Teade

Collapse
No announcement yet.

küs: allikas 1 toas, kõlarid mitmes toas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    küs: allikas 1 toas, kõlarid mitmes toas

    Tere,

    Probleem: elutoas on ressiiver, cd dekk jms. enamus ajast kuulan seda ka elutoas. Samas aga saunas käies tahaks ka midagi kuulata, selle tarvis aga eraldi allikat pole mõtet osta. Piisaks kõlarist saunanurka vms.(niiskus probleemiks pole praegu).
    Küsimus: kuidas ühendada 1 elutoas olevat allikat mitme väljundiga(elutoa ja sauna kõlarid)? Kusjuures nii, et vahest tahan, et saunas mängib samal ajal kui elutoas, teinekord mitte, kolmaskord tahan et vaid saunas mängiks, elutoas mitte.
    Mis ja kuidas teha?
    Tänud,
    raimo

    #2
    Vs: küs: allikas 1 toas, kõlarid mitmes toas

    Kasuta A ja B kanaleid.

    Comment


      #3
      Vs: küs: allikas 1 toas, kõlarid mitmes toas

      Oleneb, mis ressiiver sul on - natsa kobedamatel on Zone 2 optsioon - st, et mitte ainult ei saa elutoas või saunas üheaegselt või erinevatel aegadel mingit ühte muusikat kuulata, vaid lisaks sellele saad sa üheaegselt elutoas kuulata cd-lt ühte musa ja vanalt kassetikalt saunas teist - Meie Meest kasvõi

      Comment


        #4
        Vs: küs: allikas 1 toas, kõlarid mitmes toas

        Tänan budazfiil ja enn, kuid ei ole mul nii epu ressiiver kohe mitte.
        Mul mingi tühipaljas kenwood krf-v5030D, kus pole ei zone2 ega a/b väljundit.
        seega tuleb mingi muu lahendus välja mõelda (kõlari kaabli vahele mingi lüliti)?

        Comment


          #5
          Vs: küs: allikas 1 toas, kõlarid mitmes toas

          Minu mäletamist mööda oli sel kenwoodil A/B kõlarite variant olemas. Esipaneelil isegi nupp mu arust.
          Minu DIY blogi
          <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

          Comment


            #6
            Vs: küs: allikas 1 toas, kõlarid mitmes toas

            zone2&#180;e ei ole sellel jah. kuid on A/B k&#245;larite &#252;hendusv&#245;imalus. vaata, su ressiivri esipaneelil on kaks nuppu nimedega a ja b

            Comment


              #7
              Vs: küs: allikas 1 toas, kõlarid mitmes toas

              pagan t&#245;esti, sellel mudelis vist oli, aga ma olen endal sassi ajanud 2 mudelit- eelmine oli kodus k&#252;ll V5030D, aga pisipoiss keeras selle nahka, n&#252;&#252;dne on siiski klass madalam V4550D, ja selle on ees vaid MUTE nupp
              :-(
              Vabandust segaduse p&#228;rast, AGA probleem j&#228;&#228;b seega p&#252;sti:-)

              Comment


                #8
                Vs: küs: allikas 1 toas, kõlarid mitmes toas

                &#196;kki ressi v&#228;ljundist juhe sauna ja aktiivid taha? Saad saunas eraldi ka voluumi kruvida

                Comment

                Working...
                X