Teade

Collapse
No announcement yet.

Resiiver ja televiisor krõpsud kõlarites.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Resiiver ja televiisor krõpsud kõlarites.

    Televiisor on ühendatud resiiveriga scart-6rca. Teleka kanali vahetuse aeg käib resiiveri kõlarites krõps, televiisoriks samsung kineskoop. Et millest need krõpsud.

    #2
    Vs: Resiiver ja televiisor krõpsud kõlarites.

    viga peaks olema ühenduses.kas torkasid kõik 6 RCA otsa resiiverile taha?

    Comment


      #3
      Vs: Resiiver ja televiisor krõpsud kõlarites.

      Ühendatud on resiiverisse audio R ja L ja video in ja veel monitor out. Nii, et kaks rsa-d jätsin lahti.

      Comment


        #4
        Vs: Resiiver ja televiisor krõpsud kõlarites.

        seda võivad teha video otsad.võta lahti ja proovi siis.

        Comment


          #5
          Vs: Resiiver ja televiisor krõpsud kõlarites.

          proovisin siis ära, ei muutunud midagi. Nii, et see tuleb audio juhtmetest.

          Comment


            #6
            Vs: Resiiver ja televiisor krõpsud kõlarites.

            Ei tea kas üldse ongi võimalik selleks midagi teha võib-olla loomulik nähe. Jmelik näiteks videomakk on samasuguse juhtmega ühendatud ja vahetab ilusti vaikselt kanaleid. Ja kuidas teleka enda kõlarites ei tee ühtegi krõpsu.

            Comment


              #7
              Vs: Resiiver ja televiisor krõpsud kõlarites.

              ja kunagi olen ise ka samasuguse asjaga kokku puutunud

              asi nimelt selles et seal heli väljundis ta ei pane peale seda mutet korrax kui kanali vahetus toimub ja siis tulebki see krõps ehk korrax sahinat läbi

              ise sain sellest asjast kunagi lahti kui võtsin telekalt heli kõrvaklappide väljundist võimendisse

              Comment


                #8
                Vs: Resiiver ja televiisor krõpsud kõlarites.

                Esmalt postitatud olari43 poolt
                ja kunagi olen ise ka samasuguse asjaga kokku puutunud

                asi nimelt selles et seal heli väljundis ta ei pane peale seda mutet korrax kui kanali vahetus toimub ja siis tulebki see krõps ehk korrax sahinat läbi

                ise sain sellest asjast kunagi lahti kui võtsin telekalt heli kõrvaklappide väljundist võimendisse
                Tänud! ma ise mõtlesin, et äkki ühendamise viga. Nojah minu telekal kõrvaklapi auku pole. Huvitav kas siis uutemate telekatega on ka nii.

                Comment


                  #9
                  Vs: Resiiver ja televiisor krõpsud kõlarites.

                  Sama jama minulgi. Aga mul on ilgelt vana telekas kah, varsti saab 13 a. vanaks. Minu omal pole isegi eraldi audio väljundeid. Mul on ühendatud läbi SCART'i.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Resiiver ja televiisor krõpsud kõlarites.

                    Veel vast võimalus oma telekat ümber teha ja ka heli väljundile kanalivahetuse ajaks vaigistav skeem juurde panna.
                    Juht otsa saaks arvatavasti TV audiovõimendist.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Resiiver ja televiisor krõpsud kõlarites.

                      Mul uue samsungi laiekraaniga ka sama jama. Kõrvaklapi väljundi kaudu ühendamisel seda viga pole.

                      Comment

                      Working...
                      X