Teade

Collapse
No announcement yet.

BASS PUMP - mis see on?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    BASS PUMP - mis see on?

    BASS PUMP(bump) - mis see on?

    Saan ma õieti aru, et see jupp yhendataxe audiosysteemiga ja seejärel käib istumise alla? Kas efekt järgmine ,et kuulid mis filmis vihisevad käivad mul pepsist läbi, et siis kas see torgib, lööb, väriseb, hammustab või hoopis annab elektrit?
    Denon AVR-3300/Marantz CD-6000/Philips DVP-3010/6xPioneer S-CR50-K/2x S-90

    #2
    Vs: BASS PUMP - mis see on?

    Mul olid ühes autos need, mis saksast oli toodud. Olid esiistmete taha põranda külge kinnitatud. Ütleme nii, et kui istusid rooli taga ja need elemendid ikka korralikul võimsusel töötasid, siis oli tunne sellne, et miski taob läbi istme vastu tagumikku. Ühesõnaga bassi ja trummi lööki tunnetasid selle kohaga kohe kõvasti, kust sulle väiksena ilmatarkust sisse mõnikord nüpeldati. Nende jaoks on kindlasti võimendit vaja, sest mingi 4x50 mp3autoraadio jääb lahjaks. Aga kui tahad supakate võrra autos ruumi kokku hoida, siis need väikesed isendid on päris effektiivsed. Ainult nad peavad kõvasti kinnitatud olema, otse auto kere külge, vahele ei tohi jääda mingit polstrit. Ja siis auto kere nagu võimendab seda bassi ja tümakat [kasutab auto keret nagu vibratsiooni (heli) tekitamise (levitamise) pinnana] Sama effekt, mis tõmba mootorsaag käima ja suru see vastu kortermaja radikat, ma arvan, et pea terve maja kuuleb seda.

    Comment


      #3
      Vs: BASS PUMP - mis see on?

      See asi on mõeldud ikka kasutamiseks kodukinosüsteemi täiendajana, mitte muusika ja heli edastamiseks. Asja point on jah see, et kui sul filmis mingi plahvatus vms on, siis väriseb sul mööbel koos plahvatusega kaasa.

      Comment


        #4
        Vs: BASS PUMP - mis see on?

        kust saada ja palju maksab? tekkis kohe huvi asja vastu

        Comment


          #5
          Vs: BASS PUMP - mis see on?

          osta kuskilt mingi pooltöötav 18" või 15" bassikas, kruvid selle omale tooli/diivani külge ja saad sama effekti mul oli 18" arvutitooli alla kruvitud. suht huvitav oli, muidugi sõbranna ei kannatand välja seda (Y)

          Comment


            #6
            Vs: BASS PUMP - mis see on?

            kujutan ette, et raputava rooliga arvutimängudes annab reaalsuseffekti juurde kui see tabureti alla kruvida

            Comment


              #7
              Vs: BASS PUMP - mis see on?

              Esmalt postitatud irx poolt
              kust saada ja palju maksab? tekkis kohe huvi asja vastu
              Visatonil on ka olemas:
              http://www.visaton.com/en/chassis_zu...chall/828.html

              Tevalo nimekirjas küll puudub, aga küllap nad tellivad, kui tõsine ostja oled?

              Comment


                #8
                Vs: BASS PUMP - mis see on?

                On soov - hind?
                Denon AVR-3300/Marantz CD-6000/Philips DVP-3010/6xPioneer S-CR50-K/2x S-90

                Comment


                  #9
                  Vs: BASS PUMP - mis see on?

                  nagu eelpool kirjutatud - lihtsalt teostatav (oli endalgi huvi) http://www.tevalo.ee/foorum/showthread.php?t=121
                  KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                  t-linespeakers.org

                  Comment


                    #10
                    Vs: BASS PUMP - mis see on?

                    suht huvitav asjandus tundub olevat

                    Comment


                      #11
                      Vs: BASS PUMP - mis see on?

                      Siit tuleb juba lalalöök!
                      Teeme ise! http://kotiweb.kotiportti.fi/audiovi.../taristin.html
                      viimati muutis kasutaja Martti; 10 m 2007, 21:09.
                      Denon AVR-3300/Marantz CD-6000/Philips DVP-3010/6xPioneer S-CR50-K/2x S-90

                      Comment


                        #12
                        Vs: BASS PUMP - mis see on?

                        Ettemaks tehtud, tellimus sees Hinnax tahtsid nad 750(visaton)! kuu aja pärast läheb siis katsetamiseks?=)

                        PS: kas on veel kutte kes seda kindlalt sooviks?
                        Denon AVR-3300/Marantz CD-6000/Philips DVP-3010/6xPioneer S-CR50-K/2x S-90

                        Comment


                          #13
                          Vs: BASS PUMP - mis see on?

                          Esmalt postitatud Martti poolt
                          Ettemaks tehtud, tellimus sees Hinnax tahtsid nad 750(visaton)! kuu aja pärast läheb siis katsetamiseks?=)

                          PS: kas on veel kutte kes seda kindlalt sooviks?
                          Kas siis selle http://www.visaton.com/en/chassis_zu...chall/828.html ? Palju need ButtKicker'id ja Bass Shaker'id maksavad ja kust neid osta saab? Kas võimendi valikul neile tuleb arvestada ka sobiva võimsusega, st on nagu tavaelement, mida võib ka liigselt volüümi keerates läbi lasta? Ja mis siis kui soovin ka?
                          52 27 316 Risto
                          teknootik@gmail.com
                          Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

                          Comment


                            #14
                            Vs: BASS PUMP - mis see on?

                            mh ex see mulle ka uus asi (see sama jah) visatoni oma oli esimene mida sai tellida!? teisi ma ei tea veel. aga ta peaks juba olemas olema ,vaja järgi minna ja siis katsetama hakata?!
                            Denon AVR-3300/Marantz CD-6000/Philips DVP-3010/6xPioneer S-CR50-K/2x S-90

                            Comment


                              #15
                              Vs: BASS PUMP - mis see on?

                              Ma loodan, et keegi teist minu naaber ei ole seda kolinat ja värinat ja surinat tuleb mõnel nii autost kui korterist juba ilma nende jubedusteta nii, et muusikat pole enam ollagi

                              Comment

                              Working...
                              X