Teade

Collapse
No announcement yet.

Bose soodukas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Bose soodukas

    Kas südemetunnistus ei hakka piinama?
    Ma olen müügimehena töötanud ja väga kaua küll enesetunne ei lubanud saasta eest über hinda (mis KaruTECi järgi on turu hind) küsida.

    Comment


      #17
      Vs: Bose soodukas

      Esmalt postitatud moi poolt
      Kas südemetunnistus ei hakka piinama?
      Ma olen müügimehena töötanud ja väga kaua küll enesetunne ei lubanud saasta eest über hinda (mis KaruTECi järgi on turu hind) küsida.
      Pakuks pigem : kes on antud tehnikaga rohkem kokku puutunud- sealt ka objektiivsemad vastused.Tänase päevani vähemalt jah ei kutsu ostma sugugi...Mõtlemist(vaidlemisainet) asjapulkadele...
      Isiklikult kokku puutunud stuudiomonitoridega mis küll väegagi hääd häält ilmale tõid...Ilmselt kõige taga see fck hind.
      Muidugi saab kergema vaevaga samalaadseid heliedastajaid...

      Teemalgatamisel oli mõte teine - e.hoiatus "liigtarbimise" eest...
      viimati muutis kasutaja maaalune; 15 m 2007, 17:58.
      Kõik meeldiv tuleb lambist...

      Comment


        #18
        Vs: Bose soodukas

        Aastaid käis Sati-klubi koos Olümpia hotelli 14. korrusel, ükskord hr. Sildnik
        demonstreeris Bose võimalusi, tulemus ei andnud kaua oodata, järgmiseks
        klubiõhtuks tuli uued ruumid otsida.
        Hiljem, Küberneetika maja auditoorumis, õnnestus demo paremini.
        VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

        Comment


          #19
          Vs: Bose soodukas

          Kõrget müügihinda ei maksa kohe kiruma hakata - parem proovida müüa ise veel kallimalt.
          If you think education is expensive, try ignorance.

          Comment


            #20
            Vs: Bose soodukas

            Ringkaitset pole mõtet luua!
            "säästuhinnaga" on selgelt marginaal ületatud ja nii mõnegi huvilise (ostu)kirg nullitud.Vähemasti kaks inimest minu tutvusringkonnas loobusid Eestist Hi-Fi tehnika soetamisest kuna tellituna otse kasvõi EU -st ,tulevad enamus sääraseid asju soodsamalt kätte.Meie tehnikakaubanduse tase on konkurentsi puudumisel selgelt "üle võlli" keeratud.Need kaks inimest planeerisid oma kodudesse audiosüsteemidele nii "250000"EEK-ist väljaminekut.Kaupmeestele teadmiseks - ei tasu ühe toote pärast pöördesse minna"superhinna"tõttu.
            Kui juba Bosel on sellised hinnad siis Mark Levinsoni monoplokkidel võiks olla juba eramu väärtus.Bose ei ole kunagi olnud saastatootja - kõik paneb paigale siiski sobiv ja loogiline hind.
            Kõik meeldiv tuleb lambist...

            Comment


              #21
              Vs: Bose soodukas

              Esmalt postitatud maaalune poolt
              Ringkaitset pole mõtet luua!
              "säästuhinnaga" on selgelt marginaal ületatud ja nii mõnegi huvilise (ostu)kirg nullitud.Vähemasti kaks inimest minu tutvusringkonnas loobusid Eestist Hi-Fi tehnika soetamisest kuna tellituna otse kasvõi EU -st ,tulevad enamus sääraseid asju soodsamalt kätte.Meie tehnikakaubanduse tase on konkurentsi puudumisel selgelt "üle võlli" keeratud.Need kaks inimest planeerisid oma kodudesse audiosüsteemidele nii "250000"EEK-ist väljaminekut.Kaupmeestele teadmiseks - ei tasu ühe toote pärast pöördesse minna"superhinna"tõttu.
              Kui juba Bosel on sellised hinnad siis Mark Levinsoni monoplokkidel võiks olla juba eramu väärtus.Bose ei ole kunagi olnud saastatootja - kõik paneb paigale siiski sobiv ja loogiline hind.




              Ei tahaks küll kohalikke "tegijaid" mülkasse kirjutada,küll aga juhtida tähelepanu kohalike müügimeeste analüütilise mõtlemisvõime puudulikkusesse.Peaks ikka enne vaatama mida ja kus ning kellele millega.........

              To maaalune !

              Olen täielikult Sinu poolt öelduga nõus ja samadel seisukohtadel! Mina olen paljusid kohalikke " tegijaid" sõna otseses mõttes "pikalt saatnud" ja ei osta isegi mingeid skeemi elemente nende käest, rääkimata mingit kallimat sorti tehnikat, sest tõepoolest paneb asja paika hind ja suhtumine potentsiaalsesse klienti. Igasugustesse sooduspakkumistesse suhtun vägagi ettevaatlikult, sest on markantseid juhtumeid, kus on võimalik osta teisest allikast veel soodsamalt, igal ajal, kui väljapakutud soodukast. Tegemist on täpselt sama kaubaga , ainult, et maaletooja on teine. Tänapäeval pole turu uuringu tegemine mingi probleem, ainult natuke vaeva näha ja on pilt selge, kes on kes ja mis on mis! Ma ei hakka analüüsima mingite firmade toodangut, kuid asi on põhimõttes, miks maksta rohkem või palju rohkem, kui on võimalus sama asja osta soodsamalt.Kui on tahtmist veidigi asjaga tegeleda ja olukorda analüüsida siis on peatselt selge, kes on rajanud oma müügipoliitika läbimüügile ja sealt saadavale kasumile, või kes on rajanud oma poliitika kallimale hinnale ja väiksemale läbimüügile. Turg paneb asja paika ja las istuvad oma kauba otsas, sest on ka täpselt sama asja omamiseks mitmeid muid võimalusi. Pole probleemi, võib tellida, ka Soomes või mujal järel käia. Saab sama raha eest veel puhata ja reisida ka. Enne, kui midagi kusagilt osta, tuleb eelnevalt asja uurida, nii kvaliteedi kui hinna suhtes. Oli siin juttu lollidest ja tarkadest, eks suuresti koosnebki müügipoliitika lollide leidmisest turul, kellelt koorida. Vähemalt meie maal on see paikapidav nähtus, veel momendil. Kõige suurem viga on see, et hinnad on paljudele kaupadele kättesaadavad ja inimesed oskavad mõelda ja olukorda analüüsida. Mis parata elu areneb, silmaring avaneb ja las nad istuvad oma kauba otsas.

              Comment


                #22
                Vs: Bose soodukas

                olen absoluutselt nõus, et iga müüja teab ise mis hinda küsib ja iga ostja teab ise mis hinda maksab. kui selle 90000-ga on mergel ostjaid siis andku tuld (on ebamoraalne lollidele nende raha alles jätta. suht lühikese otsinguga googlist saab sama asja umbes poole hinnaga.
                samuti pole ma pädev hindama bose kvaliteeti aga ma olen suht kindel, et sama raha eest saab rohkem kvaliteeti või et siis sama kvaliteedi saab tunduvalt väiksema raha eest.

                Comment


                  #23
                  Vs: Bose soodukas

                  See eesti hind on väga lihtsalt saadud - nii nagu tavakrappide hind, siis on ka selle komplekti hind saadud kahega korrutades.
                  Kui võtta tavahind mujal ~23k, siis pole see ju midagi ülemõistuse - CD ressiivri ja 5.1 kõlarikomplekti eest.
                  Kuid parooli "lollidelt tuleb raha äravõtta" kasutajatel soovitaks jala käia - inimene ei suuda igas asjas spets olla ja kõike järgi proovida. Ning kui tuttavaks soovitajaks, juhtub mingi hingelt rullnokk ja libaspets, kes kuskil Porsches Boset nägi siis ongi jama majas.
                  Maaalune jutuga tuli meelde Audi A8(kasutatud) omaniku parool - kui teenindusse lähed siis arvatakse, et sa oled miljonär... ehk siis mutrikeeramise ja kompuutri külgeühendamise hinnad on hoopis teised.
                  Kokkuvõtteks : eesti.
                  -

                  Comment

                  Working...
                  X