Teade

Collapse
No announcement yet.

K: 25 AC-121, käsitöö kõlar ja võimu neile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K: 25 AC-121, käsitöö kõlar ja võimu neile

    Tere, olen varem foorumit mitu korda vaatand ja eemalt jälginud natuke, aga pole varem registreerunud. Nüüd aga on asja.

    Kuna olen ise sellise helitehnika alal kogemusteta ja üsna mustal maal, siis sooviks nõu. Esmalt mõtlesin, et panen pildid asjadest.

    Lühidalt - oman kahte kõlaritepaari ja sooviks võimu alast soovitust.





    Valged on iseehitatud mul isal, kunagi koos tuttava inseneriga tegid. Hiljem plaanin uurida, et ehk saan täpsustust, hetkel meeles ta jutust vaid, et olevat mitte püstisest vaid kingakarbilaadse kujuga kastist.


    - - -

    Siinkohal sooviks teada, et ehk keegi oskab midagi öelda mulle nende Romantika'te kohta (Radiotehnika?). Samuti mingit võimusoovitust ehk, tahaks üsna odavalt läbi ajada, mis väljendub mõnes sajas kroonis. Tean, et tillukesed töötavad (umb. 35cm kõrged), aga AC'l pidi olema mingi sageduse kõlar katki vm.
    digiKUNST

    #2
    Vs: K: 25 AC-121, käsitöö kõlar ja võimu neile

    Nende ac-de jaoks peaks piisama teada-tuntud RRR-y-101 ja kui ma ei eksi siis ära foorumis seda just müüakse.

    Comment


      #3
      Vs: K: 25 AC-121, käsitöö kõlar ja võimu neile

      Tore, aga mitu kõlarit sinna taha lähen ja kas sama otsik? Arvutiga saab ühendada?
      digiKUNST

      Comment


        #4
        Vs: K: 25 AC-121, käsitöö kõlar ja võimu neile

        Tavaliselt läheb üks paar kõlareid aga saab ka kaks paari panna vast aga ise asi kas see ära toidab.Kas võimedi tagad pistikud on ei tea igaljuhul saab selle pistiku ära vahetada.Arvutiga saab ühedada 3.5mmjack---> 5din juhtmega

        Comment

        Working...
        X