Teade

Collapse
No announcement yet.

Nööpkõrvaklapid vol 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nööpkõrvaklapid vol 3

    Õhtust pleierifännidele.

    Kuna pleieril kipuvad ära lagunema Sennheiser MX51 klapid (soetatud aasta tagasi) , siis ootaks häid soovitusi.

    Aeg on edasi läinud ja poest enam eelpoolmainitud klappe ei saa. Üldse on valik suht kesine (kas roosa, mingi spetskujuga või kõikvõimalike kaelanööridega).

    Tähtis on esmajärjekorras hea heli, siis vastupidavus, siis hind.
    Kossi palun mitte soovitada.

    Mj
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Vs: Nööpkõrvaklapid vol 3

    Ühes Tehnikamaailmas oli mõni kuu tagasi nööpkuularite test. Kahjuks ei mäleta enam millises täpsemalt. Koss oli viimaste hulgas.

    Comment


      #3
      Vs: Nööpkõrvaklapid vol 3

      HV-foorumis on viimasel ajal läinud lahti haip sellistele klappidele nagu CrossRoads MylarOne X3. Hind pidavat olema 600.- kanti ja saada vaid netipoest.
      Talv saabub ja PortaProd ei saa kahjuks mütsiga kasutada, vaatan ise ka heade nööpide järele ringi. Khm, jah, mitte nööpide vaid in-earide... Shure toodang jääb mõnevõrra kalliks
      viimati muutis kasutaja Chime; 28 m 2007, 22:19.

      Comment


        #4
        Vs: Nööpkõrvaklapid vol 3

        Kui kunagi veel pleierit sai kuulatud siis asisemad tundusid Panasonicu pleieri originaal nööbid, bass oli teiste nööpidega võrreldes parim. Philipsi miskid 150 rahased olid ka täitsa OK, kahjuks ununesid bussi.
        Maailm oleks puhas ja süüta
        kui poleks õllejogurtit
        - Õ.Õ.

        Comment


          #5
          Vs: Nööpkõrvaklapid vol 3

          Philipsil on tõesti päris head nööbid, kuid minu arvates ebamugavad. Kõrvasisesed ei sobi (in-ear tüüpi)?

          Comment


            #6
            Vs: Nööpkõrvaklapid vol 3

            Creative klapid on väga prood, kannatavad palju ja saund on korralik
            Condemn the hive.

            Comment


              #7
              Vs: Nööpkõrvaklapid vol 3

              Mina hoiataks Koss'i in-ear klappide eest, mida siin foorumis kuskil kiideti. Ostsin ka-elu kallimad "nööbid"-ja....jah, bassi on. Heliisolatsioon on väga hea. Kõrged-puuduvad! Väga häiriv on. :S

              Comment


                #8
                Vs: Nööpkõrvaklapid vol 3

                Proovida võid ka Sony MDR-EX71, 81 või 90 klappe. 71 on juba päris head ja hind väga ei tapa, ainus viga on neil et takistus on 16 oomi.

                Comment


                  #9
                  Vs: Nööpkõrvaklapid vol 3

                  Esmalt postitatud Eggy poolt
                  Mina hoiataks Koss'i in-ear klappide eest, mida siin foorumis kuskil kiideti. Ostsin ka-elu kallimad "nööbid"-ja....jah, bassi on. Heliisolatsioon on väga hea. Kõrged-puuduvad! Väga häiriv on. :S
                  Puuduste eemaldamiseks on ekvalaiser. Mina olen rahul.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Nööpkõrvaklapid vol 3

                    Käisin täna veelkord arvuti/elektroonikaärid läbi ja ostsin 199 eegu eest +-sest Trekstor Soundplug 603. Peal kiri: "Powerwd by Sennheiser"

                    Teevad päris head häält mu Zen Micro taga. Takistus 16 oomi(kui kedagi huvitab). Sennheiser mx51 on aga 64 oomi.


                    P.S soojalt soovitan poodides mitte küsida klappe proovkuulata.
                    P.P.S. Tagasi neid kah ei taheta võtta.
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #11
                      Vs: Nööpkõrvaklapid vol 3

                      Esmalt postitatud Silver poolt
                      Puuduste eemaldamiseks on ekvalaiser. Mina olen rahul.
                      Minu Shiro Ax-i ekva küll normaalset heli ei suutnud väljastama hakata.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Nööpkõrvaklapid vol 3

                        Mul juba pikemat aega kasutusel Sennheiser MX350 klapid, neid vist isegi karvuti müüs kunagi. Väga mõnusa heliga ja päris vastupidavad, probleeme pole veel olnud.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Nööpkõrvaklapid vol 3

                          Ma olen K-st juba ostnud kaks paari Sennheiseri MX450-sid. Nende peal olen olnud siis alates ~Okt 2005. Väga rahul.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Nööpkõrvaklapid vol 3


                            Julgeks selliseid sisekõrva klappe soovitada. Olen neid ise kasutanud juba üle nelja kuu ja ei oska rohkem rahulgi olla. Basside ja kõrgete osakaal on paigas isegi ilma ekvat kasutamata. Tegu hästi kompaktsete ja mugavate isenditega, mis algupäraselt mõeldud kasutamiseks PSP kaasaskantava mängukonsooliga. Klappidega tuleb 3 paari erinevate suurtustega kõrvapatju (kumme?). Soovitan



                            Enda omad ostsin Euronicsist 99.- eest

                            Comment

                            Working...
                            X