Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika y-7101 ja 4xS30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika y-7101 ja 4xS30

    Siiani kasutuses olnud y-7101 võim ja 2xS30 kõlarid 4oomised.
    Sain juurde veel kaks 4 oomist S30-et.
    Kas neid võib järjestikku eelnevate kõllidega kokku ühendada?
    Ehk siis mõlemas kanalis 2xS30 järjestikku ja kokku võimu taga 4 kõlarit.
    Takistus peaks olema siis 8 oomi kanali kohta mis peab sellele võimule vist sobima?
    Palju sellise kombinatsiooni puhul heli kannatada saab? Ma mõtlen just et palju väljundvõimsus siis väheneb ja kas on ülse mõistlik nii asjad ühendada?

    #2
    Vs: Radiotehnika y-7101 ja 4xS30

    kummagi kanali taga üks paar S30 jadamisi toimib. see võim on 2x20w@4R. 8R takistusega on väljundvõimsus natukene suurem ca 25w per kanal. heli ei tohiks muutuda halvemaks kui oli kahe S30ga. kasutamiseks sobilik,kui oled rahul S30tega. kanalisse paraleeli ühendatult on tulemuseks maha põlenud võim.
    ka naabritel on kõrvad.

    Comment


      #3
      Vs: Radiotehnika y-7101 ja 4xS30

      Tänud kiire ja asjaliku vastuse eest!

      Need kõlarid on mul kõik niisama saadud siis võib katsetada.

      Mul oleks võimalus saada ka võileiva hinna eest
      Audes 105 kõlarid. Kuidas need
      y-7101-le istuksid sellest mõttes, et heli peaks ikka vast parem olema kui S30-netega?

      Comment


        #4
        Vs: Radiotehnika y-7101 ja 4xS30

        audes ja RRR ei kannata mitte kuidagi võrdlust. üks asi on tänapäevane teine on nõukaaegne. silmaringi avardamiseks on audes välja arenenud sellisest kaubamärgist nagu "Estonia", mis oli nõuka ajal hinnas kaup,erinevalt RRR toodangust,mis "oli-kah-enam-vähem" kuulsusega. kui soovid rohkemat teada audese ja rrr toodangu ja kvaliteedi kohta,siis kasuta otsingut siin foorumis või googlelda. kui tekib soov need pisi-audesed hiljem maha müüa,siis anna ps teel märku.
        ka naabritel on kõrvad.

        Comment

        Working...
        X