Kumba valida, kas 10 või 12 tollist elementi? Tegemist siis kahe Alpine suppariga SWS-1041 ja SWS-1241. Andmetes on kyll väiksed vahed olemas aga minu arust mitte midagi erilist.
Teade
Collapse
No announcement yet.
10 või 12 tolli?
Collapse
X
-
Kui rõhku taga ajad, siis 12"; 10" saad mahedama soundi. Nii lihtne ongi.
Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
indrek@sac.ee, +3725174765
Comment
-
Suur tänu kõigile, kes vastasid. Otsustasin 12 tolli ja inventer kasti kasuks olgugi, et auto pagass väike :-/, kuid mõnusa bassi nimel võib vahest veic ohverdada kah. Aga tegelt kiusaks ma teid veel veic Tegin bassbox 6 ühe kasti valmis ning sooviks nüüd teie soovitusi, parandusi jne. Kahjuks ei saa ruumi puudusel muuta kasti laiust ja kõrgust, samuti ei oleks hea sügavuse muutmine :-/. Fail aadressil www.zone.ee/zooz/SWS-1241.bb6
Tänud!
Comment
-
To alaska - äkki aitab faili sikutamine arvutisse ja siis selle avamine BB6's :-/ Alpine ise jah soovitab elemendie 35 liitrist kinnist kasti kuid maitea, inventriga kastil on bassi ots parem. Muidu teeks kindla laksuga kinnise kasti, sest see ei võtaks nii palju ruumi. SWR-1241 kohta loen siit yhest kohast, et inventer kasti puhul 42 liitrit, häälestada 30 Hz peale, 76 mm diameetriga ja 340 mm pikkune inventer. See võib olla ka täielik jama nii et parandage mind kui midagi valesti läks :
PS. Ootan kommentaare oma kastile.
Comment
-
To alaska - äkki aitab faili sikutamine arvutisse ja siis selle avamine BB6's :-/
SWR-1241 kohta loen siit yhest kohast, et inventer kasti puhul 42 liitrit, häälestada 30 Hz peale, 76 mm diameetriga ja 340 mm pikkune inventer. See võib olla ka täielik jama nii et parandage mind kui midagi valesti läks :
Comment
Comment