Teade

Collapse
No announcement yet.

heli dvd vaadates

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    heli dvd vaadates

    küsimus järgmine:

    kui vaadata dvd pealt filmi, siis kõne on vaikne ja kõik muu heli selle kõrval valju.

    maha mängib läppari dvd-lugeja -> kaks kanalit võimu ja sealt põrandakõlaritesse

    mida saaks teha, et asja minu süsteemiga parandada

    #2
    Vs: heli dvd vaadates

    Kuidas läpparis heli konfitud on? Kas stereo või 5.1?
    Võib olla kuuled sa enda kõlaritest vaid kahte esikanalit, aga enamus jutust tuleb 5.1 korral tsenterkõlarist, mida sul polegi.

    Comment


      #3
      Vs: heli dvd vaadates

      ma ise arvasin, ka, et jutt peaks keskkõlarist tulema, mida mul pole
      aga konf on ikka stereo ja selle muutmine ntx 5.1 ei anna mingit erinevust
      saab veel midagi näppida, et kõik heli kahest kanalist tuleks?
      viimati muutis kasutaja nek; 06 m 2006, 18:24.

      Comment


        #4
        Vs: heli dvd vaadates

        kas see on iga filmiga niimoodi?aeg ajalt on mul mõned piraatkoopiad sellise salvestusega sattunud.tundub et salvestusel tekis mingi viga, mis ei lase teda stereona kuulata.

        Comment


          #5
          Vs: heli dvd vaadates

          Legaalseid filme mõned korrad vaadanud, aga siis kõrvaklappidega ja mitte kodus.
          praegu täitsalegaalne The Simpsons complete eight season. 25 osa sellise heliga... et kõnest aru saada, siis tuleb suht kõvaks panna. ja kui midagi õhku lendab, siis terve maja teab

          Comment


            #6
            Vs: heli dvd vaadates

            wild guess aga äkki on märksõnaks ac3filter ?!

            Comment


              #7
              Vs: heli dvd vaadates

              äkki playeri equat vaja näppida ? ntx endal oli BSplayer proga nii siis panin equa peale ja kõrgeid väga vähe juruda ja kõik oli ok
              TeamRMS

              Comment


                #8
                Vs: heli dvd vaadates

                AC3Filter see mida isegi soovitaksin: http://prdownloads.sourceforge.net/a...b.exe?download
                Saad konfiguratsiooni alt dowmixida kõik kanalid oma kahte kanalisse. BSPlayeri või Mediaplayer Classicuga näed video mängimise ajal, missugustes kanalites signaal on - heli kuvatakse nagu graafilisel ekvalaiseril, sisendi ja väljundi kanalid eraldi.
                Mugav asi.

                Comment


                  #9
                  Vs: heli dvd vaadates

                  see tegi triki ära
                  mis muud kui tänud

                  Comment

                  Working...
                  X