Teade

Collapse
No announcement yet.

Vaja kõlarid tuppa sättida.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vaja kõlarid tuppa sättida.

    Nii.Oman siis woofrit ja 2x s90,aga ei tea kuidas neid hästi sättida tuppa.
    Asi siis selles,et minu arvutilaud on ühe seina ääres keskel ja laua kõrval siis s90ned ja 1s90 all on woofer aga selline jama siis,et kõige kõvemini on hääl kuulda teistesse maja tubadesse,aga minu toas on nagu see heli väga vaikne...
    Et siis kuidas,kui kõrgele ja kuhu need kõlarid koos woofriga paigutada,et see heli hakkaks kõige rohkem minu toas ja mujale tubadesse poleks väga palju kuulda.
    PS: Kuulad träna ja tuba on 25ruudune

    #2
    Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

    oleks eriti hea kui teeksid oma toast pildi. Kuid mina leitsin enda lahenduse selelga, et panin kõlarid koguaeg erinevatesse kohtadesse.

    Comment


      #3
      Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

      Äkki peaks seintega ka midagi ette võtma, et liiga palju heli läbi ei laseks vms?
      Kõige parema tulemuse saad ikka katse-eksituse meetodil, ehk paned nii kuidas ise heli parem tundub...
      Valter

      Comment


        #4
        Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

        Võiksid üle vaadata, kas S90-tel ja võimul on + ja - klemmid ühtepidi ühendatud. Proovi ka kuulata ilma subwoofrita või ainult ühe kõlariga.

        Comment


          #5
          Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

          ühendatud kõik õigesti.

          Comment


            #6
            Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

            pane kõlarid seinast eemale.ideaalne oleks keset tuba.see garanteeriks et enamus heli jääks tuppa ja mujale ulatuks minimaalselt.

            Comment


              #7
              Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

              Murphy seaduste järgi võib sõnastada träna jms biitmuusika ühe omaduse: see kostab kuulaja arvates enamasti liiga vaikselt, samas kui naabrid saavad täislaksu kaela Isegi testitud... Vaata üle uksed oma pinnal-kui nende all puuduvad lävepakud, siis on hea need sinna ehitada. Toimib, olen selle ise ära proovinud. Samuti võib uste vahedesse panna kummitihendid ja kohtadesse, kus torud läbi seinte lähevad, toppida tihedalt midagi... klaasvatti, kivivilla, mida iganes (küttetorude juures mitte kasutada kergeltsüttivat või -sulavat kraami).

              Comment


                #8
                Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

                Einoh selles pole midagi kui naabrid kuulevad,aga põhiline asi selles,et minu toas kus kõllid on,kostub muusika kõige vaiksemalt...Olen kuuland köögis ja sinna kostub muusika valjemini kui minu toas on.
                Vaja oleks kõlarid nii paigutada,et nad tekitasid võimalikult kõva hääle minu toas,mitte ei ''suunaks''' seda teistesse tubadesse.

                Comment


                  #9
                  Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

                  Sa pead ja kõlarite ja wooferi asetust muutma. mul tihtipeale kui tehnika teise tuppa viin või toa ümber tõstan, läheb vähemalt tund aega selle paika seadmiseks. proovi kõik nurgad, seinad jms läbi! Wooferil oleks hea kui lähedale jääks näiteks mingi sein vms, kuna siis ta peegeldab heli paremini üle ruumi. proovi ka elementi suunata seina, nurga vms poole äkki aitab. loodan et asi laheneb ilusti!

                  Comment


                    #10
                    Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

                    Kasuta targemate teadmisi.Heino Pedusaar "Helitehnika kodus.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

                      Esmalt postitatud ahtoo poolt
                      Kasuta targemate teadmisi.Heino Pedusaar "Helitehnika kodus.
                      See õigeettepanek!Samas on alati võimalik kõlarid paigutada umbes pea kohale seintele; see tagab kehvale kõrvale hea heli edastuse.Subplooperit pole siis vaja...
                      The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                      Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                      Projektide pildid
                      Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                      http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                      Comment


                        #12
                        Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

                        hmm...kõrv ei ole kehv,vaid heli on minu toas vaiksem kui kõrvaltubades kui muusikat kuulata...

                        Comment


                          #13
                          Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

                          Esmalt postitatud Stage6r poolt
                          hmm...kõrv ei ole kehv,vaid heli on minu toas vaiksem kui kõrvaltubades kui muusikat kuulata...
                          loe ka, mida teised kirjutavad mitte ära aja ühte ja sama joru kogu aeg.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

                            Võibolla on kõlarid/võimendi nii si*ad, et ongi lähedalt aint üks müra ja sahin kuulda ja siis tundub nagu ei oleks valju, samas kui kaugemalt on ilusti bassi matsu kuulda!

                            Kidral läheb näiteks kohe saund "kõvemaks" kui korralikult häälde panna
                            Condemn the hive.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Vaja kõlarid tuppa sättida.

                              hmm...võimendiks on kenwoodi mingi resiiver...suht kallis mingi 8kilo kanti maksis...
                              Aga jah...seinast 1m kaugemal,võrdkülgne kolmnurk pähe aitas pika sättimise peale..

                              Comment

                              Working...
                              X