Teade

Collapse
No announcement yet.

Autoraadiote remondi kohad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Autoraadiote remondi kohad

    Tere. Selline probleem, et SONY autostereol andis häälenupp otsad. Esindusest küsiti nupu eest 310.- ja kui vahetada kah laseks siis ca. 200.- veel. Mõtlesin, et äkki kuskil mingid lihtsamad inimesed (mitte halvas mõttes) kah remondivad automakke ning äkki neil vedeleb sellist vidinat. Kes teab mõnda kohta kust võiks küsima minna, siis palun teavitage mind ka.

    #2
    äà îíè ñîâåñòü âñå ïîòåðÿëè â åòèõ öåíòðàõ >...çà çàìåíó êíîïêè 200 ååêîô...òàì äåë òî íà 10 ìèí..åñëè áû çàíèìàëñÿ ìàãíèòîëàìè òî ñäåëàë 8)...èøè ÷åðåç ãàçåòó çàï÷àñòü è óñòàíàâëèâàè ñàì, à íà 200 ïèâà âîçüìè :P

    Comment


      #3
      Olen otsinud alternatiivi sellele nupule ja lehes on kah kuulutus pikemat aega üleval olnud. Aga mida pole seda pole.

      Comment


        #4
        hmm....see nagu eestikeelne foorum :-/
        nii et võiks kirjutada eesti keeles MEGA_W, et ikka teised kah arusaaksid

        Comment


          #5
          Tevalost või AA-teenindusest küsisid? Nende "esinduskulud" on väiksemad.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Ma ei taha lasta nuppu kuskil vahetada (sellega saan ise hakkama) vaid on vaja sellist nuppu nagu mul katki läks.

            Comment


              #7
              2 sahtel:
              Hea ku"ll ma proovin :

              Comment

              Working...
              X