Teade

Collapse
No announcement yet.

ylesanne julgetele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    No kuulge kavalpead - kui sealt BBP-st mõõdud võtta siis olete sunnitud mõõtmete ees ehk siis oleks tarvis tervet tahvlit mingit materjali, samas kui ise mõõte pannes saad teha sellise kasti nagu iseendale meeldib. Ja saad arvestada igasugu materjali tükkidega, kui neid peaks olema. Mina isiklikult pole kunagi mingi programmi mõõtude järgi kaste teinud, sest lihtsalt mulle ei meeldi BBP pakutav kasti kuju jne ja pealegi põhikooli matemaatika on nagu selline asi mis ikka käpas on.
    Nii et ärge arutage nende mõõtude teemal, vaid pange oma nupp hoopis tööle ja tehke selline kast nagu ise tahate. Ja saate.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #17
      Aga arvutage siis need mõõtmed ka välja, et selle 54,7 liitrise kasti puhul võimalikult vähe materjali kuluks. Tuletised ja keskkoolimatemaatika.

      Comment


        #18
        Ma ei saa aru mis siin rasket on. Kui inimene teeb kasti millel ei ole kaldus seina siis ju ei ole mingit keemiat - lihtne, abiks kas risttahuka ruumala valem V=Sp*h. Sp on ju põhja pindala ehk siis laius * sügavus. h on üldkõrgus. Arvutad välja sisemõõtmed ja liidad 2*materjali paksuse juurde. Kõige alguses paned mõõdulindiga paika kaks mõõdet, ntx laiuse ja sügavuse ja siis saad Sp. Valemist avaldad h, ja ongi kasti mõõtmed käes.
        Minu mõistus ei saa aru mis seal rasket on. >
        Lisaks veel see et kui on tegemist kaldus kastiga siis on küll BBP abi - kuid põhimõtteliselt saab ka valemitega ilusti kasti mahu välja arvutatud.
        Muuseas, vineeri tahvel on reeglina mõõtudega kas 1500(1525)*1500(1525) või 1500(1525)*3000(3050). Kui ilusti teha siis on kaod minimaalsed. Aga seda tuleb osta, see pole niisama lihtne. On omad nipid ja see tuleb kogemusega.
        Vaat nii.
        Ja kui Jass tahab siis ma võin talle need mõõdud kah välja arvutada, see pole minu jaoks suur probleem.
        :P
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #19
          Aga arvutage siis need mõõtmed ka välja, et selle 54,7 liitrise kasti puhul võimalikult vähe materjali kuluks. Tuletised ja keskkoolimatemaatika.
          Mina mõtlesin seda kuidas suurest mingist puit plaadist võimalikult palju kokku hoida - hiljem võib marjaks ära kuluda. Muidugi kaod on alati, nendeta ei saa, kuid neid saab läbimõtlemisega vähendada.
          :
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #20
            Saepuruplaat käib kah, kuid kõige parem oleks siiski vineer ja kehtib kõikide materjalide puhul üldine reegel - mida paksem seda parem. Saepuruplaadi puhul võiksid küll mõelda ka sisemise tugevduse peale.

            sain ma siis õieti aru ,et mida paksem kasti materjal seda parem?

            Comment


              #21
              Täpselt nii. Mida paksem seda parem.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #22
                soovitan soojalt betooniga valada... ;D 8)
                kui võimalus loomulikult on... :P
                miskit ei tohi valesti kirjutada

                Comment


                  #23
                  Kusjuures peaks ütlema et see betoonipanemise effekt nüüd nii mega ultra äge kah pole - ise siin üht teist aretan(mitte küll päris betooni) ja peaks ütlema et kui on korralikult paksust materjalist kast tehtud, võimalik et ka tugevdused sees ja üldse on töö korralik siis on väga hästi - ei pea kast olema nii raske et vaid kraanaga jõuab tõsta.
                  Kõige suurem effekt kasti materjali vahel ongi siis kui enne oli ntx 15 mm materjalist ja teed uues kasti ntx 30 mm siis on suur vahe, kui 30 mm asemel ntx 60 mm enam ei ole nii suur vahe.

                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #24
                    ma ise proovin liiksele s30 bassi elemendile väikse betoon kasti teha.... 8)
                    max 30 mm paks.. ;D
                    mis kostad.. :P



                    teeema alustajale:

                    igatahes perfektne materjaal oleks siis 20-24 mm vineer.. ;D
                    miskit ei tohi valesti kirjutada

                    Comment


                      #25
                      No edu sulle. Rakis valmis? Kuidas teed? Ma ka mõtlesin et proovin, aga siis laitsin idee maha - sa pead armeerima ja tavaline betoon võib praguneda ja 100 muud häda. Aga tee proovi ja räägi oma ideest lähemalt.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #26
                        ps:

                        teema kaldub...korraks

                        nu esiteks betoon ei ole nii nõrk nagu arvad...ja kui segada yks osa tsementi ja yks osa liiva siis on perfect.. 8)

                        omme esimesed katsetused :P
                        miskit ei tohi valesti kirjutada

                        Comment


                          #27
                          Hmm ma tean täpselt kui tugev või nõrk on betoon, selle pärast ma ütlesingi et võib hakata pragunema, kuid ei pruugi. 1 osa liiva ja 1 osa tsementi teeb asja väga kalgiks, kas mitte liiga kalgiks? Aga armatuuri paneks ma ikkagi sinna sisse.
                          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                          indrek@sac.ee, +3725174765

                          Comment


                            #28
                            hea küll rahunege maha, mõõdud materjal olemas
                            *************
                            *LÄTI VABAKS!*
                            *************

                            Comment


                              #29
                              ahjaa, riputage keegi hea tegelane need kõlariu rvutus softid yles kuskle või siis mõni konkreetne link palun
                              *************
                              *LÄTI VABAKS!*
                              *************

                              Comment


                                #30
                                www.zone.ee/bassbox seal peaks olema

                                ja ega see betoon pragune, tuleb teha raudbetoonist, korralik armatuur sisse ja voila

                                Comment

                                Working...
                                X