Teade

Collapse
No announcement yet.

Helivõimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Nojah, seda ma ikka loen iga päev. Kunagi oli veel 1 server aga see kooles vanadusse :-/
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #32
      Kuulge, olge normaalsed, tehke uus foorum kui tahate mingist raadiost rääkida. Vaadake TEEMAT.
      hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

      Comment


        #33
        mul oli sama probleem radiotehnika u101 võimuga, kõik tuled põlesid aga soundi ei tulnud. tuli lõpu blokis mingid jupid ära vahetada

        Comment


          #34
          tekkis küsimus antud teemas räägitud raadio kohta: kas antud raadiol saaks välja võtta niisuguse osa mis tegeleks ainult võimendamisega ja siis see kusagile väiksemasse kasti ringi tõsta, antud kast on ju suur kobakas ja raadioga pole nagunii midagi ette võtta.
          sain eelnevast jutust aru et võimsus on max 16W, kas see tähendab et ta siis võimendab 2X16W stereot?

          Comment


            #35
            See raadio on seest tõeliselt laheda ruumiga.
            Tal on kaks suitsupakisuurust lõppvõimu plaati ja potekate all on vee tämbri- ja helitugevuse regul. plaat. Neid saad eraldada küll (ise panin tõsi küll ühele väljamaa võimule kunag Mel. 103 lõppvõimendi aga see peaaegu sama), vaid teadmisi vaja kuidas saada hakkama sisendite- väljundite- toidete ja korrektsiooniahelatega. Kogu võimendit tahad teha, siis toite plaat on ainult kole suur (lüüdid).
            See aga et võimu ühes kanalis vähe viitab arvatavasti sellele(tüüpviga), et tämbriblokis (kole vastik remontida- ligipääs vilets) mõni lüüt (vist 10 kuni 20mikrosed) on ära kuivanud.
            ehh... andrjusa

            Comment


              #36
              a kle felch sa rääkisid et sa tundvat seda pilli...
              äkki saad rääkida mis pinged sialt trafolt maha jooksevad???

              Comment


                #37
                Toiteblokk midagi taolist http://www.geocities.com/Eureka/Promenade/...02/mel101_c.gif
                ehh... andrjusa

                Comment


                  #38
                  This page is not available.
                  We're sorry, but this page is currently unavailable for viewing.
                  If this site belongs to you, please read this help page for more information and assistance.

                  Äkki mõtled midagi paremat välja :P

                  Comment


                    #39
                    Ta millegipärast otse ei ava jah....
                    A vaata mine otsi sealt see üles: http://www.geocities.com/Eureka/Promenade/...02/radijolo.htm
                    Sõida,mees,aga ära mölise!

                    Comment


                      #40
                      kui suure takistusega peab olema signaal,mis läheb selle melodija lõppvõimu sisendisse? võib ka panna 4om? või siis 50oom? või palju?

                      Comment


                        #41
                        kui suure takistusega peab olema signaal,mis läheb selle melodija lõppvõimu sisendisse? võib ka panna 4om? või siis 50oom? või palju?
                        Trükiviga kuskil ?
                        äkki lõppvõimu sisendpinge ? see  peaks olema mõnikümmend millivolti
                        Melodijale käivad originaalis 4 ommised kõllid järgi, kui seda tahad äkki teada

                        (igaks juhuks) Signaali ei mõõdeta oomides
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          #42
                          ma mõtlen seda,et ma tahan selle lõppvõimu otse signaali lasta... nii,et algvõimu ei kasuta.. kas sinna võin igasuguse takistusega signaali lasta?

                          (ma natsa tumba sellel alal)

                          Comment


                            #43
                            ma mõtlen seda,et ma tahan selle lõppvõimu otse signaali lasta... nii,et algvõimu ei kasuta.. kas sinna võin igasuguse takistusega signaali lasta?

                            (ma natsa tumba sellel alal)
                            Kui Sul juba kuskil ennem helitugevusregulaator olemas, siis miks mitte. Kui aga pole, soovitan vahele panna (igal pool leidub inimesi, kes arvavad, et pead vaiksemalt kuulama )
                            Millisest asjast Sa selle signaali vôtad (Line -out, kôrvraklapiväljund,....)
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              #44
                              ühest 4w võimust võtaks signaali.. mul sellel lõppvõimul faasipööraja ees(sillatud) ja suur osa signaali läheb kaduma..

                              Comment


                                #45
                                Kle mul oli sama jama radiotehnika võimuga.Katsu kõik juhtmed üle äkki aitab ???
                                Hea hinnaga helitehnika minult:woofrid,võimud,makid,kõlarid,kastid!
                                145,6db!Eesti kolmas tulemus oma klassis!

                                Comment

                                Working...
                                X