Teade

Collapse
No announcement yet.

Mure Kenwood KRF-V4550D ja Panasonic SB-WA50 subwooferiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mure Kenwood KRF-V4550D ja Panasonic SB-WA50 subwooferiga

    Üsna hiljuti sai ostetud Kenwood KRF-V4550D ressiiverile juurde aktiiv-subwoofer Panasonic SB-WA50. Kui olin ühendanud omavahel subwoofri ja võimu, siis selgus, et bassikast ei tule heli. Proovisin kõik võimul olevad funktsioonid läbi ja ikka ei töötanud. Alguses mõtlesin, kasutatuna ostetud supakas oli läbi, kuid kui panin tööle kõlarite testmode, siis müdises supakas ka. Hetkel olen küll proovinud ainult raadioga, kuid juhendis pole ühtegi sõna selle kohta, et subwoofer raadioga ei tööta. Täesti arusaamatu, või ongi Kenwoodi ressiiverid niimoodi ehitatud, et tavalist stereot kuulates supakas ei tööta? Täiesti ajuvaba...
    Ühe erinevuse leidsin veel, subwoofri andmed on: Input sensitivity 70mV ja võimul on subwoofer pre out 2V /2.2K
    Äkki keegi oskab aidata, milles probleem!
    viimati muutis kasutaja Rayman; 19 m 2006, 14:15.

    #2
    Vs: Probleem Kenwood KRF-V4550D ressiiveri ja Panasonic SB-WA50 subwooferi sobivusega

    Esmalt postitatud Rayman poolt
    Üsna hiljuti sai ostetud Kenwood KRF-V4550D ressiiverile juurde aktiiv-subwoofer Panasonic SB-WA50. Kui olin ühendanud omavahel subwoofri ja võimu, siis selgus, et bassikast ei tule heli. Proovisin kõik võimul olevad funktsioonid läbi ja ikka ei töötanud. Alguses mõtlesin, kasutatuna ostetud supakas oli läbi, kuid kui panin tööle kõlarite testmode, siis müdises supakas ka. Hetkel olen küll proovinud ainult raadioga, kuid juhendis pole ühtegi sõna selle kohta, et subwoofer raadioga ei tööta. Täesti arusaamatu, või ongi Kenwoodi ressiiverid niimoodi ehitatud, et tavalist stereot kuulates supakas ei tööta? Täiesti ajuvaba...
    Ühe erinevuse leidsin veel, subwoofri andmed on: Input sensitivity 70mV ja võimul on subwoofer pre out 2V /2.2K
    Äkki keegi oskab aidata, milles probleem!
    Igaks juhuks panen teema ise lukku, kui kellelgi peaks kunagi sama probleem Kenwood ressiiveritega olema, siis teadmiseks:
    Kui sul on Setup menüüst valitud esimesed kõlarid suured
    (FRNT LRG), siis on SUBW väljund on igal juhul Disabled.Pead menüüst valima esimeste kõlariteks norm. kõlarid (FRNT NML), ja SUBW peab olema YES. Proovi kas on tulemust. Ja veel, kui paned SUBW NO lülituvad esimesed kõlarid automaatselt ümber FRNT LRG.
    Kasutusjuhendis sellist asja kirjutatud pole. Igaljuhul suured tänud mittemillegi eest!

    Comment


      #3
      Vs: Probleem Kenwood KRF-V4550D ressiiveri ja Panasonic SB-WA50 subwooferi sobivusega

      Mul küll woofer töötab kui FRNT LRG on.

      Comment


        #4
        Vs: Probleem Kenwood KRF-V4550D ressiiveri ja Panasonic SB-WA50 subwooferi sobivusega

        Esmalt postitatud MoosiVaras poolt
        Mul küll woofer töötab kui FRNT LRG on.
        mis su ressiiveri mudeli number on ?

        Comment


          #5
          Vs: Probleem Kenwood KRF-V4550D ressiiveri ja Panasonic SB-WA50 subwooferi sobivusega

          Esmalt postitatud Rayman poolt
          mis su ressiiveri mudeli number on ?
          KRF-V5090D

          Comment

          Working...
          X