Teade

Collapse
No announcement yet.

Kodukino

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Kodukino

    Ja DVI+koaksiaalkaabli ostmine on siis sedavõrd palju odavam kui ühe HDMI-kaabli?
    Ja nagu ma juba mitu korda kirjutasin, multichannel-PCM, Dolby TrueHD ja DTS-HD ei liigu koaksiaal või optilistkaablit pidi mingi nipiga.

    Comment


      #17
      Vs: Kodukino

      Esmalt postitatud Anti112 poolt
      Ja nagu ma juba mitu korda kirjutasin, multichannel-PCM, Dolby TrueHD ja DTS-HD ei liigu koaksiaal või optilistkaablit pidi mingi nipiga.
      See oli kindlast asjalik info teemaalgatajale. Ma ise läksin natuke süviti, et mõista, kas HDMI on asi, millepärast rohkem raha välja käia.
      Kas need formaadid on ainult filmides kasutusel või ka mängukonsoolides? Viimasel juhul aitaks see kõvasti levikule kaasa.
      -

      Comment


        #18
        Vs: Kodukino

        OTot, paluks veidi lisainfot. Mul nimelt DVD-mängija Samsung DVD-P545K istub ressiiver Denon AVR-3802 järel optilise kaabliga ja ressiiver ei tuvasta filmide vaatamise juures ära, et tegemist Dolby Digitaliga vms. Selle asemel pakub surroundi vaid PLII ja Neo:6 variantides, mis peaks ju olema vaid stereo upmixid.
        Kuidas siis ühendada? 7.1 analoogsisend ja 5.1 analoogväljund DVD-mängijal on samuti olemas, kas lasta mängijal suurema osa helitekitustööst ära teha?

        Comment


          #19
          Vs: Kodukino

          Äkki Samsa keerab mingit jama? Mul Onkyod omavahel suhtlevad päris ilusasti digisignaali abil. Kui mängija tuvastab plaadil DD vms siis ress lülitab ennast ilusti samale rešiimile.
          Proovi erineva tehnikaga - vähemalt üks kahest, ei tööta sul korrektselt.
          -

          Comment


            #20
            Vs: Kodukino

            Lõpuks oli natuke aega asja uurida ja lahendus käes. Nagu siin varemgi öeldi, et PCM optilist mööda ei liigu, siis tõsi ta on. DVD-mängija väljund tuli keerata bitstreami peale.

            Comment


              #21
              Vs: Kodukino

              Esmalt postitatud marcor1 poolt
              Äkki Samsa keerab mingit jama? Mul Onkyod omavahel suhtlevad päris ilusasti digisignaali abil. Kui mängija tuvastab plaadil DD vms siis ress lülitab ennast ilusti samale rešiimile.
              Proovi erineva tehnikaga - vähemalt üks kahest, ei tööta sul korrektselt.
              Nats OT, aga küsiks sedaviisi, kuna väidad endal olevat nii ressi kui DVD-mängija Onkyo, et millisel juhul heli kvaliteet võiks parem olla, kas:
              1) lased juba DVD-mängijal endal heli dekodeerida analoogiks ja see toimetada analoogina ressiivrisse (5.1 helina - sisuliselt multichannel) või
              2) lased DVD-mängijal toimetada signaali digikujul ressiivrisse ja digisignaali dekodeerib ressiiver???
              Eks see sõltub dekoodrist, aga kas oled neid variante proovinud? Väidetakse, et DVD-mängijal peaks see dekooder parem olema kui ressiivril, mis peab tegelema mitmete ülesannetega korraga, mitte ainult ühe konkreetse allika heli dekodeerimisega?

              Endal siis komplekt: DVD - Onkyo 502E, ress - Onkyo TX-SR601E, esikõlarid - Audes Blues.
              Olen proovinud nii ja naa, aga väga selget vahet pole avastanud, kuid samas kahtlen, kas olen kõik setingud signaali edasitoimetamiseks õigesti määranud.

              Comment


                #22
                Vs: Kodukino

                Ress 603e ja dvd 503e ... ning ega minagi vahet eriti ei tee, pealegi stereo jaoks on eraldi komplekt ning seetõttu pole ka väga uurinud. Aga jah, kui vaadata seadmete hindu siis loogiliselt võttes, peaks dvd dac parem olema.
                -

                Comment


                  #23
                  Vs: Kodukino

                  Tere. Aga kui ühendada DVD-st HDMI kaabliga resiiverisse ja telekas on ühendatud resiiveriga rca video kaabliga, kas siis saab pildi telekasse.

                  Comment

                  Working...
                  X