Teade

Collapse
No announcement yet.

estonia ac35 või radiotehnika S90-f

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Originally posted by Nimeta@Jul 26 2004, 20:11
    hm, kas inimene imikuna mitte 16Hz isegi ei kuulnud?
    aga jah, usun, et mul pole kuulmine nii hea, kui ta võiks olla... kardispordi jaoks peab ju ohvreid ka tooma -_-
    Põhimõtteliselt kui kõrv rikutud poleks, kuuleks 20hz'i ära. Kuldeks keskmiseks loetakse noores(imiku-)eas 20-20 000hz'i. Kindlasti on neid kes kuulevad paremini/halvemini.
    TFK Audio
    #tfkaudio
    http://www.facebook.com/tfkaudio/
    http://tfkaudio.blogspot.com/
    - Audioblogi, projektid jms.

    On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

    Comment


      #62
      hmm .. ma enda arust kuulen ka mingi 20 hz'i ilusti .. madalamad sagedused kaovad nagu kelguga mäest alla e. tasapisi aga se olen mina ... kui nüüd teemase kaa sest mul kõrvapõletik hetkel .siis mina kui estooniate omanik ütleks ka et estooniad ikka tunduvalt kvaliteetsemad S90netest ja kaasaarvatud uutest "S90" e. S300 või mis iganes need olid ... estoonia oli estoonia ja RT on siiamaani mis ta kunagi oli
      MÜÜA : 10gd & BOSE kõlarid

      Comment


        #63
        Veel 20-aastaselt võib näiteks 22kHz ka kuulda (mina kuulsin), vanusega ülemine piir järjest langeb. Kui aga mõlema kõrvaga noores eas keskkõrvapõletik läbi elatud, nagu ühel mu tuttaval, enam üle 6kHz ei kuule. Sügisene vali rohutirtsude siristamine on tema jaoks olematu. Kõrvulukustava müra saatel kestvam töötamine teeb ka kuulmisele paraja jääva kahjustuse, tundlikkuse sageduskõver saab üsna sakiline ja üks või mitu sagedusvahemikku jäävad kehva tundlikkusega. Samuti võib endale jääva kuulmiskahjustuse tekitada väga valju muusikaga (nagu noorte pidudel kombeks), soovitan sellega ettevaatlik olla et hiljem mitte kahetseda...
        Elektroonika töötab suitsu baasil.
        Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
        Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

        Comment


          #64
          mina kuulsin oma kõrvaklappidest 11-20000 Hz sinusoidi ära rohkemat see sagedusgenaraator tehtud ei saanud..

          Comment


            #65
            Originally posted by l2r-r2d@Oct 31 2004, 23:47
            hmm .. ma enda arust kuulen ka mingi 20 hz'i ilusti .. madalamad sagedused kaovad nagu kelguga mäest alla e. tasapisi aga se olen mina ... kui nüüd teemase kaa sest mul kõrvapõletik hetkel .siis mina kui estooniate omanik ütleks ka et estooniad ikka tunduvalt kvaliteetsemad S90netest ja kaasaarvatud uutest "S90" e. S300 või mis iganes need olid ... estoonia oli estoonia ja RT on siiamaani mis ta kunagi oli
            sama mul, t2na v6imu h22lestades tegin katset, 20 hz oli vabalt kuulda, kui v2ga tahta siis isegi 21. üle selle vaikus :P

            Comment


              #66
              minul olid ka estoniad 100w tapselt sama passikas mis karg aga koonusega korv magnet koik sama 50gd 8om ja mina pole selliseid eestis naind isa toi kunagi venemaalt , kesksagedus ja korgsagedus olid nagu audesel

              Comment


                #67
                Minu rõõm oli küll suur kui Estoonia kärgbassi tuppa tõin ja seejärel kiiresti S-90 välja viskasin.Ühest oli tahetud kõlarit teha ja seda ta oli, kuid teisest, matsutamise kasti ja seda ta oli, kusjuures kui võrrelda s-90 ja est. kaste siis, s90keskmised ja kõrged ei kannata mingit kriitikat. korralik krigin heli kõrval.Est kast oli selles osas tunduvalt avaram, säravam ja mis peamine moonutustevaba.Hiljem vahetasin suurte AUDESTE vastu ja ei kahetse siiamaani,igal juhul hinna ja kvaliteedi suhe rohkem kui paigas.

                Comment


                  #68
                  aa ,et mul olid estonia 35AC aga passikad olid koonnusega ja korv magnet sama mis kargpassil kas keegi on selliseid nainud ja kastide originaal varvus oli must

                  aasta oli 1991 mai

                  Comment


                    #69
                    Originally posted by tuumik@Nov 29 2003, 10:59
                    No mehed.Vaadake seda.Äkki keegi ennem kokku puutund.
                    http://www.zone.ee/foorumnoeasy/tiit/IMAGE0024.JPG?2
                    Ärge seda juhet tähele pange.Sinn panin ma lisa kõrg.s.
                    Riie oli kah ees kunagi, a selle kakkusin kohe eest.
                    Basiis eest vastutab selline asi http://www.zone.ee/foorumnoeasy/tiit/IMAGE0048.JPG?2
                    Nagu näha tegu kinnise kastiga.Membraan tundub sama mis s90 basil, aga lõdvik on väga pehme käiguga.Seega inverterkast välistatud
                    Ei pruugi too bassikas olla RRRi omast kehvem - mulle tundub et see on üldse Audese NLi aegne toode. Ussrhifi saidil minumeelest oli selle bassika info olemas. Ma nägin seda bassikat mingisuguse s-90 klooni küljes - RRRi oma too küll polnud - kast oli üleni vineerist. Muidu oli täpselt nagu S90 bassikas ainult kummilõdviku asemel oli keeratud poroloonimoodiasi - täpselt nagu Audese vanal 8 tollisel bassikal.
                    Maailm oleks puhas ja süüta
                    kui poleks õllejogurtit
                    - Õ.Õ.

                    Comment


                      #70
                      Tundub et ma eelmises vastuses panin segast vist on see krapp pärit mingist 3 ribasest vanakooli kõlarist - see vist Stereoradioolade raamatus kirjas. BTW selles raamatus on igasugu vägevat tehnikat- 4w stereolampvõimud jalgadel.
                      Maailm oleks puhas ja süüta
                      kui poleks õllejogurtit
                      - Õ.Õ.

                      Comment

                      Working...
                      X