Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas kompaktsed ressiiverid on mõtetus (näiteks teac dr-h300)?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas kompaktsed ressiiverid on mõtetus (näiteks teac dr-h300)?

    Tere,

    Kuidas suhtuda "kõik ühes" ressiiveritesse? Mille ja kelle jaoks need kõlbaksid?
    Jõudsin otsingutes apastraadini, kus kõik minu heaoluks vajalik on esindatud: teac dr-h300. Ka hinnaklass on sobiv. Foorumist leidsin, et omanikke on aga ei leidnud omanike adekvaatseid kommentaare.
    Minule vajalikud funktsioonid on H300-l kõik olemas: tunnistab DVD/divx plaate, omab FM tuunerit, mängib CD plaate, piirdub stereovõimuga (mind huvitavad filmid on tihti üldse monohäälega). Põhieesmärk on siiski muusika (cd-d ja kontsertide dvd-d), žanriteks klassika, jazz, rock. Aga audiofiil ma ka ei ole. Ja uusi kõlareid ka veel ei ole, ajutiselt läheksid külge mingid ürgsed estonia kastid.

    Kas teac-i toode on sellise vajaduse jaoks piisavalt kvaliteetne? Laiemalt, kas stereoresiiverid on üldse sellise vajaduse jaoks piisavad. Mul puuduvad igasugusedki sedasorti tehnika kogemused. Hinnaklassi oluliselt muuta ei soovi.

    EDIT: Kas sellele on võimalik kuskilt ka põhjalikumaid tehnilisi andmeid leida?
    viimati muutis kasutaja qdwin; 20 m 2007, 13:42.

    #2
    Vs: Kas kompaktsed ressiiverid on mõtetus (näiteks teac dr-h300)?

    Napilt oleks endale soetanud selle. Aga pikemalt mõeldes ei oleks see arenguruumi eriti jätnud. Üldiselt enda teemas olid vastused et selle raha eest tasub osta.

    Comment

    Working...
    X