Teade

Collapse
No announcement yet.

kiire küsimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kiire küsimus

    noh, selline küsimus, et mis vahendiga saaks KA vuufri pealt selle lollaka "king audio" kirja maha? kas näiteks küünelaki eemaldaja aitaks ? või mingi värvi lahusti. valjukat ei viitsi üle värvida

    #2
    ;D Kas see kiri siis nii mark või. Minul on King Audio suppakas ja seda kirja ma küll seal peal ei häbene, kuna matsu lööb ilusti ja sõbrad ka asja kiitnud.

    Aga ma arvan, et küünelaki eemaldaja või lahustiga ei maksa seda kuplit niisutama minna. Ma arvan, et pigem osta nats musta või teistvärvi värvi ja värvi ikkagi kuidagi üle. Kui tervet koonust ei viitsi värvida värvi ainult see keskmine tolmukuppel.

    Kui värvi ei viitsi osta tee Quash värviga ;D.
    Muusikahull!

    Comment


      #3
      Ega ei saagi ilma kahjustusteta (käärid ;D)

      1 võimalus olex vahetada tolukuppel mingisuguse teise ,kõlari kuppli vastu.
      teine võimalus on siiski värvida
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        piiritusega?
        või poleerimiskreemiga tuleb ilusti maha igasugune trükk, sain eerikupojal T28 WORLD ilust maha
        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

        t-linespeakers.org

        Comment


          #5
          olen asjaga kokku puutunud,
          värvisin ise üle aerosooliga(must, matt värv vali)
          Tunnistan, et sellega jamamine on kaunis mõttetu, mina sellega vaeva ei näeks sinu asemel. Tegin ka seda nö välimuse pärast. aga noh, eks ise tead.
          (nb! kui värvid vaata, et lased kaugelt ja proovi ühe korraga ära lasta, nii väldid tilkade tekkimist värvitavale pinnale)

          Comment


            #6
            sõbral võttis kyynelakieemaldi ilusti ka sildi maha

            Comment


              #7
              hmmz.. ise kunaski sama problega jamanud.. küünelaki eemaldiga ei saanud.. siis võtsin tüki liivapaberit võimalikult peeneteralist ja lasin tolmukupli üle...
              pärast niiske lapiga tolm maha ja hea.
              ja asi kukkus nõnda hästi välja, et aru ple saada, et millegiga seal tolmukuplil kallal olex käidud
              Muusika..... see on elu

              Comment


                #8
                Ise pakuks ikkagi seda värvimise varianti. See liivapaberiga mahanühkimine on selline kahtlane variant, võib midagi juhtuda.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #9
                  Võibla nullpaberiga tõesti saax, aga millegi muuga tekivad kriimud ning tolmukuppel muutub nõrgemax  :-/
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    poleerimise jaoks mõeldud küüneviil on ka hea
                    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                    t-linespeakers.org

                    Comment

                    Working...
                    X