Teade

Collapse
No announcement yet.

vajan vähe infot

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    vajan vähe infot

    Käisin eelmine nädal pool Tallinna läbi ,et leida MDF plaati leidsin ainult 8mm paksuse.Paljudes kohtades küsiti mis asi see MDF veel on nii palju siis kvalifitseeritud müüjatest.Kas oskaks keegi mõne koha öelda kus on saada MDF-i.Ja siis veel selline küsimus ,kuna olen siin uus oskate äkki mulle mõnda head kasti arvutus proget soovitada :
    Aitan niipaju kui kogemusi on aga vajan ka ise abi

    #2
    MDF plaati saad männikult puidumarketist (ei ole hetkel kindel, mõni kuu tagasi oli) ja parim progre on Bass Box Pro!

    Comment


      #3
      Parim proge kasti arvutamiseks siis jah Bassbox Pro mille saad: www.zone.ee/bassbox , ja enne kui küsima tuleb mis seal tegema peab loe help läbi .
      Muusikahull!

      Comment


        #4
        aitäh selle eest aga see bass box tahab mult mingit seeria numbrit saada.pole eriline arvuti spets äkki ütlete kus ma selle saan ???
        Aitan niipaju kui kogemusi on aga vajan ka ise abi

        Comment


          #5
          kas see ei ole äkki seal samas failide hulgas mingi tekst faili (serial.txt oli vist) sees?
          Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
          DeeJay Catass

          Comment


            #6
            tänud teile
            Aitan niipaju kui kogemusi on aga vajan ka ise abi

            Comment


              #7
              MDF plaati võin muretseda kui vaja,kui saad kasti mõõtud paika võin isegi kasti valmis ehitada....(mõne rubla eest) :

              Comment


                #8
                espak.....seal on igast värki.....
                miskit ei tohi valesti kirjutada

                Comment


                  #9
                  Mina soovitaxin kohe kindlasti sulle vineeri. Kuskilt leidsin ka ühe artikloi, kus oli võrreldud mdf-i ja vineeri ja mdf on palju halvema helipidavusega, kui vineer. Igatahes proovi vineeri, kui vähegi viitsimist viimistlusega natuke rohkem vaeva näha.
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    Vineer rules! Tõsiselt, vineer on parem.
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      #11
                      nõustun.....
                      miskit ei tohi valesti kirjutada

                      Comment


                        #12
                        ahh et siis vineer ,selge aga mis paksust soovitate.mul varsti tulemas tellimus 1100W Infinity woofrile ,et mis paksusega seal kasutada
                        Aitan niipaju kui kogemusi on aga vajan ka ise abi

                        Comment


                          #13
                          Mina isiklikult kasutaksin parima vibrokindluse saamiseks 23 mm vineeri, aga ma usun, et 21 mm ajab kah asja väha hästi ära, aga seljuhul pead ka päris korraliku tugevduse sisse ehitama
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment

                          Working...
                          X