Teade

Collapse
No announcement yet.

estonia ac35 või radiotehnika S90-f

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Mina eelistaksin radiotehnikat, omal head kogemused.

    Comment


      #17
      Tegelt ma tahaks ka teada, kus poes neid estoniaid müüakse. :-/

      Comment


        #18
        Mina eelistaks ka RRR rohkem...

        Comment


          #19
          Ütleks et Estoniatega on kah väga hea filmi vaadata, ikka vääga mõnusalt müristab, ei kurda eriti, ja kvaliteet kah ei sega. Kui valida võtaks mõlemad Nii katsetuse kui ka vajaduste pärast, sest s90 on jällegi mida Estonial pole ja vastupidi
          TFK Audio
          #tfkaudio
          http://www.facebook.com/tfkaudio/
          http://tfkaudio.blogspot.com/
          - Audioblogi, projektid jms.

          On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

          Comment


            #20
            Nõustun täielikult Tafkaga. Täiuslikku kõlarit annab ikka otsida. Ikka on ühel see viga ja teisel teine viga.
            Minu kodukas

            Comment


              #21
              Kuskilt lugesin kunagi teooriat,et S90-l pidi see õhu mass,mis bassika taga liiga suur olema (vist oli mingi ehituslik isepära) ja selle pärast ta madalaid nii kergelt ei mängigi.


              Aga kui panna s-90 väike vati vooderdus sisse,ei tea kuis sis bassiga lood oleks
              Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

              Comment


                #22
                kusjuures on need ostedtud kasutatud peast ostedud ja olid suht kallid ja hind oli sama aga ikkagi oleme ausad kvaliteet kah loeb minu arust oli s90 hääl liiga "tummine" ok ja mulle meeldivad nüüd veel võimu vaja

                Comment


                  #23
                  mul just neid ac35 kõlle vaja võim olemas juba ;D

                  kust ostsid ?
                  lehmad on kirjud...

                  Comment


                    #24
                    ostsin tartust tiigi elektroonikast aga ainult üks paar oli!!!!

                    Comment


                      #25
                      njah ega midagi peab siis edasi otsima

                      palju maxid üldse ?
                      lehmad on kirjud...

                      Comment


                        #26
                        mingi sama kallid kui s-90'ned

                        Comment


                          #27
                          ostsin tartust tiigi elektroonikast aga ainult üks paar oli!!!!
                          mees kas sa maksid nende estoniate eest seal 1490eeki????????? v6i oli isegi 1590

                          Comment


                            #28


                            mees kas sa maksid nende estoniate eest seal 1490eeki????????? v6i oli isegi 1590
                            Pole midagi, meil siin kohalikud ostsid kah mingid "korralikud" s-50 kõllid omale 1500 eeku eest ja on siiamaani megahäppid
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #29
                              ma sain enda 010 lahti 1600 8)
                              kuigi kaks nurka olid naq puruks :
                              miskit ei tohi valesti kirjutada

                              Comment


                                #30
                                Estonia vs RRR hmm.. tegelt hea küsimus. Ütleks nagu eelpool Tafkagi, et nii ja naa. Estonia läheb paremini pöördesse - ja heli on selgem, samas s90 on hea tümiseja. Sageduskarakteristiku järgi nad enamvähem samad, ainult Estonial saavutatakse see väiksemate mõõtudega. Ise ostaks Estoniad. Aga kas vana kõlaripaari eest just 1,6 k välja käia - nej, siis juba Audes. See teeb sama tööd.
                                powered by s90 + CSW + Sony MHC BX9 + s30(moditud) ja ongi mu soundid siin http://perse.mine.nu/

                                Comment

                                Working...
                                X