Teade

Collapse
No announcement yet.

estonia ac35 või radiotehnika S90-f

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    estonia ac35 või radiotehnika S90-f

    kumb parem kumb halvem ???

    võiks nimetada nende mõlema + ja -
    lehmad on kirjud...

    #2
    radiotehnika..sest selle bassikas 10"..estonial mu teada 8"..

    Comment


      #3
      ??? no ikka Etonia on palju parem, ega's valjuka diameeter siis kvaliteeti näita, ikka kvantiteeti. Estonite heli on ikka kordi parema ja sügavama heliga.

      Comment


        #4
        radiotehnika..sest selle bassikas 10"..estonial mu teada 8"..
        kui sinu käest küsida, kumb on parem viski - mark a või mark b, kas siis tuleb sama kiire vastus - mark b loomulikult, kuna see on 45 kraadi, esimene ainult 40

        või oskad sa mulle lollile seletada, kuidas tollid kvaliteeti mõjutavad?
        GSM: 5039624

        Comment


          #5
          Põhimõtteliselt lähtub Erx selelst, et mida suurem diameeter valjukal, seda sügavam heli. samas ei usu, et see s-90 puhul kehtib, kuna estoniat olen kuulnud ja heli oli tõesti mahlakam ja sügavam (kärgbass element). Pigem on see võimsam lihcalt, kui estonia.
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            estoniaid saab ka vaikselt kuulata aga s90....need teevad head häält siis kui juba ka naabrid kuulevad....
            estonia on minu arust ka parema heliga...
            miskit ei tohi valesti kirjutada

            Comment


              #7
              Estoniad tunduvad jah natuke pehmema soundiga olevat. Kuskilt lugesin kunagi teooriat,et S90-l pidi see õhu mass,mis bassika taga liiga suur olema (vist oli mingi ehituslik isepära) ja selle pärast ta madalaid nii kergelt ei mängigi. Selles artiklis, mida lugesin oli isegi mingi nipp pakutud kuidas s90 madalaid paremini mängima panna, kahjuks tõpselt ei mäleta kus see oli aga vist oli mingis venekeelses kirjanduses!
              20+ aastat elfafoorumis

              Comment


                #8
                estonial on kärgbass, selle sagedusriba on ühtlasem kui radiotehnikal.. eks ta ole jah kvaliteetsem.. aga ma lihtsalt tõin välja,et s90 bassikas suurem..ja põhimõtteliselt peaks see natsa kõvemat häält tegema...aga jah.. kvaliteet ikka vast estonial parem..

                Comment


                  #9
                  ja siit oleneb mis muusikat kuulad...ja kui valjult..
                  miskit ei tohi valesti kirjutada

                  Comment


                    #10
                    võibolla miskit naturaalpillivärki on jah estonial parem kuulata, ega film on s90nega parem vaadata.


                    paned surroundi pääle ja keerad bassi põhja..



                    siis kui mõni plahvatus on hüppad ehmatusest õhku.


                    ja õudukat vaadata niimoodi good on
                    arvuti teeb seda mida sa tal käsid teha, mitte seda mida sa TAHAD, et ta teeks.

                    Comment


                      #11
                      Kes mida heli headuse taga näeb. Isiklikult fännan midagi lihtsamat, ei valiks kumbagi. 3 riba pole mulle - lähtun põhimõttest et mida lihtsam seda parem. Kuid kui nende kahe vahel oleks valida, siis võtaks Estoniad, modiks ja olekski õnnelik.
                      Timo - eks neid S90tele mõeldud ümberehitusvariante on mitmeid, ägedaim mis ma näinud olen on püramiidja disainiga, kõikidele ribadele eraldi tarastused, bassikas 80 ltr kastis.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #12
                        niiih ma ise suht juhmard nii et äkki keegi oskab öelda s-90f bassika igast parameetreid nagu häälestussagedus,vajalik vabamaht,resonantsisagedus ja mis iganes veel. yhes6naga k6ik mida läheb vaja uue kasti ehitamiseks v6i oskab keegi öelda kust v6ib asjakohast infot leida
                        why mess with the classics

                        Comment


                          #13
                          S90F kõlaris on sama valjukas mis tavalists S90teski - tee siin foorumis väike otsing, päris mitu teemat on S90 bassika kohta. Sealt saad nii kasti mõõdud kui ka muud andmed.
                          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                          indrek@sac.ee, +3725174765

                          Comment


                            #14
                            kusjuures selle jutu peale tormasin poodi ja ostsin endale ka estoniad

                            Comment


                              #15
                              vau, kust poest neid veel osta said? muidu jah, kui s90 ja Estoniad kõrvuti panna, siis Estonia ikka märksa selgema heliga samas s90 kannatab mütsu rohkem, aga paralleelselt kuulates on päris hea
                              Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                              www.sansui.us/AU-9500.htm

                              Comment

                              Working...
                              X