Teade

Collapse
No announcement yet.

Tahaks abi võimu/resiiveri ostul

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tahaks abi võimu/resiiveri ostul

    Tahan osta võimu või resiivri ja ei oska eriti valida

    Resiiveril on raadio ka, aga muidu võimendid on ikka odavamad(mõtlen kahte sarnast)
    Ja, kas toiteplokki uurimise, kallumisel ja transside järgi saab kindlaks teha, kas võim on ikka näiteks 4x100W

    VÕi peaks veel mingeid asju vaatama?

    #2
    Üldiselt minu tähelepanekud on näidanud et odavama otsa receiveritel on kõikidel võimsus mingi imeliku valemiga peale märgitud - on ntx 230 W toiteplokk ja ometi on võimsus krijade järgi 6*100W !!! ja RMS-i kah veel!!! Seda kõike kirjade järgi. Nii et mida võimsam toitekas, seda parem; ühtlasi ka seda raskem. Sonyd pidid toiteploki poolest ühed nõrgemad olema. Kenwoodidel on päris head näitajad moonutuste poolest, samuti panin tähele ühte mudelit uurides et kõikides kanalites sai kasutada alates 4 oomist koormust tavapärase 6 või 8 oomi asemel. Seda taksituste värki soovitan ka pikalt uurida, kõik firmad ei ole ühesugused.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      Aga kas Panasonic resiiverid on normaalsed?

      Ja äkki ikka osta kasutatud võimendi

      Comment


        #4
        mul on endal vanemat tüüpi harman kardon resiiver mängib hästi ning probleeme pole ka olnud

        Comment


          #5
          Mis tal näitajad on(võimsus jne.)

          Comment


            #6
            8 oomi korral 40w kanali kohta ja 4oomi korral 65w kanali kohta peaks piisav olema radiotehnika s-50 kõlarid on taga ja põhja ei julge keerata

            Comment


              #7
              jah....mul on praegu võim, ille toitteplokk on 280W ja transid 50W, aga tahan ikka 100W RMS osta.

              Comment


                #8
                PS:

                Tagasi küsimuse juurde:

                Kas samade andmetega võim või resiiver on kallim?

                Comment


                  #9
                  Harman Kardon on üks väheseid tootjaid, kelle puhul märgitud W ka paika peavad. Siin samas foorumis on üks teema, RMS või midagi sellist. Loe seda ka kindlasti.
                  Üldiselt kui sul on juba 280 W toiteplokiga võim ja sa tahad ikkagi 100W võimu(praegu sul on 50W), siis peaks uuel võimul(või receiveril) olema toiteplokk umbes 400W (ja rohkemgi), mis rahas aga tähendab kaugeltki mitte kõige odavama klassi võimu.
                  See näide mis mina tõin teema alguses oligi Panasonicu receiveri näide. 6*100W ja toitplokk oli minu mäletamist mööda 230 W. S90 sai proovitud, käras küll, samas kui ma oma võimu sinna kõrvale tõin(õigemini old-skool receiver, stereo, 260W toiteplokk) siis sellega oli kõlari peakidel tümakas ikka jõhkralt tugevam. Ja keerata oleks veelgi saanud, kuid S90 jäi hätta. Panasonicuga aga nupust rohkem põhimõtteliselt juurde kruttida ei saanudki. Toonitan veelkord, omad kogemused.
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment


                    #10
                    Oma kogemustega soovitaks Yamahat.Võib olla on see subjektiivne arvamus,kuid mulle meeldib Yamaha heli rohkem,kui näiteks Technics il või Sony l.
                    Vana helitehnika remont Pärnus

                    Comment


                      #11
                      Mis hinnaklassi siis need võimud jäävad, mille toittplokk 500W

                      Mõtlen kasutatud võimu

                      Comment


                        #12
                        Ja need Börsis olevad võimud kõik on kuidagi kahtlaselt võimsad-kas on mõtet seda uskuda?

                        Comment

                        Working...
                        X