Teade

Collapse
No announcement yet.

kvaliteetsed kõrvaklapid...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kvaliteetsed kõrvaklapid...?

    ootan arvamusi millised on parimad kõrvaklapid

    raha on(700-1400)... kas saab selle eest tõsiseid proffiasju...?
    arvuti teeb seda mida sa tal käsid teha, mitte seda mida sa TAHAD, et ta teeks.

    #2
    700 eest vist tõsisemat asja ei saa.Profi riista jaoks pead arvestama ca 1500...2000 eeku.
    Vana helitehnika remont Pärnus

    Comment


      #3
      Tsekka Behringeri asja.
      http://www.ewsound.ee/

      Comment


        #4
        Uuri Sennheiserit ja AKG-d...Selle hinnaklassi sisse vist hästi ei mahu, aga äkki...Müüb vist Promedia.
        Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

        Comment


          #5
          Sennheiser HD500 1490.- Beesting!

          Comment


            #6
            ma arvan, et tunti huvi dj klappide vastu, neid olen näind ka baltikontserdis. kui tahad arvutile, siis kõlbavad ka trustid, mul on mingid ja päris hästi lärmavad.

            Comment


              #7
              No odavaimad DJ kõrvaklapid leiad DJ Storest, www.djstore.ee ja need maksavad 1599 krooni asjaks siis Sony MDR-V500 DJ. Paljud DJ-d kasutavad aga Sony MDR-V700 DJ kõrvaklappe, mis on täisprofessionaalsed asjad, aga hind on kah kõvasti soolasem.

              http://www.djstore.ee/pood/product_info.ph.../products_id/31
              Muusikahull!

              Comment


                #8
                Aga kui hinnapiiriks võtta 1000 ja klapid läheksid kodukasutusse. Põhiliselt muusika kuulamiseks aga ka filmideks ja mängimiseks.

                Ise mõtlesin Sennheiser HD200 aga nende hinnad 1200 seal kus olnud on. Samas tean et neid klappe on ostetud 900kr. ringis

                Või äkki oskate midagi muud soovitada.

                Comment


                  #9
                  Philips SBC-HP890. Hinnaklass umbes-täpselt 1000. Selle raha eest arvatavasti parimad, kuigi Senne ei tasu ka ära unustada.

                  Link kah:
                  http://www.plussmiinus.ee/ee/lastetuba/kor...?vaata=SBCHP890

                  Comment


                    #10
                    Neil klappidel pidi klappide ja selle ülejäänud raami vaheline ühendus ohtlik olema. See koht kus klapp ringi käib. Sennheiser rammusam selle koha pealt. Pealegi selline funktsioon pole minu jaoks oluline.

                    Üsna täpselt sama raha eest saaksin Sennheiser HD215 LINK

                    Numbrid paistavad päris head olema ja väljanägemist on ka klappidel

                    Comment


                      #11
                      osta sennheiser, parim klapifirma

                      Comment


                        #12
                        aga äkki keegi oskab öelda kust Tartust või tallinnast neid klappe saada võib?

                        Comment


                          #13
                          Sennheiserit saad tartus osta näiteks Sony poest ja siis vist Saviaugust ka, vahepeal on karvutis ka midagi

                          Comment


                            #14
                            Suured tänud. Saviaugust olen mailitsi küsinud ja HD200 olid seal küll naca kirved :P (Kallimad kui HD215)
                            Vist lähen juba täna Sony poodi uurima. Peate ikka silmas seda Raatuse kaubamaja juures asuvat... Või on neid veel

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by grey-z@Jun 17 2005, 12:07
                              Suured tänud. Saviaugust olen mailitsi küsinud ja HD200 olid seal küll naca kirved :P (Kallimad kui HD215)
                              Vist lähen juba täna Sony poodi uurima. Peate ikka silmas seda Raatuse kaubamaja juures asuvat... Või on neid veel
                              Aga saviaugus kõige parem valik. Ja sony poode tartus üks. Ise ostsin kah saviaugust.

                              Comment

                              Working...
                              X