Teade

Collapse
No announcement yet.

K: Creative helikaardi kohta.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K: Creative helikaardi kohta.

    Olemas selline tükk http://mail.lipsia.de/~enigma/neu/pics/sb_live.jpg
    creative soundplaster live 5.1 Huvitab selline asi, kuhu ühendada kõrvaklapi väljund mis asub arvuti esipaneelil. Sai integreeritud heli kinni pandud ja kõrvale lisatud see helikaart, aga nüüd ei toimi väljundid esipaneelil. Milline on heliväljund kuhu ühendada , või ei saagi? Mis sisend või väljund see see TAD on, ülejäänute funktsioonist saan aru aga see TAD?

    Tänud ette!!!

    #2
    Vs: K: Creative helikaardi kohta.

    See TAD on ka mingi sisend.
    Sind peaks huvitama pigem see FM5 seal kaardi tagaosas. Samas ma ei ole kindel, kas sellel kaardil on üldse selline võimalus, et ette välja tuua. Pead kaardi manuali lugema.

    Comment


      #3
      Vs: K: Creative helikaardi kohta.

      Jama selles, et manuali pole ammu alles enam. Netist uurisin aga aru hästi ei saagi kas mingi väljund seal küljepeal ka on või ei.

      Comment


        #4
        Vs: K: Creative helikaardi kohta.

        kui venekeel suus

        Comment


          #5
          Vs: K: Creative helikaardi kohta.

          Omal oli ka aastaid tagasi selline helikaart, praegu kasutan Creative uuemaid versioone. TAD-in on minu mäletamist mööda mingi telefoniliini sisend, stereo signaali sisestamiseks ega väljastamiseks ei sobi. Kaardil saab lisa helivälundeid juurde, kui kasutada Creative esipaneeli (seal kõrvaklapi väljund, heli- ja tämbriregulaatorid olemas), mis ühendatakse lintkaabliga helikaardi tihvtpistiku külge. Kas sellele SB5.1 sellist esipaneeli enam saada on ei tea aga mäletan seda, et kui see sai omalajal kaardi juurde ostedud lisana ja tema maksumus oli vaat suuremgi kui helikaardil endal.

          Comment


            #6
            Vs: K: Creative helikaardi kohta.

            Esmalt postitatud Max27 poolt
            Omal oli ka aastaid tagasi selline helikaart, praegu kasutan Creative uuemaid versioone. TAD-in on minu mäletamist mööda mingi telefoniliini sisend, stereo signaali sisestamiseks ega väljastamiseks ei sobi. Kaardil saab lisa helivälundeid juurde, kui kasutada Creative esipaneeli (seal kõrvaklapi väljund, heli- ja tämbriregulaatorid olemas), mis ühendatakse lintkaabliga helikaardi tihvtpistiku külge. Kas sellele SB5.1 sellist esipaneeli enam saada on ei tea aga mäletan seda, et kui see sai omalajal kaardi juurde ostedud lisana ja tema maksumus oli vaat suuremgi kui helikaardil endal.
            Selge pilt!!
            Eks siis jagaja vahele, et ei peaks koguaeg kõlareid välja kiskuma ja saab nii ka

            Comment


              #7
              Vs: K: Creative helikaardi kohta.

              TAD ei ole just telefoniliiniga otseses kokkupuutes -ta rohkem automaatvastaja jaoks. Telephone Answering Device selgub lühendi tagant, sisaldab monosisendit ja väljundit.
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #8
                Vs: K: Creative helikaardi kohta.

                Mul on endal sama helikaart. Sellel sai nii teha, et kui ühendad näiteks kõlarid tagumiste kõlarite auku ja kõrvaklapid esimeste kõlarite auku, siis kasutades KX Projecti drivereid saab vahetada, kuhu signaal läheb - kas ette või taha. Ma ei pea juhtmeid vahetamagi, et valida, kas heli kõlarites või klappides

                Comment


                  #9
                  Vs: K: Creative helikaardi kohta.

                  samas mul jagaja olemas ja lükkan selle järgi, siis töötab samamoodi

                  Comment

                  Working...
                  X