel trafodel. Kas ka sinu omale, ei tea.
                          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                          Comment

                          Working...
                          X