Teade

Collapse
No announcement yet.

subwoofer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Ainus loogiline seletus sellele on see, et siiski kast on si*t. Endal 53 liitrise vabamahuga inverterkast ja madalaid on küllaga (-37hz no problemo). Vaata kõik kasti seinad üle. Kõik praod ja kinnitamata osad võivad tekitada sellist nõmedust. Teine võimalus on see, et võimendi laseb liiga palju madalaid sisse ning kõll lihtsalt ei talu seda. Vaata oma settingud üle, või kuula mõne teise võimu taga. See ei ole võimalik, et s-90 nyyd nii kaka on.
    Ja pealegi, kui sina ütled, et halb siis ei ole see jumala sõna. proovi mingite teiste kastide ja võimudega. Või loodad sa nendega dnb konstertit aretada kodus ? Igatahes edu ;D 8)
    Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
    DeeJay Catass

    Comment


      #17
      Ning sa ise ytlesid, et hakkab sahinaid tekitama. Järeldus kõige lihcam ju, et membraanil on mingisugused lõhed/augud sees(Kui juba originaalkastis sahises nagu su jutust võib aru saada :P)
      Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
      DeeJay Catass

      Comment


        #18
        ei ole midagi katki.. jumala terve kõll on... ja kõigil ei ole nii suur maja et dnb kontserdit korraldada...vot. ja ei ole kast midagi sitasti tehtud.. kõik asjad on kinni ja ka vatti on palju sees... ja kui su kõrva kuulmine enamvähem juba on siis on hästi aru saada et seda häält teeb membraan.. niiet.. ei tea, äkki targemad soovitavad mulle mis edasi teha selle kastiga... vedeleb seal nurgas nüüd... sry et võõrasse teemasse trügisin

        Comment


          #19
          Minul on kõrvakuulmine täiesti paigas. ma ei tea, kuidas on sinuga lood ? No offence :P

          Igatahes ma proovixin mingi muu võimu taga. Muud lahendust ma ei oska nagu hetkel välja mõelda.
          Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
          DeeJay Catass

          Comment


            #20
            Ainus loogiline seletus sellele on see, et siiski kast on si*t. Endal 53 liitrise vabamahuga inverterkast ja madalaid on küllaga (-37hz no problemo). Vaata kõik kasti seinad üle. Kõik praod ja kinnitamata osad võivad tekitada sellist nõmedust. Teine võimalus on see, et võimendi laseb liiga palju madalaid sisse ning kõll lihtsalt ei talu seda. Vaata oma settingud üle, või kuula mõne teise võimu taga. See ei ole võimalik, et s-90 nyyd nii kaka on.
            Ja pealegi, kui sina ütled, et halb siis ei ole see jumala sõna. proovi mingite teiste kastide ja võimudega. Või loodad sa nendega dnb konstertit aretada kodus ? Igatahes edu ;D 8)
            irw 37hz nüüd küll väga madal pole, isegi estoniad teevad valjemat häält - veel madalamal sagedusel isegi, ma arvan et jutt käib madalamatest sagedustest kui 37hz. Tegelt juba 40hz juures on sihuke mõnus värin ja seda tekitab s90 basso väga hästi, nii et tasub teha küll woofrit sellest, võibolla teemaalgataja ei ole nii tundliku kõrvaga või teda ei koti isegi need vead mis s90 bassol olemas on.
            TFK Audio
            #tfkaudio
            http://www.facebook.com/tfkaudio/
            http://tfkaudio.blogspot.com/
            - Audioblogi, projektid jms.

            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

            Comment


              #21
              Ma pigem arvan et teemaalgatajal on valjukad nahkas või pigem midagi sellist - oli sul ju vahepeal mingite(nende samadega?) mingi probleem et võtsid kastist välja ja kütsid päris korralikult võimsust sisse. Kui kast on korralikult tehtud, siis peaks S90 woofer tegema korralikku häält. Võib olla veel alavõimendusest tingitud probleemid - lased võimu moonutama ja siis ei ole tõesti hea heli.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #22
                Nii, HG Tafka. Pole madal või mis ? Ma annan sulle ülesande ... oci mingine valjuhääldi omal vabal valikul nii -1000 eek, mis suudax normaalselt ja vabalt tekitada heli -30 hz. Polegi nii lihtne, kui arvata. enamusel raske juba häälestada 40hz peale(puhtalt, no -3dB). Muidugi võib ju iga kõlli ka kuni 30hz mängima panna, kuid kaotad rõhus ja see kaotus pole just väike. Muidex King Audio 12" tulex välja arvata sellest, kuna sellega on võimalik väga madal häälestus väga korraliku rõhuga välja pigistada. Ainuke, mis mina olen eesti turul leidnud ja ma palux mitte täna sõimata saada. jah pole tugev ja kfaliteetne, kui vendadele, kes naudivad heli down to 30hz puhtalt (not -3dB) on see kõlar isegi ideaalne.
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #23
                  Nii, HG Tafka. Pole madal või mis ?
                  Ma pole öelnud et madal pole, või mis sa selle all mõtlesid?
                  TFK Audio
                  #tfkaudio
                  http://www.facebook.com/tfkaudio/
                  http://tfkaudio.blogspot.com/
                  - Audioblogi, projektid jms.

                  On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                  Comment


                    #24


                    irw 37hz nüüd küll väga madal pole
                    Oled öelnud küll
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #25
                      aa jaajaajaa, aga kodanik Nokats ei öelnud kah palju ta rõhus kaotab!!

                      aga noh suht pange panin vist küll muidu
                      TFK Audio
                      #tfkaudio
                      http://www.facebook.com/tfkaudio/
                      http://tfkaudio.blogspot.com/
                      - Audioblogi, projektid jms.

                      On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                      Comment


                        #26
                        Olen kuulnud kodanik Nokats-i subwoofrit selle elemendiga ning kodus müristab päris korralikult. Ei ütlex, et halb, aga ei ütlex ka, et väga hea on. 10" elemendi kohta ikka võrdlemisi hea Vastupidiselt s-90 originaalkastidele on tema subwoofri helipildil laiutamas muhk mitte 60 hz peal vaid 40hz kandis. Ja muhk mitte suurelt MUHK vaid kerge tajutav muhk.
                        kris@andmevoog.eu

                        Comment


                          #27
                          nojah siin läheb asi päris segaseks.. kõik räägivad oma teemadest... ja muide mina ei ole teema algataja vaid selleks on mingi "woofer"... and to nokats: kle mees kas lugeda ei oska ve.. kuidas minu kõrvakuulmine nigel on kui ma selgelt kuulen et seda sahinat teeb MEMBRAAN!!!!! ja mis sa üldse räägid kui sa pole seda kõlli kuulnudki.. ;D niiet äkki hoiad oma edaspidised teravmeelitsemised endale... whatever... 8)

                          Comment


                            #28
                            RAHU!!! Peaks ju kõigile selge olema et neti teel on asjadest ülevaate saamine väga raske. Ja ma usun et igal erineval inimesel on oma muusikaline maitse, seetõttu ühte õiget arvamust ei ole. Kui Martini911le S90 subbakatena hääl ei meeldinud, siis ei tähenda see veel seda ntx Nokatsi tehtud subbakas on ka kohe nigela soundiga valmistaja jaoks.
                            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                            indrek@sac.ee, +3725174765

                            Comment


                              #29
                              ŽVot seeda Üritad ka kodanik Nokats selgex teha, ey kui yhele ei meeldi, siis ei ei ole antud valjukas kohe sit*. Muusikamaitse on erinev !
                              kris@andmevoog.eu

                              Comment


                                #30
                                Njah, seda "sahinat" võib tekitada kas persses woofer või sitt võim!!! ja ma suht ei viitsi vaielda sel teemal!
                                Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                                DeeJay Catass

                                Comment

                                Working...
                                X