Teade

Collapse
No announcement yet.

kas leiduks huvi igatsugu kasutatud a/v tehnika vastu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kas leiduks huvi igatsugu kasutatud a/v tehnika vastu?

    Tekkis yks m6te. Seletan:
    Elan ise piiri taga ja käin teatud intervallidega oma autoga Eestis. Paigas, kus ma asun, liigub igatsugu tehnikat - paar komisjoni tyypi kaubitsejat, netioksjonid ja terve ports k6ikv6imalikke bändide/helindusega seotud gurusid. Yhes6naga sekundaarturg on arvestatav ja valik seinast seina, ning sekka ka t6eliselt normaalse hinnaga pakkumisi. (no mitte päris USA ebay, kus suisa mystilisi hindasid ilmneb)
    Kuna viimasel ajal on endal tulnud suht palju asjaga tegeleda, hoomasin, et Eestis v6ib ju uusi asju olla (kysitav ainult kas k6ike vajalikke ja mis hindlusega, khmmkhmm), aga kasutatud kaupade turg on arusaadavatel p6hjustel nigel.

    M6tlesin seda asja nii ja naa - mingit butiiki ma pidada ei taha ja vaba pappi selleks pole samuti, ka ei taha krt teab mis lisakohustusi v6tta Aga, kui keegi mingit asja otsib (kas konkreetset marki, v6i siis no ntx 4x60W kenwood v6imu), siis v6ib emailselt suhelda ja vaadata mis asjast tuleb.
    Mina selle systeemiga rikkaks saada ei taha, v6ibolla ehk siis reisiraha tagasi teenida:P Niipalju kontseptsioonist, ehk siis minu poolt pole tegu mingi ulmemullikestega. Pigem personaalselt kedagi aidata.

    Kui paar huvilist tekiks v6iks teemat pisut edasi arendada, et kuidas jne. Kui ei, siis kandke lollide ideede alamjaotusesse ja pekske keha ylaossa, mitte näkku

    Loodan ka muuseas, et mind ei syydistata nocommerts foorumi ärijuraga risustamises Ja mujale ei osanud oma juttu panna, kui yldaudiosse, sest ega ma ju midagi ei myy...

    Ah jaa, järgmine kord laekun kodumaale miski peale 15ndat. Kui on valgustkartvaid ja kiireid ettepanekuid, siis ps abiks

    On huvi?

    #2
    Vs: kas leiduks huvi igatsugu kasutatud a/v tehnika vastu?

    hmm... mis riigist käib jutt?

    Comment


      #3
      Vs: kas leiduks huvi igatsugu kasutatud a/v tehnika vastu?

      Ytleme, et Rootsi/Soome, m6lemal pool on liikumist, tinglikult siis p6hjamaad.

      Comment


        #4
        Vs: kas leiduks huvi igatsugu kasutatud a/v tehnika vastu?

        Huvi on ikka, sa võiks tuua mõne hinnanäite (võimendid, tuunerid, cd mängijad).
        Kas mingit vanemat rikkis kola sealkandis ette ka jääb?
        Kolakoguja

        Comment


          #5
          Vs: kas leiduks huvi igatsugu kasutatud a/v tehnika vastu?

          Rikkis kola on. A là v6imendis yks kanal ei mängi, cd vahel loeb vahel ei loe, jne jne. Teinekord olen isegi m6elnud, elektrooniline null nagu ma olen, et ostaks yhe ja tymitaks natuke, ehk hakkab tööle:P siiani see meetod mu oma rikkilänud elektroonikas vett pidanud...

          Mis puutub hindadesse ja näidetesse, siis see on suht v6imatu. Mis kasu sellest ntx oleks, kui et ma ytleksin - yhel tegelasel on 5 rootsi krooni eest k6rvaklapid myygis:P Anyways, asi on m6eldav ainult nii, et ma midagi kindlat otsin ja keegi seda midagi kindlat ka ilmtingimata tahab, nii et ma saan konkreetseid ostusoove teha jne.

          -Edit: Kasutaja Pupsik46, palun tyhjenda oma ps kausta suti, siis saan ka vastuse saata!
          viimati muutis kasutaja ciryo; 30 m 2006, 20:54.

          Comment


            #6
            Vs: kas leiduks huvi igatsugu kasutatud a/v tehnika vastu?

            Oleks huvitatud rikkis võimenditest. Kui sul on midagi konkreetsemat öelda siis räägime PS-i teel edasi.

            Comment


              #7
              Vs: kas leiduks huvi igatsugu kasutatud a/v tehnika vastu?

              Esmalt postitatud ciryo poolt
              Kasutaja Pupsik46, palun tyhjenda oma ps kausta suti, siis saan ka vastuse saata!
              Tegin tyhjaks.
              Kolakoguja

              Comment


                #8
                Vs: kas leiduks huvi igatsugu kasutatud a/v tehnika vastu?

                Lisan veel yhe m6ttetera. Palju on huvi tuntud just parandamist vajavate vanemate, aga korralike av jubinate vastu. Nendega on paraku nii, et juba paratamatu transpordikulu t6stab hinna sinnakanti, kus neid enam äritegemise eesmärgil korda teha ei tasu.
                Minu idee baseerus algselt pigem vähekasutatud kvaliteetkauba otsimisel. Kaubamärke liigub juba uuena rohkem kui eestis, aga järelturg on oluliselt suurem ja uue gigahifi ostmise r66mus v6ib teinekord nii m6nigi oma VANA mitte-nii-gigahifi oluliselt alla nivoo myya.
                Nii et siis, kui otsite miskit konkreetset, ntx head 5.1 tuunerv6imu v6i high-end monov6imu, mis pure 150w välja pigistab, siis tasub yhendust v6tta. Vaatab, mis leiab, nahast liiga välja ei poe aga ehk midagi on. Ja ega ma ainult audiotehnikast räägi, huvi v6ib tunda ka ntx videokaamerate jms vastu.

                Comment


                  #9
                  Vs: kas leiduks huvi igatsugu kasutatud a/v tehnika vastu?

                  Ega sulle lappimist vajavat pillikola seal ette jää? Mõni vanem võim, mis laiali pudenenud näiteks?
                  Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

                  Comment

                  Working...
                  X