Teade

Collapse
No announcement yet.

6 oomine muusikakeskus vs. 4 oomine King Audio?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    6 oomine muusikakeskus vs. 4 oomine King Audio?

    Nii, ma tahaks esialgu niikaua kui eraldi võimu pole, subwooferit muusikakeskuse taga proovida, aga muusikakeskusel on kõlarite peale märgitud 6 oomi, aga King Audio on ju 4 oomi. Kas võib selle muusikakeskusele taha panna? :
    Muusikahull!

    #2
    Vaata teemat "vaidlus sõbraga".
    Kui muusikakeskus lubab(mõned mõõdavad koormustakistust)
    siis võib, kui punni põhja ei keera.

    Comment


      #3
      Endal nikse variant, et muusikakeskus 8 oomi ning pole ka olnd vaba raha niipalju, et korralik ja sama võimas võimendi osta.Lähex väga kallix. Aga kõlarid on juba miski pool aastat taga olnud 4 oomised + on King Audio supakas (ka 4 oomi) sillatud(+ ja +). Siiamaani pole mingeid märkegi olnud võimu pe**e minemisest :-/ :P
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        eks ta kunagi ikka annab otsad.. ma lolli peaga koormasin enda amfitoni võimu 2oomise takistusega > ...mingi paar aastat pidas ja lõpuks läks võim omadega nii peese,et isegi tuttav ei osanud parandada... :-X ikka veel enda peale vihane,et ei saanud ühte lihtsat oomiseadust ära õppida..

        Comment


          #5
          Endal nikse variant, et muusikakeskus 8 oomi ning pole ka olnd vaba raha niipalju, et korralik ja sama võimas võimendi osta.Lähex väga kallix. Aga kõlarid on juba miski pool aastat taga olnud 4 oomised + on King Audio supakas (ka 4 oomi) sillatud(+ ja +). Siiamaani pole mingeid märkegi olnud võimu pe**e minemisest :-/ :P
          Kuda sa muusikakeskuse taha selle subwooferi panid! Räägi täpsemalt. Mul praegu nii, et keskuse vasaku kõlari asemele on pandud subwoofer. Aga kuidas sina selle asja muusikakeskuse taha ühendasid? :
          Muusikahull!

          Comment


            #6
            Ei ex ta üx võimu piinamine ole, aga ega ma neid kõlle lõpuni välja kunagi ei suru.

            Subbar on mul sillas. St miskil imelikul moel võtab 92 või 93 aasta toodetud samsungi kobakas keskus kõlle silda. Sai proovitud ja tõesti sama võimsuse juures töötab asi 2 korda kõvemini.
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #7
              mismoodi te ühendate kui te sildate ?

              prooviks ka korraks
              Andke andeks mulle minu lollid küsimused
              nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

              Comment


                #8
                siin seda teemat piisavalt kahatud kuda ühendada, otsi natukene.
                aga muidu on sedasi et osad võimud on sillatavad osad jällegist mitte ( siis tuleb kasutada faasipöörajat)
                kui võim sillatav siis võtad mõlemast kanalist "+" klemmi ja ühendad kõlariga ära, aga ära unusta siis et võimu takistus kasvab kaks korda, seega parimaks tulemuseks kui on näit. 4ohmine võim siis sillates on ta 8 ohmine, seega kõlarid oleks kah soovitatavalt 8ohmi

                Comment


                  #9
                  ma mõtlesin jah et loogiliselt võttes peaks + ja + külge käima a niiviisi palju kehvemini mängis.
                  järelt siis ple sillatav.
                  a ma mõtsin et ma igaksjuhuks küsin üle.
                  ja minu keskusel on taha kirjutatud 4 -16 oomi.
                  Andke andeks mulle minu lollid küsimused
                  nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

                  Comment


                    #10
                    Mul 6 oomine keskus ja 4 oomine KA, järelikult vist ei ole sildamine võimalik. Endal ka plaanis suppakale eraldi mingi vene võim osta ja keskuse taha panna, aga ma ei tea kuidas ühendada? Ja pealegi te rääkisite, et enne võimu sisendit peab kõlari väljunditest tuleva signaali takistitega väiksemaks teha, aga ma ei tea kust neid siis saada, palju hind umbes on ja mis parameetritega ta peab olema? ??? :
                    Muusikahull!

                    Comment


                      #11
                      osta ennem võim ära ikka
                      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                      t-linespeakers.org

                      Comment


                        #12
                        Kitarristidel on vahel kasutuses sihuke asi, nagu "dummy load". See kujutab endast vist siis pirakat takistit, mis vastab kõlari takistusele ja see ühendatakse kõlari asemele. Nii saavat võimu väljundist võtta line-out signaal, ilma midagi maha põletamata.

                        Idee on selline, et kas ei saaks mingi takistiga (loomulikult piisavalt suurega!) võimu "ära petta"? Et ühendada see näiteks kõlariga, et see kompenseeriks need paar oomi? Et kui kõlari takistus on nõutust suurem, siis ühendada rööbiti ja kui nõutust vähem, siis jadamisi? On selline asi võimalik? :-/

                        Andestage, kui liialt ignorantset juttu räägin, aga Ohmi seaduse koha pealt peaks ju teoreetiliselt välja mängima...

                        Comment


                          #13
                          eks ta sedasi ole jah ohmi seaduse järgi
                          aga sedasi ei tehta kuna siis kaotatakse võimsuses ju :-/

                          Comment


                            #14
                            sellel takistil peavad siis ikka meeletud watid olema, et vastu peaks :

                            Comment


                              #15
                              Suure eritakistusega traadist on ju väänatud igasugu takisteid. Kerida traat hea soojusjuhtivusega (dielektrilisele :) alusele ja panna miskine ventikas jahutama ka :P. Huvitav, kas veaks välja :-/. Eks ta üks keemia oleks ja võimsusestki jääks puudu, aga samas - kas vähem matsu ja elus & terve võimendi või suurem mats ning töökotta minek (vähemalt mingi aja pärast)?

                              Comment

                              Working...
                              X